Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Ste zato,da ostanemo na koncertu Severine?

Seveda,to je izlet s tekom in koncertom
19
42%
Ne
17
38%
Mi je vseeno,se prilagajam
9
20%
Uporabniški avatar
 pajo
#124961
Predlog št. 1 mislim, da ne pride v poštev.Ali čakamo ali pa v mali bus. Nimam pa nič proti kakemu kosilu kje ven iz Radencev - brez čevapov in podobnega. Viteze sem imel priliko opazovat jeseni po Sežani na osmici - čisti odklop. Naj še ostali povejo svoje mnenje, da vidimo kje smo.
Uporabniški avatar
 Laufer
#124964
Še jaz sem se prijavil. Čakal sem zato, da vidim dokončni program, ker ga do danes ni bilo.
Siguren sem, da se bo še kdo odločil.
Uporabniški avatar
 tae
#124967
Dej laufer mal tiste goladarje al rožnikarje al kva ste že mal prepriči, da gre še kdo z nami na bus. :D :lol:
Uporabniški avatar
 pajo
#124969
tae napisal/-a:Dej laufer mal tiste goladarje al rožnikarje al kva ste že mal prepriči, da gre še kdo z nami na bus. :D :lol:


Nekateri smo. ( čeprav bol občasni)
Uporabniški avatar
 Laufer
#124971
tae napisal/-a:Dej laufer mal tiste goladarje al rožnikarje al kva ste že mal prepriči, da gre še kdo z nami na bus. :D :lol:


Na žalost mi čas ne dopušča, da bi treniral z enimi ali z drugimi.
Na busu smo že 3 Goladarji (Sončka, Razy in moja počasnost) in tudi nekaj s K-Rožnika (Pajo, 5rca), :lol: lahko sem še na katerega pozabil.
Bo treba Don Bobru poslat kakšno grozilno pismo, da naredi malo reda v njegovi "bandi". :twisted:, Goladarji z Jusufom in Oranžnim slonom na čelu pa so ... :rol:
Uporabniški avatar
 Cormi
#124975
[quote="Laufer"][quote="tae"]Dej laufer mal tiste goladarje al rožnikarje al kva ste že mal prepriči, da gre še kdo z nami na bus. :D :lol:[/quote]

Na žalost mi čas ne dopušča, da bi treniral z enimi ali z drugimi.
Na busu smo že 3 Goladarji (Sončka, Razy in moja počasnost) in tudi nekaj s K-Rožnika (Pajo, 5rca), :lol: lahko sem še na katerega pozabil.
Bo treba Don Bobru poslat kakšno grozilno pismo, da naredi malo reda v njegovi "bandi". :twisted:, Goladarji z Jusufom in Oranžnim slonom na čelu pa so ... :rol:[/quote]

Jst se tudi nekak k Krožnikarjem prištevam. Sem se že zagrebla, da bova s 5rco skup sedeli :lol: Bi bilo pa res fajn, če se še ostali pridružte.
 bojanm
#124977
Število udeležencev je zraslo na 22(dvaindvajset)
tkole :laola
Da ne zaidemo ponepotrebnem s teme,v Radence gremo
tečt :TF) ,vrnitev je pe razglasitvi in konec(konec dober vse dobro) :!:
Analiza bo al ne,men je :?:,se pravi tekaški izlet.
Uporabniški avatar
 5rca
#124980
bojanm napisal/-a:Število udeležencev je zraslo na 22(dvaindvajset)

Da ne zaidemo po nepotrebnem s teme, v Radence gremo
tečt, vrnitev je po razglasitvi in konec (konec dober vse dobro) :!:
Analiza bo al ne, men je :?:, se pravi tekaški izlet.


tko ja, po miz udar, da nehamo s tem "al bi al ne bi" :driver:

(dobr sm ga našuntala včeraj)
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#124988
[/quote]Na žalost mi čas ne dopušča, da bi treniral z enimi ali z drugimi.
Na busu smo že 3 Goladarji (Sončka, Razy in moja počasnost) in tudi nekaj s K-Rožnika (Pajo, 5rca), :lol: lahko sem še na katerega pozabil.
Bo treba Don Bobru poslat kakšno grozilno pismo, da naredi malo reda v njegovi "bandi". :twisted:, Goladarji z Jusufom in Oranžnim slonom na čelu pa so ... :rol:[/quote]

Bobr kaj se dogaja s tvojo bando? Bo kaj ali ja. :lauf: :juhuhu: :toast: :hehe:
Uporabniški avatar
 Tedi
#125017
Pozdravljeni, ker ste že nekaj pisali da Vitezi tudi pripravljamo izlet, posredujem kako naj bi ta zgledal.. Vsekakor je celodneven (beri 24 ur če si z gorenjske :wink: ) Torej, če bi kdo rad brez prenočitve maksimalno izkoristil dan, imamo še prostor.

Tole je okviren plan:
:arrow: odhod iz zgornjesavske doline (npr. Jesenic) okoli 4 ure zjutraj :shock:
:arrow: pobiramo napol speče udeležence v krajih B.Dobrava, Bled, Radovljica, Kranj, Ljubljana, Celje, Maribor in krajih ki so pač na poti... tudi po dogovoru :wink:
:arrow: predviden prihod v Radence je okoli 8ure, kjer dvignemo štartne številke in si privoščimo en kratek ali pa dolg kofe (navijači lahko tudi kaj drugega :lol: ) Štartne številke vam po vaši želji lahko dvignemo tudi v Lj. en dan prej in jo dobite že na avtobusu :!:
:arrow: Po večini se potem podamo na cesto tekat, ostali pa ste vabljeni k navijanju lahko pa si tudi privoščite dopoldansko kopanje v bljižnjih bazenih
:arrow: Na prireditvenem prostoru počakoma zadnjega maratonca in ga s horunskim navijanjem pospremimo do cilja (zakaj pa nebi zadnji poželi občutek zmagovalca :roll: ), nato pa se počasi odpravimo na zasluženo analizo s pojedino(okoli 15 ure), ki se bo zgodila ne daleč od Radencev. Jedilnik bo primeren tudi za vegeterjance :wink:
:arrow: Po pošteni analizi pa se tudi prileže kakšna degustacija odličnih vin v tisti okolici, zato bomo nato še zavili v bližnji vinotoč
:arrow: nato se počasi vrnemo na "kraj zločina"..seveda v Radence da pričakamo VELIKI koncert, ki se začne ob 21 uri.
:arrow: Po večini močno utrujeni tekači in navijači se vračamo proti domu med 23 in 24 uro. Na avtobusu si lahko privoščite tudi brezskrbni spanec , bomo poskrbeli, da boste izstopili na pravi postaji

Na poti bo poskrbljeno za pijačo in kakšno pecivo, pa še kakšno presenečenje :wink:

Cena celotnega aranžmaja je 40€, če vstopite na štajerskem koncu 10€ ceneje.
Prijave in dodatne informacije na ZS, vitezi@vitez.net ali pa na 040 202 449
Uporabniški avatar
 pegaz
#125018
Bojan,
jaz se tudi prijavljam za na bus.
Sem skušal shecat tud Simi, dans na goladi, ko da držmo pesti!

Lep let, Pegaz :)
 bojanm
#125283
Maraton Treh src-Rademci 17.05.2008,se bliža,
nas pa še za pol avtobusa ni,kaj čmo,bomo videli :!:
Zasedenost avtobusa je trenutnoTAKA
Skupinska prijava pa trenutnoTAKA
No,kje ste tekačice in tekači :?:
A vas bo še kej :?:
Bo treba še kakšne nagrade podeljevat :?:
Lepo se imejte in tega ne spreglejteRADENCI 2008
Ni ga čez dober tek :!:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#125285
Moje mnenje je, da so se na "naš avtobus" v glavnem prijavili tisti, ki se želijo zgolj peljati tja in nazaj. :( Plus midva z BojanomM ter kvečjemu še eden, dva. :shock: :wink:

Tisti, ki bi raje ta dan čimbolj izkoristili pa iščejo druge možnosti (Viteški žur?, solo?, ...) in "taktično čakajo v zasedi". :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA