prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 NANIKA
#106505
V Intersportovem katalogu sem zasledila Ipod in čip, ki je združljiv z Nike copati. A mogoče ve kdo kaj več o tem? Kakšen je, kake funkcije ima, itd...

Lp
Uporabniški avatar
 MatjazV
#106508
NANIKA napisal/-a:V Intersportovem katalogu sem zasledila Ipod in čip, ki je združljiv z Nike copati. A mogoče ve kdo kaj več o tem? Kakšen je, kake funkcije ima, itd...

Lp


Hoj Nanika,

mislim, da boš na temle linku našla odgovore: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=7661&highlight=nike. Nas je že kar nekaj, ki redno uporabljamo tole stvarco in nike+ opremo.

LP

MatjazV
 PPoce
#106541
Čip je zelo majhen in gre v prostor pod vložkom v levi Nike+ copat (vsi modeli ki imajo v imenu + na koncu).
Meri čas, razdajlo in tempo -> mislim da iPod Nano shrani za 1000 tekov, vse te vrednosti (+ kolorije) pa ko si blizu računalnika pretočiš na Nike+ stran.
Tako da na displeju (med tekom) vedno vidiš vse 3 vrednosti + ko stisneš sredni gumb na Nanotu ti glas pove te 3 vrednosti => pomeni da ti ni treba gledat nikamor.
Prednost pred drugimi podobnimi merilci je predvsem majhnost, baterija dolgo drži v čipu, praktično ker ti ni treba gledati na displej ..
LD
 guc
#108802
nism se ravno ukvarjal z podom in mi bol polezava na polici zato tudi nisem pogledal poda... a se baterija sploh da zamenjat ali moras novo kupit?

in koliko naj bi zdrzala?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA