prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 luzr
#196102
Za Hervis ne vem; v Intersportu je 179¸€.
Vprašaj še tukaj. Po telefonu, ker imajo rahle težave s spletno s(t)ranjo ravno pri Garminovih modelih...
Kupon za popust si dobil na Ljubljancu, v Sežani,... Sklicuj se na TF ;).
 MKC
#196380
prosil bi če lahko nekdo ki ve pove v čem je 'prednost' oz. v čem je boljši 405 HR od 305? v čem bi lahko opravičeval tistih 100€ razlike? ali se pri 405 da menjavati baterijo? gre bolj za design in majhnost?
pa še tole. kaj vse ti lahko pokaže oz. pove 305? bolj kot prebiram komentarje bolj si ga želim :D
hvala in Lp
Uporabniški avatar
 IČA
#196389
MKC napisal/-a:prosil bi če lahko nekdo ki ve pove v čem je 'prednost' oz. v čem je boljši 405 HR od 305? v čem bi lahko opravičeval tistih 100€ razlike? ali se pri 405 da menjavati baterijo? gre bolj za design in majhnost?
pa še tole. kaj vse ti lahko pokaže oz. pove 305? bolj kot prebiram komentarje bolj si ga želim :D
hvala in Lp

hehehe,
sem postavljal skoraj enako vprašanje na začetku tedna, pa nisem dobil pametnega odgovora od uporabnikov.
Odločitev pa je padla za FR305, FR310 bi bil sicer boljša izbira, pa je žal cena še malo previsoka, in napram 305 nima možnosti nalaganja routes.
Koliko sem študiral zadevo bi dal + 405-ki za ant+ in dizajn, kar pa po moje ni vredno 100€. 305-ka ima močnejšo baterijo, možnost nalaganja routes, preglednejši ekran.
Kaj več pa ti še ne morem povedati, ker sem jo preiskusil šele na dveh tekih. Ampak zaenkrat sem kar zadovoljen.

Pa še možnosti prikaza podatkov pri 305-ki, imaš 5 različnih po aktivnostih ločenih ekranov prikaza podatkov, kjer si lahko za vsakega nastaviš od 1-4 podatke. Podatkov med katerimi lahko izbiraš je cca 30, tako, da jih ne bom pisal, je pa možno nastaviti od ure, časa, višine, tempa, razdalje, utripa...in varijacij teh podatkov.
Uporabniški avatar
 IČA
#196402
MihaPR napisal/-a:Čaki, sej na 405ko grejo rute gor?


kolikor sem jaz prebral ne, nisem pa dobil nobenega odgovora od kakega userja.
Priponke
neimenovana.JPG
neimenovana.JPG (128.1 KiB) Pogledano 6446 krat
Uporabniški avatar
 klatez
#196416
Route ne, coursi pa. Kaj je razlika, pa smo tudi že enkrat razglabljali...
Sicer pa - koliko vas uporablja Forerunnerje za navigacijo?

Sicer pa sem ravno v tej temi (na strani 23) že objavil dobro primerjavo med FR 405 in FR 305, ki sem jo našel na internetu: viewtopic.php?f=27&t=8267&start=330
 MKC
#196444
pa lahko uro uporabljaš tudi samo za štoparico in pulz, ter da je GPS izključen in ne kuri toliko baterije?
koliko je pa potem še naprava za kadenco meriti?

edit: sem že našel da je 60€
Nazadnje spremenil MKC, dne 07 Sep 2009, 12:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 IČA
#196577
klatez napisal/-a:Route ne, coursi pa. Kaj je razlika, pa smo tudi že enkrat razglabljali...
Sicer pa - koliko vas uporablja Forerunnerje za navigacijo?

Sicer pa sem ravno v tej temi (na strani 23) že objavil dobro primerjavo med FR 405 in FR 305, ki sem jo našel na internetu: viewtopic.php?f=27&t=8267&start=330


Klatez, lahko kaj več poveš o coursih, nekaj sem prebral v tvojih starih postih, ampak to verjetno ni več up ti date

Drugače pa je meni kar precej pomebna funkcija ure tudi navigacija (vsaj zelo osnovna), da si lahko pripravim trase za treking.
Uporabniški avatar
 Vladek
#196594
klatez napisal/-a:Route ne, coursi pa. Kaj je razlika, pa smo tudi že enkrat razglabljali...
Sicer pa - koliko vas uporablja Forerunnerje za navigacijo?


ENKRAT julija sem ga uporabil za navigacijo in sicer za tek po šentiljski poti. Če ga nebi imel, bi s kolegom še zdaj bluzila v trikotniku tam nekje med Muro, Šentiljem in Gornjo Radgono :-)

Jutri pa grem gobe nabirat in bom prvič preizkusil funkcijo "lepo prosim, kje za vraga sem pustil avto" oz. vrnitev na začetno točko.

Za tu in tam zelo uporabno, za kaj resnejšega pa, kot pravi Klatež.

lp
Uporabniški avatar
 klatez
#196600
IČA napisal/-a:
klatez napisal/-a:Route ne, coursi pa. Kaj je razlika, pa smo tudi že enkrat razglabljali...
Sicer pa - koliko vas uporablja Forerunnerje za navigacijo?

Sicer pa sem ravno v tej temi (na strani 23) že objavil dobro primerjavo med FR 405 in FR 305, ki sem jo našel na internetu: viewtopic.php?f=27&t=8267&start=330


Klatez, lahko kaj več poveš o coursih, nekaj sem prebral v tvojih starih postih, ampak to verjetno ni več up ti date

Drugače pa je meni kar precej pomebna funkcija ure tudi navigacija (vsaj zelo osnovna), da si lahko pripravim trase za treking.


Na koncu te strani se začne in potem še na naslednji:
viewtopic.php?f=27&t=5668&start=90

Pri route določiš točko (točke) in te potem vodi do nje ali pa med njimi (direkt oz. ti kaže smer, v kateri se nahaja).

Pri course pa je določena cela pot, po kateri bi naj šel in ti javi tudi če greš z nje.

By the way: Ero bo kdaj imel ta forum delujoč spodoben iskalnik?
Uporabniški avatar
 IČA
#196605
klatez napisal/-a:
IČA napisal/-a:
klatez napisal/-a:Route ne, coursi pa. Kaj je razlika, pa smo tudi že enkrat razglabljali...
Sicer pa - koliko vas uporablja Forerunnerje za navigacijo?

Sicer pa sem ravno v tej temi (na strani 23) že objavil dobro primerjavo med FR 405 in FR 305, ki sem jo našel na internetu: viewtopic.php?f=27&t=8267&start=330


Klatez, lahko kaj več poveš o coursih, nekaj sem prebral v tvojih starih postih, ampak to verjetno ni več up ti date

Drugače pa je meni kar precej pomebna funkcija ure tudi navigacija (vsaj zelo osnovna), da si lahko pripravim trase za treking.


Na koncu te strani se začne in potem še na naslednji:
viewtopic.php?f=27&t=5668&start=90

Pri route določiš točko (točke) in te potem vodi do nje ali pa med njimi (direkt oz. ti kaže smer, v kateri se nahaja).

Pri course pa je določena cela pot, po kateri bi naj šel in ti javi tudi če greš z nje.

By the way: Ero bo kdaj imel ta forum delujoč spodoben iskalnik?


No, bomo moral malo bolj pogooooooooooglati za te zadeve...škoda da tega nisem prej vedel :x , ker bi potemtakem bil FR310xt (v primeru, da se mu lahko nalagajo coursi) boljša izbira od 305-ke
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA