področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 superga
#6453
Danes smo začeli z posebno akcijo za model NIKE PEGASUS v moški ali ženski izvedbi . CENA ? Znižana iz EVROPSKE 21.990 sit na 15.990 sit.
Vse barve in velikosti na www.superge.si (PONUDBA TEDNA).
Za bolj "hitre tekače" imamo SPAN TRIAX (sedaj po ceni 17990 sit; http://www.superge.si/html/svn/114176-AA.shtml); če mogoče kdo išče svoje prve tekmovalne copate za Radence??
V trgovinah TOMAS SPORT pa imamo še eno akcijo za tekače in sicer ves TEKAŠKI TEKSTIL PUMA -50% !!!
 Lučko
#6483
Dragi forumci
Kot sem napisal sem včeraj na Urhu opazil, da so moje Mizunke fuč. Podplata sta se odprla na notranji strani obeh superg. Kaj sedaj? Ero mi svetuje naj pokličem Igorja (šefa TS2). Ni mi bilo treba dvakrat reč, ga pokličem. Na drugi strani telefona se pojavi prijazen, predvsem pa pomirjajoč glas, Igorjev glas. Otožno, solzavo mu povem, kaj se je zgodilo mojim supergom. Nakar sledi odgovor, ki me je šokiral, mu nisem sprva verjel: Lučko, ti superge kar prinesi pa jih bomo zamenjali! Tako enostaven odgovor, ki pa ga v sedanjem času ne slišiš za vsakim vogalom. Ves vzhičen sem se dogovoril za zamenjavo, pa ne le superg, po njegovem nasvetu tudi za zamenjavo znamke superg: v NB 1022. Polepšal se mi je dan, polepšala se mi je noč in komaj sem čakal današnji dan, da obiščem TS2 v City parku.
Od 09.00 sem bil že v TS2, kjer me že pri vhodu opazi prodajalka, da imam vrečko in v vrečki škatlo Mizunk. Ogovori me: a vi ste prišli superge zamenjat, veste Igor je že zvečer sporočil, da pridete! V začetku nisem verjel, da se to dogaja meni, da je to resnično, da je to v tem svetu še možno, dokler mi ta ista prodajalka pred mano ne razstavi več škatel modela NB 1022 (različne širine, številke) in mi svetuje na jih pomerim. Po izbrani številki in modelu sledi zame pravi šok: prodajalka mi ponudi zastonj tekaško majico Puma, ker je Igor tako naročil! Ves šokiran (mi je bilo kar malo nerodno) se odpravim proti blagajni, kjer pa sledi zares pravi, pravi šok: prodajalka mi odšteje razliko med Mizuno in NB in mi višek denarja vrne. Forumci, doživel sem šok (v pozitivnem smislu), kakršnih v mojem življenju ni bilo veliko, skoraj ga ni bilo, ga ni bilo. Kar sem bil sposoben v tistem trenutku še izdahnit, je bilo vprašanje prodajalki, če ji prinesem kavo: odvrne, bi prosim! Z veseljem ji prinesem eno s smetano in se ves vesel odpravim domov na test NB 1022.
Res dragi forumci, vesel in ponosen sem, da pripadam tako TF-ju, kakor tudi TS2. Hvala Igor, hvala gosp. prodajalka, hvala TS2, nenazadnje tudi tebi Ero.
Uporabniški avatar
 matjaz
#6492
:D :D :D HJA, iGOR, TS2 IN PRODAJALCI si zasluzijo zares vse pohvale, takih danes ni vec. Zakaj mislite, da jaz vseskozi tam bingljam? Ce drugega ne mi polepsajo dan. LUCKO, ce bi me ze prej poslusal, ti ne bi bilo treba tako dolgo cakat. Enostavno, ce si slabe volje, in je dan za crknt, zeno, ali moza boli glava, pojdi v TS2, in dan bo lepsi. Da me ne bo kdo spljuval, ampak rad pohvalim kar je dobrega. Tisti ki me poznajo vedo da sem tezko zadovoljen. :D :D :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6497
Aha, imamo še enega kandidata, ki je podpisal za cca 800 km - ampak s "tapravim" copati. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Pa nova majčka - uau - to bo norel, ga že kar vidim ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D A zdaj veste, zakaj sem imel Majo stalno v zobeh - pozitivno - da se ve. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Pa ja ne, da se sanje še dogajajo ( očitno Kučan po Kučanu ) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

2xLP
 Lučko
#6531
Hoj, ne vem, če je tole kar bom napisal za to temo. Vsekakor pa je to stvar teme o novih modelih superg in nenazadnje mojem skromnem mnenju ali če hočete »laičnem« testiranju dveh odličnih modelov. Ker sem imel mnogo sreče v nesreči, sem imel čast, da v enem mesecu testiram dva odlična tekaška modela: Mizuno Wave Rider 7 in NB 1022. Sicer je tole prvi občutek in prvih 10 km teka z NB, vendar se spomnim tudi prvega teka in prvega občutka z Mizuno. Razlike? Zame in za moje noge, moja stopala so. Razlike niso revolucionarne, vendar: v NB sem imel absolutno boljši občutek mehkobe, tudi sam objem copata ali če hočete kalup je boljši, boljši je tudi prednji del, tu predvsem mislim na boljši vendar ne premočan stisk prstov. Sam sem izbral ožji model NB, Mizuno ne ponuja te možnosti, kar me je včasih med tekom motilo. Prsti v Mizuno so mi med tekom nekako plesali v copatah, zame je bil prednji del preširok in če se še spomnite sem že na prvem teku dobil kar nekaj žuljev na prstih, malo kasneje pa tudi na loku stopala. Je pa stabilnost copat in blaženje petnega dela boljša pri modelu Mizuno. Meni osebno je bil tudi podplat boljši pri Mizuno, predvsem na asfaltu. Mizuno ima bolj gladek podplat-je hitrejši, NB pa bolj grob podplat. To se je pokazalo danes pri mojem teku (tudi po asfaltu), kjer sem kar nekajkrat »zapel« ob asfalt, vsekakor pa je NB boljši v hrib in teku po gozdu na neravnem terenu. Tu je prišel podplat NB zelo prav. Tudi sama stabilnost copata je meni osebno boljša pri NB, spet pa je verjetno odvisno od terena. Ampak glede na to, da je večinoma tekem po neravnih terenih se mi zdi boljša izbira copata NB. Še enkrat pa naj poudarim, občutek lagodja, mehkobe je v NB veliko boljši od Mizuno.
Tako, to je moja skromna ocena, če bo komu pomagala bom vesel. Vsekakor pa sta oba modela odlična, vendar se morate sami odločiti zakaj jih potrebujete, za kakšen teren, denar pa vam ne sme biti ovira. Saj veste, noge so vaše, dvoje in edine! :D :wink:
Uporabniški avatar
 Magnitude
#6547
Lučko, ni kaj, berem tale tvoj vzneseni mail in mi kar solza stopi v oko, ko si prestavljam tvoj opisani trenutek tople bližine, ko ima nekdo čas in posluh zate v hladnem kapitalističnem svetu... :)
No, da ne bom preveč nakladal :D še vprašanje: ali velja zastonj majica samo ob nakupu v internetni trgovini ali tudi v real-life stacuni TS2 v Cityparku? Imam namreč nožne Pume na polovici življenjske dobe in se ogledujem za naslednikom, orenk tekaške majice pa itak še nimam.
 Lučko
#6548
V sosednji temi (v tej temi vidim tudi tvoj prispevek) "Bi imeli tekaško...., si verjetno prečital opombo "superge". Če ne preberi citat superge:

"New Balance imamo v vseh trgovinah TOMAS SPORT, ponudba za majico in popust pa velja samo na spletni trgovini superga.si. Model 1022 imamo samo v moških velikostih, ženske pa 832 ali 725" (superga).
 superga
#6552
Magnitude;
Ker sem ravno opazil tole vprašanje glede majice lahko pomagam in sicer pošljite mi vaš mail naslov in vam pošljem dopis s katerim boste lahko ob nakupu novih modelov tekaških copat New Balance ali Puma zraven zastonj dobili še tekaško majico PUMA !!
Sicer smo pa ravno v petek začeli z akcijo 50% POPUST za tekaški tekstil Puma. Tako upam, da boste vsi lažje prišli do kvalitetne tekaške opreme.
L.P.
moj naslov: igor@superge.si
ČE ŠE KOGA ZANIMA MAJICA OB NAKUPU NAJ SE KAR JAVI NA ZGORNJI NASLOV.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA