prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 papikele
#343505
Ravena je super. Drugače pa malo preveri po spletu kakšne modele imajo kakšen je primeren za pronatorje itd.
 mdebelak
#343506
Jaz mam raveno 5 pa nimam pripomb.
Prej sem imel pureflow, tudi brez pripomb.
Lastim si pa tudi ST racer 5.
Z vsemi tečem 80% po asfaltu ostalo makadam.
Uporabniški avatar
 danijel.hajdinjak
#343508
Jaz mam za osnovne teke Ghost, za hitre in maratone pa Racer ST - ti zadnji za po makadamu res niso :)

Ghost mi je pa zakon. Manjka mi le to, da nimajo številke med 43 in 44, 43 ne mara nohtov na 50+ km, 44 se mi pa zdi v trgovini res prevelik copat :(
Edino kar me moti pri brooks trenutno so nerazumevanje z nohti :)

Lp
Uporabniški avatar
 lojze
#343511
imam ghost6 GTX za tek v mokrem, pa mi prste malo stiska, glicerin sem imel 2 x 10 in enkrat 11, pa se mi zdi , da je bila 10 boljša od 11, tako, da bi sprobal še kakšen model, ki je spredaj malo širši od ghost, ali je ravena širša od ghosta?
 mdebelak
#343512
danijel.hajdinjak napisal/-a: za hitre in maratone pa Racer ST - ti zadnji za po makadamu res niso :)

Lp



s tem se pa še kako strinjam.
 KadilecSamo
#343513
Kako je pa kaj z njihovimi številkami?Do sedaj sem nosil asics 49eu kar naj bi bilo 31cm JPN. Njihova 49,5 pa naj bi znašala 33cm? Rad bi jih naročil preko spleta,ker jih v Sloveniji nimam možnosti sprobat pa bi bil vesel vsakega nasveta.Zanimam pa se za Cascadio 10. Hvala in LP
 KadilecSamo
#343515
Hvala za odgovor pink. Če imajo res tako majhne modele lahko potem kar pozabim na njih.Če omenim še visok nart in debele prste dobimo dobitno kombinacijo.Potem najbolje da kar ostanem pri asics.Je vsaj malo več izbire trail čevljev pa še cifre niso tak problem :D
 vlade
#343523
Pri brooksu je tako, da je z vsako novo generacijo vedno več nezadovoljnih uporabnikov.
Zaradi šparanja so se odrekli slovitemu dna blaženju (modri gel), copati postajajo ožji, trši in predvsem manj trpežni.
Cascadia 8 je res zakon, trenutno sem na 10-ki. Ko jo izrabim grem na NB (trail), pri asfaltu pa sem zadovoljen z newton.
Za tiste, ki nabavljate brooks predlagam naročilo starejših modelov (dve leti), glede številk so nekako enake saucony-ju in NB. Nikikakor ne primerjajte z nike.
 BT88
#343524
Jaz mam Ravena 4,Ravena 5 ,Glicerin 11 Racer5. Ravena 4 je malce bolj blažena od 5.Glicerin za moj okus(beri težo) :oops: preveč blažen Racer5 je pa bolj Formula.Zame osebno trenutno ni boljšega copata imam tudi nekaj modelov Asics sam se mi zdi vse bolj tako tako.Probal sem tudi že Nike sam že nekaj časa ne gre več.70% makadam 25% trail 5% asvalt.Kolenca in noge top.
Je pa res,da Ravena4 modela ne morem nikakor uničit in jih gonim in gonim.Za noben model nisem odštel več kot 83 evrčkov tako da so mi tudi cenovno ok.Pomerimo v trgovini in kupimo na :D :lol:
Če sem kaj pomagal.
Živ jo
Uporabniški avatar
 lojze
#343529
zanimivo, da 21run.com praktično ne trži več Brooks, imajo le en model glicerin12, ali bi šel raje nazaj na mizuno.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA