Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#229910
bernarda napisal/-a:
natasa napisal/-a:Iz neuradnih virov :wink: sem izvedela, da bo na štartu "le" 20 ultrašev :roll: . Sem radovedna kdo bo manjkal :roll: ....

Ti, jaz...pa še ...... :oops:


:laola mi TRIJE bi bli najbolši par :Fslo :laola bi bli do konca pršli :juhuhu: :nono: :hehe: :driver: do morja Jadranskega našega.
se pa naslednjič prjavmo

:( :( :-(( sem jih sam 19 naštel............ :--( :-(( mal me žalosti za tiste... :(

ŽELIM vam, k ste u Logarski zdejle predvsem srečo na poti, pa pazite te dva dni nase :nono: :clap: , pol boste pa že :lauf: :lauf: :juhuhu: :driver: skobacal se tja do Koprske plaže :juhuhu: :juhuhu: :TF) :Fslo :Fger :Feng z vsem :heart se bom predajal vašim trenutkom sreče po prelepi naši gorski pokrajini :juhuhu: ob prelepih vrheh in dolinah z rekami čistega potu, k VAS bo osrečeval celo pot in z kilometri dvigal ustnicam nasmeh, iz dneva v dan pošiljam energijo pozitivno VAM, se bojeval z bolečino VAŠO jest ji nebi kljuboval, bi jo sprejel, da VAS popelje tja do CILJA.

SREĆNO....... z srcem :heart z VAMI.......... seveda na BOLTEZOVO EKIPO se ne pozabi, je tako utečena, k še ne nobena.............res se lepo mejte......le zakva se mi rosijo zdaj oči :-(( :--( :driver: :TF)
#229920
samostojni napisal/-a:
bernarda napisal/-a:
natasa napisal/-a:Iz neuradnih virov :wink: sem izvedela, da bo na štartu "le" 20 ultrašev :roll: . Sem radovedna kdo bo manjkal :roll: ....

Ti, jaz...pa še ...... :oops:


:laola mi TRIJE bi bli najbolši par :Fslo :laola bi bli do konca pršli :juhuhu: :nono: :hehe: :driver: do morja Jadranskega našega.
se pa naslednjič prjavmo

Nikoli se ne ve........ :--
____________________________________________________________________________________-

SREČNO FANTJE IN DEKLETI, DEJMO..... :laola :clap: :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA