prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 rider123
#350039
na mobitel si naloži aplikacijo polar flow za androida, potem bo zadeva funkcijonirala. je pa tak da krajše vadbe ni problema, kar je pa večurni trening pa tak dolg prenaša da te mine.... :D
 aleššš
#350052
Mene pa zanima, če na Polar v800 ali v400 lahko na zaslonu ure istočasno spremljaš tempo (čas/km), štoparica , pretečene km, podobno kot na Garminu fr210.
 ogi
#350059
Lahko. Na enem ekranu imas lahko do 4 podatke naenkrat. Kateri so ti podatki je pa tvoja odlocitev. Prav tako je tvoja odlocitev koliko "ekranov" si bos nastavil, tako da med treningom s pritiskom na gumb prestavljas med temi ekrani/pogledi.
Uporabniški avatar
 StaraKost
#350061
szupanic napisal/-a:Imam Iphone in nameščen Polar Flow pa ne gre.

To dela normalno, če upoštevaš navodila za sinhronizacijo podatkov.
 baktiv
#356111
Imam omenjeno uro in me zanima če ima še kdo probleme da mu pokaže napačen profil proge.... Uro sem že kalibriral na to n.m.v. kjer smo dejansko, pa je problem vedno enak.....ce tečem čisto ravnino, mi vcasih na grafu pokaže da sem naredil tudi 500 višine, dejansko pa mogoče 20,30m......
Uporabniški avatar
 StaraKost
#356113
Eni po zadnjih posodobitvah software-a imajo podobne težave. Jaz imam uro že tri leta in vse dela brez nobenih težav.
 baktiv
#356115
Dost žalosten da daš za uro 250-300€ pol pa profil zgleda tko neprofesionalno :)
 ogi
#356124
Vsake toliko casa tudi kaj crkne. Jaz sem imel podobne probleme. Neses na servis in je stvar resena ;) Vecinoma sta pa problema dva... zamasene luknje v ohisju kjer barometer dobiva podatke, ali pa pokvarjem barometer. Prvo lahko resis sam (malo google pa vidis kaj moras ocistiti), drugo pa v dnevu ali max. dveh resi Urca d.o.o. ;)
 aleššš
#356125
ogi napisal/-a:Vsake toliko casa tudi kaj crkne. Jaz sem imel podobne probleme. Neses na servis in je stvar resena ;) Vecinoma sta pa problema dva... zamasene luknje v ohisju kjer barometer dobiva podatke, ali pa pokvarjem barometer. Prvo lahko resis sam (malo google pa vidis kaj moras ocistiti), drugo pa v dnevu ali max. dveh resi Urca d.o.o. ;)



Lahko prilepiš kakšen link kje so te luknje za barometer jaz nič na najdem na googlu.
 baktiv
#356127
Evo spucal..... Umazanije je bilo na kubik :) venadr sem pa polomu plastiko :) mislim da nebi smelo motiti...... Sem pa kontaktiral prodajalca, če ke zadeva dobavljiva :)

Senzor se nahaja na hrbtni strani zgoraj pod plastiko.....
 aleššš
#356128
ogi napisal/-a:Ne vem ali se to vidi tudi ce nisi clan skupine na FB ali ne, ampak lahko poskusis:
https://goo.gl/RF4CwY



Trenutno mi ne odpre bom videl kako bo, ko ne bom več na čakanju fb skupine.
 aleššš
#356129
baktiv napisal/-a:Evo spucal..... Umazanije je bilo na kubik :) venadr sem pa polomu plastiko :) mislim da nebi smelo motiti...... Sem pa kontaktiral prodajalca, če ke zadeva dobavljiva :)

Senzor se nahaja na hrbtni strani zgoraj pod plastiko.....



Ali je to kje tam kjer se polni?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA