Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#154292
PREDPRIJAVA

PREGLED PRIJAV

POVEZAVA na RAZPIS

RAZPIS 19. NOVOLETNEGA TEKA - DOLSKO 2008

Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN DOLSKO.
Naziv prireditve: 19. novoletni tek - Dolsko 2008.
Panoga: Cestni tek.
Kraj in čas prireditve: 26. dec. 2008 v Dolskem. Start in cilj pred Kulturnim domom Dolsko oz. Vegovim hramom.
Proga: iz Dolskega se usmerimo proti zahodu do Kleč, zavijemo severno proti Podgori (tu je obrat na najkrajši progi), kjer zavijemo desno in prispemo čez Petelinje v Kamnico, kjer je start srednje proge. Nadaljujemo severno proti Vinjam, ki jih obtečemo in se po isti poti vrnemo nazaj v Dolsko.
Cesta je skoraj v celoti asfaltirana, višinska razlika znaša 150 m (dolga in srednja proga), najkrajša razdalja pa je ravninska.

proga dolžina višin. razlika čas starta
dolga 14.7 km 150 m 11:00
srednja 10.5 km 150 m 11:15
kratka 4.5 km 0 m 11:05


Tekmovalne kategorije:
DOLGA PROGA M1 moški do 30 let
M2 moški od 31 do 40 let
M3 moški od 41 do 50 let
SREDNJA PROGA M4 moški od 51 do 60 let
M5 moški nad 61 let
Ž1 ženske do 35 let
Ž2 ženske od 36 do 45 let
Ž3 ženske nad 46 let
KRATKA PROGA K mešano


Posameznik lahko teče tudi na progi, na kateri ni razpisana njegova kategorija (netekmovalni kategoriji). Za te kategorije organizator ni pripravil praktičnih nagrad. Moški nad 50 let lahko teče na dolgi progi pod kategorijo M3. Odločitev se posebej sporoči pri prijavi.

DOLGA PROGA Ž4 ženske
SREDNJA PROGA M6 moški do 50 let


Prijave: od 9:00 do 10:45 na dan prireditve v Kulturnem domu Dolsko, preko predprijave preko interneta do vključno 23. dec. 08.
Prijavnina: 12 €.
Garderoba: V društvenih prostorih v Kulturnem domu Dolsko, kjer je možna uporaba tuša.
Nagrade: Za vsakega prijavljenega bomo pripravili spominsko darilo, čaj po prihodu na cilj ter topli obrok. Najboljši v tekmovalnih kategorijah dobijo praktične nagrade. Med vse prijavljene tekače bomo izžrebali 10 privlačnih praktičnih nagrad. Pripravili bomo nagrado za najstarejšega oz. najmlajšega udeleženca oz. udeleženko. Občani Dola pri Ljubljani lahko sodelujejo v tekmovanju vaških ekip.
Razglasitev rezultatov s kulturno umetniškim programom:
začetek ob 13:15,
pozdrav župana,
skeč igralske skupine KUD Dolsko,
žrebanje praktičnih nagrad,
podelitev nagrad najboljšim po kategorijah,
zaključek ob 14.15 uri.
Informacije:
internet: www.dol.si/sddolsko
E-pošta: sddolsko@gmail.com
GSM: 031/65-78-41 Jernej Rebolj
tel.: (01) 5647-560, GSM: 040/73-97-99 Marko Bokalič

-------------------------------------------
Predstavitev sponzorjev našega teka:

Slika

Enega izned produktov bomo izžrebali, drugega bo dobil eden izmed najhitrejšev tekačev ali tekačic: Forerunner 50 HR + FP- športna ura brez GPS sprejemnika, z vgrajeno brezžično tehnologijo ANT+Sport in samodejno sinhronizacijo.


Slika Silvaprodukt

Naš sponzor vam bo pripravil paket, ki ga bomo izžrebali. Podjetje trži izdelke:
SILVANOLIN je eden izmed okolju najprijaznejših pripravkov za zaščito lesa.
STIPOL-AF je disperzijski premaz na osnovi umetnih smol in polnila. Je učinkovito sredstvo za zaščito lesa listavcev pred pokanjem in piravostjo.
SILVANOL - osnovna zaščita lesa na vodni osnovi
Nazadnje spremenil rebolj, dne 17 Dec 2008, 18:30, skupaj popravljeno 8 krat.
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#154294
Živijo!
Verjetno pridem letos če se zmenimo.

bi te pa opozoril da link na stran ne deluje dobro ker si postavil podpičje zraven tak da tega rajši odstrani :wink:
 luzr
#155109
Rebolj, veselilo me je, ker naju je neka gospa :mrgreen: seznanila.
Temo ti bomo periodično vlekli na vrh...
 spela*
#156459
Zelo verjetno pridem, že zato, ker je Rebolj moj sošolec. :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#156501
šiškarce tudi pridemo ... že sedmič 8)
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#156628
Pridem na verjetno enega zadnjih tekov v letu 2008.

:lauf: :laola
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#156669
Tekel že dvakrat. seveda pridem. samno se ne morem odločiti ali tek uvrtim v konec sezone ali začetek sezone. :wink: :lol:
 bartely
#156673
5rca napisal/-a:šiškarce tudi pridemo ... že sedmič 8)


Jst Šiškarca sem letos spet zvisu...lani me je izdal kolen vse od Lublanca naprej in sem prišel samo fotkat moje Šiškarce...in letos sem se šparu na Lublancu in odlaufal samo 10tko in mel v mislih, da bi novoletnega probu pod 1uro. Eh, pa spet ne bo nič od tega, je moja Alenka rezarvirala počitnice glih te dni na Kopah in kva čem, je treba učiteljice ubogat! Bom v mislih z vami moje Šiškarce!

Pred neki let sem v Dolskem sploh začel tekat :D in je ta tek zame neki...posebnega!
Uporabniški avatar
 pajo
#156696
Upam, da pridem.Tale Dolski tek se mi je lansko leto preveč zameril, da bi ga spustil.
Uporabniški avatar
 Laufer
#156731
Definitvno v planu, to je bil pred 2 leti moj prvi tekmovalni tek. Lani sem ga na žalost moral izpustiti zaradi bolezni :cry: .
Letos pa ponovno v borbo z klančkom :roll: .
Uporabniški avatar
 5rca
#156765
bartely napisal/-a:
5rca napisal/-a:šiškarce tudi pridemo ... že sedmič 8)


Jst Šiškarca sem letos spet zvisu...lani me je izdal kolen vse od Lublanca naprej in sem prišel samo fotkat moje Šiškarce...in letos sem se šparu na Lublancu in odlaufal samo 10tko in mel v mislih, da bi novoletnega probu pod 1uro. Eh, pa spet ne bo nič od tega, je moja Alenka rezarvirala počitnice glih te dni na Kopah in kva čem, je treba učiteljice ubogat! Bom v mislih z vami moje Šiškarce!

Pred neki let sem v Dolskem sploh začel tekat :D in je ta tek zame neki...posebnega!


:-((

Nataša bo grozn razočarana ... ji rajš ne povem, da te ne bo :cry:
 ton
#156843
Ves december bom treniral spuste.
In moj edini tek doslej z eko povratnimi ciframi.
Uporabniški avatar
 vencelj
#156887
Na novoletnem teku Dolsko sem do sedaj tekel pet krat: 98, 99, 2000, 06, 07 ...je čist fajn tekma, če so tudi vremenski pogoji OK.
Škoda, ker se v dveh dneh zvrstita dve lepi tekmi, konec decembra, ko ni nobene gužve... :roll:

lp, vencelj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA