Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#231093
Trasa Celje - Mozirje je zaradi jutra in v lepem vremenu čudovita, za hitrostne rekorde je malo težja, ker je le tek po potki in je treba malo gledati predse (hja, polžki itak nismo hitri :oops: ) do Ljubnega se tudi najdejo klanci :oops: , potem pa se enakomerno vzpenja do Logarske...kako pa to izgleda pa upam, da povem letos :D
#231096
Zdaj ste me pa vsi čisto zmedli :argue:
Na kaj za hudiča se sedaj prijavim :twisted: :twisted:
Trma mi je že v krvi ampak tako kot pravi nana, ne bi pretiravala pred Berlinom, sem se že na Formaratonu pretiravala in se zaj... :--(
Moram še mal pretuhtat tole :bum: :bum: :bum:
#231112
Hvala fanta, sicer sem maraton junfer samo jaz :oops: , maca in nana jih mata že nekaj v nogah :clap: :clap: .
Skoraj odločena za štart iz Ljubnega, nana malo klanca nam ne bi škodilo :wink: . Bo namesto tistih 6km več - jaz se zdaj tako samo po klancih ubijam, če hočem tu v Idriji kam dlje teč :evil: :evil: ampak potem mirne vesti kak fitnes izpustim :D :D
#231116
mušnica napisal/-a:Skoraj odločena za štart iz Ljubnega, nana malo klanca nam ne bi škodilo :wink: . Bo namesto tistih 6km več - jaz se zdaj tako samo po klancih ubijam, če hočem tu v Idriji kam dlje teč :evil: :evil: ampak potem mirne vesti kak fitnes izpustim :D :D

Jaz iz Ljubnega definitivno ne grem, ker tako progo kot tudi sebe dobro poznam. Škoda se mi zdi, da bi zapravila en dolg trening za traso, ki jo bom vsaj tretjino prehodila. Iz istega razloga tudi na PST spuščam Golovec. Sicer sem se pa že prijavila in štartam iz Celja. Ti lahko štartaš tudi v Ljubnem, name se ni treba ozirat :wink:
#231123
Koci napisal/-a:Trasa teka od Ljubnega do Logarske doline je skoraj ves čas v vzponu. Meni je lansko leto Polar pokazal 27,7 km in 405 m vzpona torej cca 1,5%, ni prehuda kaj ?

Zame 405 v.m. preveč :roll: Zato bo npr. NY še dolgo ostal le želja :(
#231169
Koci napisal/-a:Trasa teka od Ljubnega do Logarske doline je skoraj ves čas v vzponu. Meni je lansko leto Polar pokazal 27,7 km in 405 m vzpona torej cca 1,5%, ni prehuda kaj ?


Hvala za tale podatek, meni višinska in naklon popolnoma ustrezata, torej grem.

Včerajšnja izjava Jane pa je - da se bove matrale skupaj (jaz jo bom videla v začetku in pol samo še v cilju.press) :clap:
#231195
Koci napisal/-a:To je vse OK, me je pa danes kar streslo, ko sem videl prognozo vremena za 14 dni naprej:
http://www.accuweather.com/en-us/si/zal ... ast15.aspx,
Za 4.9. kaže na dež ??? :mrgreen:
Upajmo da so se zmotili. :D

Dež? Pa kaj!
Vprašaj Lenči, kako sva lani z Iro skoraj rep med noge stisnili :--( , kako naju je prosila "samo" za spremstvo in prevoz do Celja :roll: , pa naju je na koncu, 15 min pred štartom Nataša "nadrla" :argue: , a se ne misliva preobleč. No, sva šli v avto, metali kovanec :oops: vse dokler, 5 min pred štartom, ni pokazal prave usmeritve :clap: - šli sva tečt. In bilo je prekrasno :clap: . Tako dobro, da sva z Lenči namesto do Mozirja potegnili, potegnili, potegnili....

A ne Lenči? :laola
#231232
maca napisal/-a:
Koci napisal/-a:To je vse OK, me je pa danes kar streslo, ko sem videl prognozo vremena za 14 dni naprej:
http://www.accuweather.com/en-us/si/zal ... ast15.aspx,
Za 4.9. kaže na dež ??? :mrgreen:
Upajmo da so se zmotili. :D

Dež? Pa kaj!
Vprašaj Lenči, kako sva lani z Iro skoraj rep med noge stisnili :--( , kako naju je prosila "samo" za spremstvo in prevoz do Celja :roll: , pa naju je na koncu, 15 min pred štartom Nataša "nadrla" :argue: , a se ne misliva preobleč. No, sva šli v avto, metali kovanec :oops: vse dokler, 5 min pred štartom, ni pokazal prave usmeritve :clap: - šli sva tečt. In bilo je prekrasno :clap: . Tako dobro, da sva z Lenči namesto do Mozirja potegnili, potegnili, potegnili....
A ne Lenči? :laola

Ah dekleti, takrat sta se pustili skoraj na kolenih prosit :-- :clap: , potem pa je bilo lepo. Očitno je dež pomagal, da sva najino razdaljo podaljšale, kot bi gobe rasle po dežju :laola .
Kar sedaj povem, da jaz štartam, pa četudi dežuje, mokra bom itak :lol: . Sicer pa je še prezgodaj za ogledovanje vremenske napovedi, dva dni pred štartom je čisto dovolj :wink:
#231265
E, kaj bi zdej jamrali, slabš ko lan ne more bit. Sej smo glih navajeni. Sem probal celjsko klimo v soboto v Matkah, se navajal na vročino, dež me ne vrže s tira, je vsaj vodno hlajenje.
#231267
Danes kaže na vroče, soparno vreme.....kar je sigurno velikoooooooo slabše kot lanski dež.
Se spomnite kako je bilo predlani...........v cilju je bil na 75 km skoraj 50% odstopov.

Če že ne more bit idealnih 15 stopinj je bolje dež kot vroče.

Kot je rekla Lenči......2 dni pred tekmo bodo že vedeli :D .

LP, N
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA