prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#340546
Živjo,
prejšnji teden sem kupil Salomonke v Tomas športu v BTC-ju.
Čeprav sem vzel precej večjo številko, sem po par km ugotovil, da ni problem v dolžini, pač pa v višini - palec se drgne ob zgornji del superge. Neprebavljivo. V trgovini tega nisem mogel ugotoviti.

Imate kakšne izkušnje z vračilom superg po tem, ko so že uporabljene? Dejansko sem v njih naredil dobre 4km, potem sem do doma hodil.

Hvala vsaj za (moralno) pomoč :).
#340547
Probaj če vezalke bolj zategneš po celotnem delu. Se pravi daj celo ven pa ponovno notr pa bolj na tesno. Včasih se da tukaj mal pogolfat. Drgač pa spucaj pa zanes nazaj pa rec da si še pred tekom opazu. Mau moraš bit kur** :wink:
#340549
Lahko bi samo reklamiral, če bi bila napaka pri supergi. Že nošenih ne smeš vračat. Požreš napačen nakup in probaš prodat.

A med tekanjem na traku ali pri teku po trgovini tega nisi opazil?
#340553
Kolebam med čiščenjem superg (podplatov), poštenostjo in požrtjem nakupa. Rešitev z vezalkami ne deluje.
Dejansko sem prvič superge zares stestiral. Po trgovinici sem delal počepe, tekel, naredil par šprintov. Čeprav ni toliko prostora kot v hervisu na primer. Test na traku. Pa res. Ne vem sicer, a v tomas športu imajo stezo.
Tam po petsto pravih metrih sem že preklinjal. Če je bil kdo na pst-ju, sem bil tisti, ki je nad sabo nosim črn oblak :).
Mar bi nabavil ene vivotke trail, pri katerih ama prav nič ne more iti narobe pa bi imel mir :drink.

Hvala vsem za nasvete.
#340560
Nič ne bo z vračilom, se pa hitro prodajo na bolhi.
V ZDA jih kupci vračajo tudi po nekajdnevni uporabi v kolikor niso zadovoljni. Tak sistem imajo, poleg tega pa so tudi kupci razvajeni.
#340565
Probaš lahko. Kolegica je tudi spomladi kupla neke tekaške copate (ne vem katera trgovina), in je po prvem, drugem teku ugotovila da ji ne pašejo. Jih je generalno spucala pa nesla nazaj. So ji menjali brez problemov. :wink:
#340656
težka bo.... upam da si bodo dali rečt..... če ne pa ostane bolha ali pa daj na ebay. Tam jih sigurno prodaš. Sicer boš požrl nekaj, vendar bolje to kot da ti ležijo doma...


ne vem, jaz speedcross 3 nebi zamenjal sedaj za nič, enostavno mi superga sede.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA