Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#354441
Dolenjci se tu očitno bolj malo oglašajo, se bom pa jaz malce razpisal.
Ker letos nisem bil ne ne budnici, ne na kresovanju, sem ta pomemben praznik moral nekako proslavit, zato se odločim, da po treh letih zopet obiščem Lisco, čeprav je od vipavske tekme minilo samo dva dneva.
Pot do Orehovega, kjer je start, je že vsa leta enaka (slaba), saj te garmin nekaj kilometrov pelje tudi po samo 3m široki cesti :( . Prijave tokrat niso pred bifejem ampak na športnem igrišču malce stran, kjer za to priložnost služi tudi kot parkirišče. Prijetno sem bil presenečen nad postrežbo kavice med prijavo, ki jo je nudila gospa kar v žehtnem loncu :D . V mini avtobus oddamo prtljago in se napotimo na 400m oddaljen štart. Brez kakšnih večjih ambicij se zapodim v že dobro znano asfaltno strmino, ki je kar ni hotelo biti konca. Ob trasi je bilo kar nekaj vodnih postaj z obveznim harmonikašem. Poslastica tekme sta bila zadnja dva kilometra, kjer sem se v suhi strmini otresel kar nekaj ravnincev in se po treh zaporednih četrtih mestih (ker je nekdo manjkal :-- ) uvrstil med lastnike 10gramskih medalj (s cvirnom), ki so na daleč podobne čokoladnim cekinom v foliji.
Da dobiš za malo denarja malo muzike (kar mi je čisto všeč), sem ugotovil tudi pri oddaji štartne številke, za kar sem prejel darilno vrečko, v njej pa - jabolko (pri tem dejanju nisem opazil pri nikomur od akterjev, da bi vsaj malo zardel :oops: ) in bon za malico, ki je vsebovala klobaso z odlično fižolovo solato, po katero sem šel še enkrat na repete. Dolgoletna zaloga lončkov in ogledalc jim je očitno pošla. Če ne štejem lepega vremena, so si kljub vsemu zaslužili vsaj pet plusov, največji je za avtobusni prevoz na izhodišče (ki se po cesti zelo vleče in je časovno samo 8 minut krajši, kot je bil Miranov vzpon) in namesto na kresovanje bom šel tudi naslednje leto rajši na tekmo.
Me pa muči še eno vprašanje. Naštetih je bilo vsaj 25 donatorjev, pa sem opazil bolj malo njihivih sledov...
V nedeljo pa WINGS FOR LIFE.
Vabljeni
#354523
Hvala, Valentina. Na vipavski tekmi dajem iz spoštovanja prednost ultrašem, ki so že zares vse napisali. Tekma mi je dejansko všeč (25km) , za 27 sekund sem tudi izboljšal rezultat (čeprav je bila trasa zaradi proslave 100m daljša), mogoče bi si v bodoče edino želel dostavo palic z Nanosa nazaj na izhodišče, da s tem ne obremenjujem prijateljev.
Pa da se vrnem na Lisco.
Cvičkarji še po enem tednu niso sposobni objavit rezultatov (ali pa sem jaz tako zabit, da jih ne najdem) in se po zanikrnosti skoraj že primerjajo s PGT-jevci :mrgreen:
Naslednjo soboto pa KBK.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA