prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...

copate katere znamke uporabljate?

Adidas
103
12%
Asics
164
19%
Mizuno
218
25%
New Balance
30
4%
Nike
216
25%
Reebok
32
4%
drugo
92
11%
Uporabniški avatar
 Medicius
#340158
Medicius napisal/-a:Tako sem si zdaj nabavil Adidas Supernova Glide 7...

S copati sem naredil dobrih 700km in nimam kaj slabega reči čez njih. Blaženje, odzivnost, materiali, ... vse vrhunsko!
Sem si pa včeraj v LJ kupil Nike Vomero 10. Malo so drage, a cena ni pomembna, če jo bodo opravičili z funkcionalnostjo. Stopalo v njih se počuti zelo svobodno, blaženje je pa kar izrazito. Danes me je edino na intervalih zmotil občutek neodzivnosti, je pa mogoče kriva le slaba dnevna forma ali vročina.
Zaenkrat:
+ blaženje,
+ občutek na nogi,
- cena,
- odzivnost(?).
#340521
Pozdrav vsem!
Pred kratkim sem z mnogo težav prišel do tekaških copat Hoka one one, tip Bondi 4. Želel sem sicer model Clifton, ampak ni bilo možno dobiti prave številke. Ti copati so odlično blaženi, opažam pa, da je njihova stabilnost malo problematična. Idealno za asfaltne površine, pri teku na neravninah pa je potrebno biti bolj pozoren na to, kam pade noga. Glede na teste novejšega modela Clifton 2 je videti, da je večja pozornost posvečena tudi stabilnosti copata, saj je v primerjavi s prejšnjim modelom ali Bondijem bistveno večja. Manjši problem je, da pri nas ni zastopanja te znamke in se mora človek znajti z nakupi preko neta.
Ima še kdo izkušnje s to znamko ?
Aleksander
 Kokodak
#340530
Dan.
Prejšnji mesec kupil v Californiji Asics GT-2000 za 79,00 dolarjev. Odlični za asfalt in beton, ravne površine, blaženja skoraj preveč za moje pojme. Zelo lepo se prilegajo na bolj široke podplate, pronatorje in ful dihajo, nogavic skoraj da nimam mokrih po dalših tekih, kar sem pri prejšnjih Asicsih imel. Z njimi sem se povzpel tudi na 2700m visok Cacamonga Peak, ampak ne priporočam, 3x je skoraj šel gleženj. Nikoli več!! :x
 papikele
#340534
Jaz sem za gt 2000,dal lani 90€. V primerjavi z brooks raveno se skrijejo. Res pa da je brooks višji rang;-) za ceno in kvaliteto bi rekel da kar ugodna zadeva
Uporabniški avatar
 vencelj
#340564
Po novem sem uporabnik Salomon speedcross 3, nabavil v intersportu za 75€.
Salomon modeli so na splošno dokaj nizki in kadarkoli sem katere pomerjal, sem imel hud občutek utesnjenosti; poleg tega so še krepko precenjene in sem se jih do sedaj otepal, zato so mi bili bolj všeč prostorni Treksta modeli, sedaj je ugodna cena prevagala, da sem iz trgovine odnesel meni tudi sicer najbolj všečen salomonov model speedcross.
Za primerjavo: treksta so mi bile 45 ravno prave, salomonke sem sedaj kupil številko 46 2/3 :!: Ostale firme (mizuno, brooks...) sem običajno nosil št.46.

LP, vencelj


http://vencelj-sportnik.blogspot.com/20 ... jesen.html
 MaliFric
#340586
Pozdravljeni, si bom še jaz sposodil temo.

V koš so romale moje prve superge, stare Nike Airmaxice. Trenutno imam doma dvoje superg, a rabim tretje. Rad bi si šel izmerit način teka in potem kupil po tej smernici nove superge. Zanima me, katero trgovino priporočate.

Lep pozdrav, sotekač. :)
 papikele
#340589
MaliFric napisal/-a:Pozdravljeni, si bom še jaz sposodil temo.

V koš so romale moje prve superge, stare Nike Airmaxice. Trenutno imam doma dvoje superg, a rabim tretje. Rad bi si šel izmerit način teka in potem kupil po tej smernici nove superge. Zanima me, katero trgovino priporočate.

Lep pozdrav, sotekač. :)


Jaz sem šel v intersport Ljubljana btc. Imajo pa tudi kje drugje. Sej to ni nevem kakšna umetnost ugotovit. Na tek vzam sabo enga, ki se mal spozna na te stvri pa ti bo povedal ker se na oko ponavadi da ocent.
Mi je pa fizioterapevt rekel, da je bral neko doktorsko disertacijo nekega nizozemca če se ne motim kjer je dokazal, da so ti copati npomembni in da je vse isti k****.
No jaz še vedno kupujem copate za pronatorja ;-)
 guardy
#341651
Evo, sam sem od začetka tekaške kariere do tega tedna uporabljal superge Saucony. Ker pa jih sedaj pri nas verjetno več ne bo, uvoznika ni več, sem prešaltal na Brooks. Tako da si sedaj lastim dva para Adrenalink, ene letne in ene zimske GTX. Upam, da se bodo dobro izkazale in da mi ne bo žal prehoda v drug tabor... :laola
 bruny
#343128
Teden, dva v uporabi za pohodniške aktivnosti http://www.karrimor.com/karrimor-aspen-mid-weathertite-mens-walking-boots-182256. Vibram podplat, širina modela tudi ugodna cena nekje odločitev za nakup...Izredno lahki in odličen oprijem. V mokroti, blatu, snegu bo še potrebno preizkusiti...Upam, da bodo nekaj ur snežne ,,brozge,, zdržali. Odličen je bil že model Skido od Karrimorja, ki pa ni imel Vibram podplata in to je bila pomanjkljivost zaradi prehitre obrabe. Lp
 Cedron
#344032
Trenutno:

adidas Adizero Adios Boost 2 30.3
ASICS Gel-Hyper Speed 6 87.4
adidas adizero mana 7 #4 199.0
Mizuno Wave Inspire 11 75.1
adidas Energy Boost 271.9
adidas RESPONSE TRAIL M 21 GTX 83.5
Salomon SpeedCross 3 239.3
adidas adizero adios 2 189.4
adidas adizero hagio 2 219.1
 bruny
#345626
Od sredine prazničnega decembra...XA PRO 3D GTX®. Za moje aktivnosti ne vem če so ravno potrebni, :wink: morda za težo, to da. Zato se nisem nikoli odločil za nakup...Ampak ob ugodni ceni 89,99 Euro, ki je bila takrat za velike številke in črni barvi v športni trgovini največjega nakupovalnega centra v Mariboru je bila odločitev hitra...http://www.salomon.com/uk/product/xa-pro-3d-gtx.htmlTa model sem imel vedno za nekakšen ,,merdžo ali bemfl,, in zaenkrat je :D super, ko jih uporabljam...Lp
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA