prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 tae
#70343
Ero, drugače sem že tebi pisal na mail iz mojega domačega, vendar si verjetno na dopustu, ker mi nisi nič odgovoril. Zato se obračam na splošno pomoč.

Pod uporabniškim imenom tae sem prijavljen na tekaškem forumu od oktobra 2005. Do sedaj sem prispeval več kot 155 prispevkov, kar me je uvrstilo med 100 najbolj pridnih, kar se tiče pisanja in dejansko mi je forum full prirasel k srcu, sedaj pa blokada.

Namreč nekaj dni nazaj sem le v svojih nastavitvah spremenil naslov e-mail naslova in od takrat dalje, se nisem mogel več prijaviti v forum. Javljalo mi je napačno uporabniško ime in geslo, čeprav le tega nisem spreminjal. Ugotovil sem, da je bilo moje uporabniško ime tae izbrisano iz foruma, saj je iz mojih prispevkov izginila ikonca "borca", izginilo je iz kje sem in moje ime in pojavil sem se kot gost. Ko sem gledal med člani foruma, me tudi tam ni več.

Zdaj ta trenutek sem se ponovno prijavil v forum s popolnoma enakim uporabniškim imenom, s popolnoma enakim geslom. Nič ni javljalo, da je že en tak uporabnik. Zdaj forum beleži, kot da sem nov uporabnik s prvim prispevkom, kar pa mi ni všeč. Izginila so mi tudi vsa zasebna sporočila.

Skratka, rad bi rešil situacijo, če se jo še da. Najlepša hvala vsem, ki mi lahko pomagate.

Stari (novi) tae
Uporabniški avatar
 Tatjana
#70345
Ko v nastavitvah spremeniš email naslov, moraš ponovno izvesti aktivacijo. Si dobil na novi email link za ponovno aktivacijo?
 mojA
#70347
hmn, sem imela podobne težave. spremenila sem ime in potem je bilo vse zmešano. težave je rešil Ero.
Uporabniški avatar
 mare
#70363
Do tedaj pa - važno, da te mi poznamo.
Uporabniški avatar
 tae
#70372
Tatjana napisal/-a:Ko v nastavitvah spremeniš email naslov, moraš ponovno izvesti aktivacijo. Si dobil na novi email link za ponovno aktivacijo?


Ne na novi mail nisem dobil linka za ponovmo aktivacijo. Sem pa dobil sporočilo o naslednjem sporočilu, kjer sem nekaj pisal.
Uporabniški avatar
 tae
#70373
mojA napisal/-a:hmn, sem imela podobne težave. spremenila sem ime in potem je bilo vse zmešano. težave je rešil Ero.


Tudi jaz računam na Ero-vo pomoč in rešitev.
Uporabniški avatar
 tae
#70374
mare napisal/-a:Do tedaj pa - važno, da te mi poznamo.


Mare, dobro da me poznaš vsaj po imenu. Enkrat se bova sigurno spoznala tudi osebno.
Uporabniški avatar
 tae
#70561
Ponovno jaz. Žal še vedno nimam nič zrihtano. Še nekaj Ero, če ti bo morda kaj dodatno pomagalo pri rešitvi mojega problema. Menda so moja sporočila, ki sem jih pošiljal, kot zasebna sporočila iz vseh drugih predalov tudi izginila.
Uporabniški avatar
 pegaz
#70694
Tae,
Erotu napiši ZS, tako boš najhitreje prišel do pomoči.
Menda je že nazaj z dopusta...?
Vsekakor bo najkasneje do piknika gotovo vse urejeno.

Drži se,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 tae
#70723
Pegaz, hvala za nasvet. Z Erotom sem že govoril. Žal se ne da nič zrihtati, tako da sem se že sprijaznil, da začenjam s svojimi prispevki od nule.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA