področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 Lučko
#34083
Zakaj jaz še vedno, kljub blišču BTC-ja in njegovih trgovin kot so Hervis, TS2, Sport 2000, Giga sport... še zmerom z zavistjo gledam trgovine na senčni strani Alp :?: :roll:
Uporabniški avatar
 runner
#34435
zaradi cen?

:-/

(uh mogoce sem trebal vzeti glas ljudstva za ta odgovor)
 tommi
#34603
hm... neki me zanima, a je kje bliz cez slovensko mejo v avstriji ksna res vredu trgovina z sportno opremo? pa da je cenovno res ugodno? lp
Uporabniški avatar
 Vlajko
#34614
tommi napisal/-a:hm... neki me zanima, a je kje bliz cez slovensko mejo v avstriji ksna res vredu trgovina z sportno opremo? pa da je cenovno res ugodno? lp


ADIDAS - kar velika tovarniška prodajalna v vasi (predmestju) Viktring (tik pred Celovcem na levo, če greš čez Ljubelj). Marsikaj se da dobiti precej ugodno. :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#34651
Vlajko napisal/-a:
tommi napisal/-a:hm... neki me zanima, a je kje bliz cez slovensko mejo v avstriji ksna res vredu trgovina z sportno opremo? pa da je cenovno res ugodno? lp


ADIDAS - kar velika tovarniška prodajalna v vasi (predmestju) Viktring (tik pred Celovcem na levo, če greš čez Ljubelj). Marsikaj se da dobiti precej ugodno. :D

Ja Vlajko imaš prav, ampak tudi TOMAS SPORT ima v redu cenovno in kvalitetno ponudbo.Priznam, da me je presenetil s svojim načinom odnosa do strank, kaj bi jim rad ponudil, da bi bili zadovoljni.
Delajo na tem, da bi bili kupci čimbolj zadovoljni in nasmejani, ko odhajajo iz trgovin!
Tudi ta trgovina, ki si jo omenil ima nekaj zanimivega, ampak se je že naredilo, da ko sem prišel v trgovino niso imeli na izbiro kaj dosti.So imeli potem v samem Celovcu veliko več.
Tko da je to stvar odločitve samega človeka, kje in kaj bo nabavljal.
Uživajte danes v spomladanskem teku (skoraj, po vremenu sodeč).
Vlajko ti pa gasa okoli Brda :lol: :lol: :lol: :wink: .
Mislim, da nam v Sežani pripravljaš kakšno prijetno presenečenje.
Lepo se imejte!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#34655
tomaz.zupancic napisal/-a:Vlajko....
....Mislim, da nam v Sežani pripravljaš kakšno prijetno presenečenje.....

Vsekakor ga pripravljam..... :twisted:
Po tako dolgem "prisilnem postu" in to (za Sežano) v najbolj kritičnem času bo presenečenje že to, če bom pretekel (torej NE prehodil) celotno progo. :roll:

Resno, ta gripa me je držala kar dobra dva tedna, pravzaprav še sedaj nisem čisto "ready". Ampak, bo že..... :wink:

PS: Kar se Tomas Sport-a tiče, se s teboj popolnoma strinjam, ampak tommi je spraševal konkretno o trgovinah v Avstriji. :wink: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA