prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 guinness
#320671
ZHAK napisal/-a:
guinness napisal/-a:Fenix svetilke so pa taksen jajc, da ni vecjih. Imam jih pet (!) in niti ena ni zdrzala brez okvar eno leto.

Si jih kupul pet naenkrat v TV prodaji ali si se petkrat nategnil. Ne vidim smisla, zakaj bi kupil peto, če si bil že s prvimi štirimi nezadovoljen.


zakaj bi ti clovek sploh odgovarjal. :D zivimo v dobi hitre prehrane in ostalih fast foodov. sem zal prehitro spoznal tale hec. celo nikjer nisem reklamiral podjetja kjer sem zadeve kupoval.
vzgojen pa sem po stari soli in mi ni problem dati 500eur za zadevo, ki deluje, ker jo potrebujem dosti dni na leto. in fenix je tako zelo hvaljen. naucil sem se tudi, da moram razlikovati internet mnenja malce bolj. petzl je ok, ampak plastika, se vedno iscem bulletproof zadevo. ce imas kaksno pametno idejo, na plan.
 HTE
#346551
V HTE Ljubljana lahko dobite naglavne luči

https://www.facebook.com/HTE-Ljubljana- ... 2/?fref=nf

Q5, cena 17,49€
Emitter Brand: Cree
LED Type: XR-E
BIN: Q5
Color: Cool White
Battery Configuration: 3 x AAA (not included)
Brightness: 160lm
Runtime: 3 hours
Number of Modes: 2
Mode Arrangement: Hi > Fast strobe
sku_156044_1.jpg
sku_156044_1.jpg (22.75 KiB) Pogledano 13280 krat


SUNREE YOUDO3, cena 39,04€, polnilna na USB
LED Type XP-G2
Emitter BIN R4
Color BIN Warm yellow
Number of Emitters 3
Working Voltage 5V
Power Supply Built-in 1800mAh lithium battery
Actual Lumens 162lumens
Runtime 5~120Hour
Number of Modes 4
Mode Arrangement Hi , Mid , Low , Fast Strobe
Reflector Aluminum Textured
Band Length 60cm
sku_357485_1.jpg
sku_357485_1.jpg (12.72 KiB) Pogledano 13280 krat

sku_357485_4.jpg
sku_357485_4.jpg (14.97 KiB) Pogledano 13281 krat
Uporabniški avatar
 ZHAK
#346555
A se ti ne zdi vredno vsaj osnovne podatke prevesti v slovenščino?
 mince
#350998
Pozdravljeni,

ker so dnevi čedalje krajši se zanimam za nakup naglavne tekaške svetilke.

Tečem po urejenih površinah (kolesarske steze, pločniki in bankine). Na spletu je veliko napisanega, da je so svetilke Petzl zelo dobre in priporočljive.

Zanima me, katero svetilko mi priporočate in zakaj? Kakšne so vaše izkušnje? Cenovni okvir do 60€.
 mince
#351001
Prav tole Tikka R+ imam v ožjem izboru.

Bral sem, da baterija zdrži zelo kratki čas. Približno na koliko ur je potrebno polniti baterijo?

Gledam, da slike treh svetilk na zgornjem linku niso enake. Razlika je v barvi, normalno, potem pa je razlika še v sami obliki svetilke.

Hvala.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA