Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 elingr
#170201
tud sam upam da se šavs udeleži tekme in podere svoj rekord. njemu še najbolj prvošm, no sej ga še tud kšnmu drugmu sam on ma pa res motivacijo da tkole hod vsak vikend :laola :laola
Uporabniški avatar
 mirko1
#171232
zz top napisal/-a:Ja super Mirko1 sem se že ustrašil,da ne bom imel močne konkurence.Se vidimo na Kališču


nisem vedel, da greš tudi ti na kališče. sedaj ko to vem, vidim, da nimam šans za zmago, zato odpovedujem udeležbo :cry:
lp, mirko
 marjan
#171850
Pobrano z
http://kalisce.com/blog/

Ivan Šavs je uspešno zaključil svoj ultra trening za krepitev vztrajnosti, potrpežljivosti in volje. V petih vikendih (10 dni) je kar 80-krat premagal pot med potokom in kočo na Kališču z višinsko razliko 830 m. Opravil je 66.400 m vzpona in prav toliko spusta, poleg tega pa tudi preko 500 dolžinskih kilometrov!

Ivan se lepo zahvaljuje vsem, ki ste ga kakorkoli podpirali pri njegovem projektu (spremljali, pozdravljali, bodrili, mu zaželeli lahek korak, umikali s poti)

:cast1: :cast1: :cast1:

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 elingr
#173478
tekma se bliža, kdo je letos kej favorit za zmago ???
Uporabniški avatar
 elingr
#174147
glede na startno listo bo kr zanimiv:)
 marjan
#174166
Letos sem se odločil to tekmo spustiti zaradi kolen. Vendar me z dneva v dan bolj vleče, da zagrizem v hrib. :D
Kako so to težke odločitve za nas "ubrisance" :wink:

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 PeterM
#174199
marjan napisal/-a:Letos sem se odločil to tekmo spustiti zaradi kolen. Vendar me z dneva v dan bolj vleče, da zagrizem v hrib. :D
Kako so to težke odločitve za nas "ubrisance" :wink:

lp
Marjan

Res je Marjan. Verjetno bova oba na štartu. :)
LP Peter
 marjan
#174745
marjan napisal/-a:Letos sem se odločil to tekmo spustiti zaradi kolen.

Itak, da sem se prijavil :wink:

Gre kdo v ekipo tekaški forum?

lp
Marjan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA