področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#343449
@wildjoc
kupi GT2000 boš zadovoljen, garantiram. Blaga pronacija, dokaj mehki, relativno stabilni, varni. Preberi kar review npr.
Pol cm lufta je premalo. Bodi pozoren, ali so UK ali US številke. 60€ za tak copat je zastonj. Če je star model nima veze, če je bil TOP lani, je tudi danes, ne? ;) Redna cena letošnjega modela je 140€
#346870
V vednost:
Marca sem naročil na Wigglu superge, ki so hodile v Slovenijo dobre 3 tedne. Dobim pošto da moram poslati račun na carinsko pošto ?!???? Nič jasno, saj so bile poslane iz VB. A tukaj je en hakeljc. Bile so poslane iz enega otoka ki v EU, al nekaj takega in so podvržene carinskemu postopku.
JAO!!!

lp Vid
#346871
Zgleda nekaksna nova finta. Moja je isto dobila za neke sampone iz UK trgovine. Bili poslani iz nekega otoka in je bilo potrebno za vrednost 26 eur placat se 12 eur postopka in davscin. Prejsnje narocilo je bilo OK iz UK. Seveda nikjer opozorila da posljejo iz nonEU cone.
#346875
Kanalski otoki. Najverjetneje Guernsey ali Jersey. Veliko uk trgovin posilja od tam, ker so za kupce ugodnejse cene. Namrec ni obracunan 20% britanski ddv. Zgleda so na nasi carinski posti sele pred kratkim ugotovili, da otoki niso v EU in sedaj veselo in seveda tudi upraviceno izvajajo carinske postopke.
#354001
Zdravo,

je kdo pred kratkim naročal kaj pri wigglu?

24.3. sem imel datum dostave in do danes še ni prišel paket.

seveda nisem izbral dražje opcije z trackingom :? tako da upam da ni šlo 110 eur skoz okno :)
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA