Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#272341
AD Kladivar Celje napisal/-a:
levinja70 napisal/-a:Prijavljena. Štartnina poravnana. Sedaj pa samo klance trenirat :lol: .

Super. Klanec boš zagotovo zmogla...imej v mislih ciljno črto v samem obzidju gradu...res lep ambient :wink:


Sem že kar nekajkrat tekla proti čistilni in nazaj v Celje. Pogled na grad me je skoraj ponesel v mesto :lol: :lol: . Sedaj bo čas, da ugotovim kakšen je pogled z vrha v dolino. Progo vsekakor sprobam pred 7 aprilom.
Sicer pa, če bo zdravje ni vrag, da ne bom videla ciljne črte. :lol: :lol:
#272421
levinja70 napisal/-a:
AD Kladivar Celje napisal/-a:
levinja70 napisal/-a:Prijavljena. Štartnina poravnana. Sedaj pa samo klance trenirat :lol: .

Super. Klanec boš zagotovo zmogla...imej v mislih ciljno črto v samem obzidju gradu...res lep ambient :wink:


Sem že kar nekajkrat tekla proti čistilni in nazaj v Celje. Pogled na grad me je skoraj ponesel v mesto :lol: :lol: . Sedaj bo čas, da ugotovim kakšen je pogled z vrha v dolino. Progo vsekakor sprobam pred 7 aprilom.
Sicer pa, če bo zdravje ni vrag, da ne bom videla ciljne črte. :lol: :lol:


Prepričan sem, da ti bo uspelo. Na fotografiji pa je pogled na zasneženi Stari grad.

Slika

Za vse, ki še niste prijavljeni pa povezava na spletno stran teka :wink:
http://www.ad-kladivar.si/tek
#272478
muci napisal/-a:Jaz bi tudi letos prvič probala. Mi bo šlo?
Do sedaj sem največ tekla 10 km (LM).


Zagotovo ti bo šlo. Trasa 1. teka celjskih knezov je dolga slabe 4 kilometre...prvi del je ravninski in poteka po nabrežju reke Savinje ter ulicah starega mestnega jedra, potem pa se povzpne do Starega gradu Celje. Te pričakujemo s prijavo :wink:

Obiščite nas tudi na Facebook strani:
http://www.facebook.com/page.tekceljskihknezov
:laola
#272486
bernarda napisal/-a:V kolikor se :driver: pripeljem iz Mariborskega konca, po stari cesti.......mimo Tuš planeta, dvorane Golovec... :shock: ..kam naj se usmeril za parkiranje, :arrow: kje bo to mogoče :idea: :?:

Mislim, da je najbolje parkirati na parkirišču za Staro grofijo (v podaljšku Trubarjeve ul.), skoraj ob Savinji, s parkirišča se vidi kip Splavarja na obrežju.
Če greš mimo Planeta Tuš, zaviješ desno na Dečkovo (mimo Golovca), nato pri 4. semaforju levo, preko železnice, nato pa greš čez Ljubljansko c. in pred mostom čez Savinjo levo pa si na Trubarjevi.
Komplicirano ne... :?: :lol:
#272491
Koci napisal/-a:
bernarda napisal/-a:V kolikor se :driver: pripeljem iz Mariborskega konca, po stari cesti.......mimo Tuš planeta, dvorane Golovec... :shock: ..kam naj se usmeril za parkiranje, :arrow: kje bo to mogoče :idea: :?:

Mislim, da je najbolje parkirati na parkirišču za Staro grofijo (v podaljšku Trubarjeve ul.), skoraj ob Savinji, s parkirišča se vidi kip Splavarja na obrežju.
Če greš mimo Planeta Tuš, zaviješ desno na Dečkovo (mimo Golovca), nato pri 4. semaforju levo, preko železnice, nato pa greš čez Ljubljansko c. in pred mostom čez Savinjo levo pa si na Trubarjevi.
Komplicirano ne... :?: :lol:


:D :D :D točno tako....komplicirano... :--( Toliko vem kot prej, preden sem vprašala.Eni , ko vozimo, ne folgami in ne :shock: vidimo, kaj piše na tablah,(beri ulice).....se bo treba znajti... :wink: ....tnx.... :clap: :clap:
#272492
bernarda napisal/-a:
Koci napisal/-a:
bernarda napisal/-a:V kolikor se :driver: pripeljem iz Mariborskega konca, po stari cesti.......mimo Tuš planeta, dvorane Golovec... :shock: ..kam naj se usmeril za parkiranje, :arrow: kje bo to mogoče :idea: :?:

Mislim, da je najbolje parkirati na parkirišču za Staro grofijo (v podaljšku Trubarjeve ul.), skoraj ob Savinji, s parkirišča se vidi kip Splavarja na obrežju.
Če greš mimo Planeta Tuš, zaviješ desno na Dečkovo (mimo Golovca), nato pri 4. semaforju levo, preko železnice, nato pa greš čez Ljubljansko c. in pred mostom čez Savinjo levo pa si na Trubarjevi.
Komplicirano ne... :?: :lol:


:D :D :D točno tako....komplicirano... :--( Toliko vem kot prej, preden sem vprašala.Eni , ko vozimo, ne folgami in ne :shock: vidimo, kaj piše na tablah,(beri ulice).....se bo treba znajti... :wink: ....tnx.... :clap: :clap:


Pozdravljeni Bernarda. Potrudili se bomo, da bo stvar kar se da enostavna :wink: Kakšen teden, dva pred tekom bomo na spletni strani objavili kako je s parkiranjem in pa kako se pride iz vseh smeri :wink: Vsem prijavljenim pa bomo to poslali tudi preko elektronske pošte. Tako da brez skrbi. Se vidimo 7.aprila :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA