Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#372679
Včeraj sem preživel spet en super dan. Tek, ki sem ga vedno odlagal, me je izredno presenetil, kljub temu, da je bil kakšen kilometer ravnine preveč. Pa če odmislim samo progo, je bilo vse, kar spada k organizaciji tekaške tekme, vrhunsko izpeljano. (razen ogromnega časovnega zamika podelitve :mrgreen: )
Množica parkirnih mest tik ob štartnem mestu, maximalno označena proga, na kratki progi kar tri vodne postaje, v cilju pogostitev z raznovrstnim sadjem, planinska kočica, kjer si se lahko v zavetju preoblekel, udoben, organiziran prevoz v dolino na štartno prizorišče, kjer so postregli z vrhunsko pašto, pršutom, sladoledom... Glede na visok rang tekmovanja sem le računal na malo večjo udeležbo. Tudi tastarih je bilo bolj malo, zato sem spet okusil občutek zmagovalnega odra :P . Pa še novo, izredno lepo, kar 40km krajšo pot do Vipavske doline (kjer je največ tekem PGT-ja) preko Kalc in Podkraja, ter seveda Cola, sem na novo odkril. :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#372680
Ma, Tonek, pa ne reči res, da se še nikoli nisi peljal čez Kalce v naše kraje? :shock:
Ja, Colčani vedno v nulo organizirajo tekmo. Glej, da boš, zdej ko poznaš bližnjico, nadalnjih 20 let stalen gost. :D
Pa čestitke za medaljo! :clap: :clap: :clap:
 TONEK
#372681
Hvala, Valentina! Dvajset ne, na kakšne tri pa le še računam :cry: . Nikoli še nisem vozil po tej cesti (no, saj tudi tokrat nisem), v mislih sem imel tisoč ovinkov, luknje, klančki; Tako pa je bila prava uživancija vožnja po njej, vsaj tretjina dolžine skoraj nova, prometa pa nobenega. Mislim, da že v soboto ponovim vajo. :D
 milk
#372684
[quote="TONEK"](razen ogromnega časovnega zamika podelitve :mrgreen: )

Še dobro, da je bilo tako, jaz sem prišel dol, ko je podelitev že potekala, če bi bila prej, bi jo zamudil!
Tudi malico sem zamudil. O sladoledu pa ne vem nič!
 TONEK
#372685
Ha, očitno se ti je gor bolj mudilo, kot dol :D
 TONEK
#372687
Opažam, da je objava rezultatov za tretjino organizatorjev največje prekletstvo. Vedno več se jih zgleduje po PGT-ju. :mrgreen:
Uporabniški avatar
 zz topka
#372688
Ja, to je prow zarejs bwoga mati :oops: .
Mal za hec... :-- najbrž so dali pred objavo rezultatov Madeleine W. na DNA preiskavo, da vidijo, če je res ženska, ker v nedeljo je bila v moških rezultatih :FO: :wink:
 TONEK
#372693
Bo držalo. In ker zdravniki štrajkajo.... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA