prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...

copate katere znamke uporabljate?

Adidas
103
12%
Asics
164
19%
Mizuno
218
25%
New Balance
30
4%
Nike
216
25%
Reebok
32
4%
drugo
92
11%
 tynle
#328905
- Mizuno Wave Ultima 5 (daljši ali počasni teki)
- Mizuno Wave Rider 16 (hitrejši teki)
- Mizuno Hitogami (štadion, tekme)
- Brooks Cascadia 7 (pešpoti, hribi)
 nivesj
#328940
Doma imam nekaj starejših & nekaj novejših.....Mizuno Nexus 7, Mizuno Rider 16, Mizuno Inspire 9 in 10.

Ker me je zadnji nakup pri Mizuno razočaral, sem po dolgih letih zamenjala firmo in ravno pred kratkim prešaltala na Asics, Kayano 20, zaenkrat se dobro obnesejo, bomo videl pa kako bo...
Uporabniški avatar
 lemurian
#328941
Salomon slab sense ultra & saucony fastwitch5
 RAJZL
#328999
Trenutno za trening uporabljam naslednje:
Adidas Adizero Ace
Adidas Adizero Mana
Saucony Grid Fiya
Brooks Pure Drift

To so modeli, ki so manj blaženi in z minimalnim naklonom. Pa še nekaj imajo skupnega in to je cena - vsi cca 50 € 8) .
 RAJZL
#329045
Dolgi napisal/-a:Rajzl kje pa nabavljaš adizero po taki ceni?

Naročam jih na Wiggle in to po dva para hkrati, pa še kakšno malenkost zraven, da je potem poštnina gratis. Mislim, da za nakup nad 100 funtov ni poštnine. Seveda pa te cene niso zmeraj. Ponavadi jeseni ali pozimi.

LP Zlatko - RAJZL
Uporabniški avatar
 flikca
#331468
Po štirih letih pavze in par zgrešenih nakupih (salomon crossmax guidance, xa pro 3d), sem se uspela končno nekako ubut:
Asics GT 1000
Brooks Ravenna 5
Ker se vedno bolj usmerjam v hribe in brezpotja, še vedno iščem prave copate zase v ta namen.
 vlade
#331475
Vse kar ima razmerje prsti-peta med 4 in 8 mm. Vse ostalo je z biomehaničnega vidika zločin do telesa. Trpijo tako kolena, kot križ in hrbtenica. Drugi pogoj je čim boljše blaženje.
Po dolgih letih eksperimentiranja sem našel za tekme in trening distance čisto perfekcijo: newton gravity 3. Za teren brooks cascadia 7 (naklon 9mm, kar je na meji sprejemljivosti), vendar je model zaradi fleksibilnega podplata vrhunski. Sem v lovu na že ostareli model 8, novejši model ima že 12 mm in je trd kot kakšen salomon - ne bo več za me.
Zelo cenim NB, vendar ji pri nas ni naprodaj. NB 980 fresh foam so pravi balzam za kolena in sklepe po asfaltnem teku.
Za poizkusiti imam še namen hoka. Res, da izgledajo kot ortopedska obutev, ampak vam prihrani sklepe in vezi.
Saucony kinavara 5: končno jim je uspelo odpraviti pomankljivosti, ki so jih navajali tekači na forumih. Odlična izbira za tekmovanja in asfaltne krajše treninge.
Skechers: zelo cenim inovativnost in nizko ceno. Zadnji modeli preizkušeno vrhunski. Številke so za polovico večje od konkurence.
Nike, asics, mizuno, adidas: videl, preizkusil - me ne navdušuje.
Uporabniški avatar
 Medicius
#332708
Pegasus+ 30 s katerimi sem bil izredno zadovoljen so po 800km svoje odslužile.
Iščem podobne copate s super blaženjem po možnosti z Gore-Tex membrano. Kakšni nasveti? :?:
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA