prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 mojA
#352451
Živjo! Božiček rabi pomoč. Ali ima kdo izkušnje z Garminčkom Forerunner 35? Malo pomoči rabim. Ste zadovoljni? V redu dela? Ali ima možnosti nastavitve alarmov za razdraljo, višino HR, časovni alarm? 100x hvala vnaprej!
Ja pa ura namenjena tekaču začetniku, za ostale športe je tozadevno opremljen (bicikl) :)
Uporabniški avatar
 zajc
#352454
Tole je povsem izven konteksta in dobronamerno.

Jaz bi predlagal, da kakšen mesec ali dva počaka z nakupom, če bi si slučajno premislil. Veliko jih kupi uro, potem pa ugotovijo, da namesto njih ne bo tekla. Do morebitnega nakupa brez problema lahko uporabi navadno štoparico, razdalje pa riše po spletnih zemljevidih. Jaz sem mnenja, da je tek potrebno najprej vzljubiti, šele potem pridejo na vrsto finese.
 mojA
#352455
Hvala za nasvet. V bistvu ni čisto začetnik. Je tekač povratnik, tekaška pavza pa je bila prisilna. Stara ura mu je crknila in ni za nobeno rabo več in rabi novo. Mora pa spremljati srčni utrip, meriti razdaljo in čas.
Ima kdo takšno uro - tale Forerunner 35 se mi zdi mogoče ok

hvala vnaprej
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#352457
Ura kot ura. Nič posebnega, pač vstopni model. Merilec utripa ima optični na sami uri, kar je recept za nenatančnost, če je to pomembno. Svoje redne cene seveda ni vredna, kot večina tehnike. Če jo pa dobiš znižano pa le vzemi. Opcija je tudi nova Polarjeva M200, ki tudi ima merilec na zapestju in jo dobiš za 135 EUR

http://agp.si/polar-m200-tekaska-ura-z- ... -crna.html

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA