Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#224666
dexi27 napisal/-a:Zdravc ka iščeš zgovore, al ka :?: :?: :?:

Nič ne iščem, jaz sigurno grem. Te pa če ti tacajt najdeš izgovor ...
Itak pa se bomo zadnji dan kopali na morju :D
#225061
semjul napisal/-a::D

Cel teden sem iskal možnost kako dobiti dopust v začetku avgusta. Ne gre, dopust je splaniran, imam ga v juliju in to je to. Žal. :( Navijal pa bom za vas fantje in dekleta, tudi za organizatorje, da jim porata.


a dej no.... :--( ...jaz sem pa mislil, da boš spet pokal šale...ma, si nas res prav nasmejal.... :D :D

navijači...predvsem pa navijačice so pa itak ZAKON.... :D :D :D
#225073
semjul napisal/-a::D

Cel teden sem iskal možnost kako dobiti dopust v začetku avgusta. Ne gre, dopust je splaniran, imam ga v juliju in to je to. Žal. :( Navijal pa bom za vas fantje in dekleta, tudi za organizatorje, da jim porata.


Res je Semjul, pogrešali te bomo :(
#227964
Pozdravljeni "ultraši"!

Kot (zaenkrat) kaže, se vam bom tokrat (kljub asfaltu) pridružil, saj proga poteka po res
izjemnih gorskih panoramskih poteh, ki jih ponavadi "prehitro prevozimo z avti" in smo bolj pozorni na ovinke, kot na čudovito okolje, ter tako " od razgledov" v spominu ostanejo le kakšne slike z razglednih parkirišč.

Tokrat bo priložnosti za razglede in tovrstne užitke več kot dovolj. Več kot dovolj bo tudi priložnosti za medsebojno druženje na tej dolgi in zahtevni poti.

Držim pesti, da se vidimo na startu!

Hvala Iztok & co!
Lep pozdrav! Zvone
#228056
še1PR napisal/-a:Super, Zvone! :) :laola


marjan napisal/-a:
zvone napisal/-a:Kot (zaenkrat) kaže, se vam bom tokrat (kljub asfaltu) pridružil...

Bravo Zvone za odločitev :D


Kot kaže, polovica skrbi je "že za mano" ("navijače" že imam)!

Hvala Alja in Marjan!

Lep pozdrav iz MB! Zvone
#228089
Ja bliža se najbolj pomemben del sezone, kar se mene tiče, nekaj malga se mučim (hvala bogu imam pri tem dobro pomagalko) z iskanjem sponzorjev, ki bi mi mal olajšali udeležbo na tekmi, treningi pa šibajo zaenkrat v pravem ritmu :mrgreen:

Pa čakam, da se javijo navijači, al pa navijačice, nisem aklih :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA