Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#352441
Tudi jaz sem ga preživela že drugič. Meni je super. Trasa ni nič nevarna, ker ni skoraj nobenega prometa, ker gre po stranskih poteh, po makedamu... Cena? Komur je predrago ostane doma :-- . Sva se ravno z možem o tem pogovarjala. Trasa mi je res všeč, ampak, če se ne bi prijavila in plačala seveda, potem prečudovitih potk ne bi videla, sploh, tisto leto, ko je bil še sonček. Ti kar srce poje ob razgledih na vse strani. Seveda bi lahko enako dolžino pretekla tudi doma, zastonj, kot že mnogokrat,a Istra je nekaj posebnega. Tudi organizacija "po domače". Kje pa še dobite štartno številko napisano s kulijem na roko? :lol: :lol: :lol:
:laola
#352482
Jaz sem ga odtekel 2015 solo izvedba in letos v MTB kategoriji(dvojice) in moram reči, da sem v obeh primerih užival..Tek je organiziran preprosto, ceste so odprte vendar je prometa zelo malo, ker poteka večina po stranskih poteh,..o višini štartnine bi lahko diskotirali v nedogled,(je kr je),..ko je lani kolega zbolel in ni mogel priti je organizator brez vprašanja in bolniških dokazil vrnil 40eur ..meni se tek dopade,trasa je lepa tako da jaz se bom še vračal(če bom le tekaško pripravljen)..lp,R.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA