Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#11268
HOJLA!
Sedaj brskam malce po spletu in sem prišel na dobro idejo pa sem se spomnil tega malega maratona v Celovcu.Pravzaprav je štart pri Vrbskem jezeru cilj pa v Celovcu.Najprej je treba priti v Celovec pustiš tam avto, ali pač s komerkoli prideš.Se usedeš na avtobus in te odpeljejo na start tega polmaratona.Če imaš pa srečo pa te prepeljejo s helikopterjem saj tako je bilo pred dvema letoma, ko sem šel samo malo pregledat organizacijo.In moram reči, da je bila resnično na vrhuncu.Tek je bil izredno lepo in dobro organiziran vse je bilo na mestu kakor se pač spodobi.No za leto 2003 sem zasledil številko, da jih je bilo vsega skupaj skoraj 3000 udeležencev in to glej ga zlomka šele drugičkrat so ga imeli pa jih je bilo toliko.Mislim, da bi ta mali maraton pretekel tudi FOTR saj so bili časi resnično taki skoraj brez limita.SAŠA, BARBR se pravi celotna kompanija TEKAŠKEGA FORUMA bi lahko naredila dar mar tam gori na Koroškem.Kdor je za naj pove in začenmo počasi organizirati se za ta mali maraton saj je resnično množičen.Po temu bi se nekako lahko zgledovali tudi pri nas kar se tiče organizacije, čeprav je res, da je v ozadju tudi kapital.Saj je zvečer takrat igral PHIL COLLINS tako, da mislim, da je bilo resnično noro.Samo jaz sem se takrat že odpravil nazaj domov.Tukaj je tudi spletni naslov tega teka in si ga oglejte: www.kaerntenlaeuft.at saj pravim zagotovo vam ne bo žal pardon, nam ne bo žal te udeležbe.BARBR, STAŠA, NATAŠA, MATEJKA IN OSTALE DOBRE TEKAČICE GREMO V AKCIJO.Seveda moških tudi ne sme manjkati.Oprimo temo na račun tega teka po se domenimo in naredimo norhaus tam gori v Celovcu.Da bojo videli kakšno organizacijo imamo tu V SLOVENIJI na TEKAŠKEM FORUMU.
GREMO! :lauf: :lauf: in pa seveda da ne pozabim naših zvestih NAVIJAČEV KI BOJO STALI NA CILJU IN NAS SPODBUJALI, ko bojo tekle kaplje znoja :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 milkec
#11354
Tole imam jaz že en mesec na steni in mislim, da bo to moj avstrijski tek, če ne pride kaj vmes. Sicer zna biti vroče, ampak saj je jezero zraven!

Tako da se vidimo tam! :wink:
 Nataša
#13378
Sliš se fajn. bo za premislt!!!

Marathon, eno offtopic vprašanje - zakaj zmer govoriš BARBR????? :D
Uporabniški avatar
 gregorb
#13379
Nataša napisal/-a:Sliš se fajn. bo za premislt!!!

Marathon, eno offtopic vprašanje - zakaj zmer govoriš BARBR????? :D

Ja Nataša a še nis slišala nobenga k mal pogrkuje?
Uporabniški avatar
 tadejk
#13380
Ženo sem že prepričal, prepričujem še tretjega člana za štafeto. (8,5+6,1+6,5). Jaz bom tekel prvo predajo, pol pa kar do konca. :twisted:
No, spremljal bom moja soštafetnika :D
Uporabniški avatar
 MatjazV
#13508
Jaz bom verjetno šel na ta 1/2 maraton. Organizacija je res odlična. Po teku je prava fešta. Pred dvema letoma sem nastopil v štafetnem teku, kjer smo prepričljivo zmagali. Na podelitvi je prišlo do čudne situacije. Pokale je podeljeval J. Haider in ko bi nam moral vročiti pokal, je to namesto njega storil župan. Očitno mu ni bilo po godu, da sredi Avstrije zmagajo Slowenishe Leute.

Torej, kdor še premišljuje mu predlagam, da se teka udeleži: lahka proga, izvrstno vzdušje na progi. Po teku pa kopanje v Vrbskem jezeru (ohne bezalung) in večerna fešta z mednarodno udeležbo POP in ROK skupin.

Je pa na žalost na isti dan 10. Tek Veronike Deseniške v Bregu pri Kočevju. Tudi ta prireditev je odlično organizirana.

Pozdrav

MatjažV
Uporabniški avatar
 lojzeP
#13561
Tudi meni ta termin precej ustreza, tako, da je precej verjetno, da bom zraven :D

Matjažv - pa kein Geld fuer schwimmen - u, grosse ueberaschung - mi gre že sedaj na smeh, koliko bom prišparal :wink: :?


2x Lp
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#14565
HOJLA!

Ja stvar izgleda sedaj takole.Ker bomo takrat tekli po E-6 poti po etapah.Zaenkrat to odpade čeprav sem se veselil tega teka.Kot je dejal MATJAŽV je to res organizacijsko odličen tek in vse ostalo vzdušje, navijanje.
Trenutno pipravljam kako naj bi potekale etape za ta tek.Tako, da upam da bomo šli v ta projekt, ker sem resnično ugriznil v to jabolko užitka in vse kar spada poleg.
Razen če ne bo gdo odpovedal, ker pa sam tega zagotovo ne bom mogel narediti vsega.
Upam, da bo vse tako kot smo se domenili razen seveda višje sile, ki se lahko pripeti vsakemu, tako kot se je meni pred maratonom PREDVOR-ŽELEZNA KAPLA.
Ker nezgoda res ne počiva nikjer.Človeku se lahko življenje v sekundi spremeni na slabše ali pa na bolje.
No skratka imejte se skrajno lepo in primerno uživajte v dobrih stvareh, ki jih radi počnete.

ŠE ENKRAT LEP TEKAŠKO ŠPORTNI POZDRAV!
Uporabniški avatar
 milkec
#15604
Če se ne motim, je potrebno štartne številke dviginite že dan prej? Ima kdo kakšno idejo na kak način bi to izvedli. Sam razmišljam, da bi šel že v petek gor in kampiral nekej v bližini, vendar to je še tako tako. A je kdo bližje Celovcu doma, pa bi skočil iskati številke.

Imate kakšne druge izkušnje od prejšnjih let?
Uporabniški avatar
 jcerni
#15653
Na prvem teku leta 2002 je bil štart ob 15 uri v Vrbi. Takrat so številke delili zjutraj in je bilo enostavno.

Letos pa bo potrebno številko dvigniti 1 dan prej, kar najbrž pomeni, da moraš biti že v soboto v Celovcu. Edina možnost je, da nekdo za druge dvigne številko in jih v nedeljo izroči.

Potrebno pa je opozoriti, da naj ima nastopajoči oz. tisti, ki dviga številke, vse dokumente v zvezi s prijavo in plačilom s seboj. Če je kaj narobe - organizatorji velikokrat založijo dokumente - pokažemo dokumente.
Uporabniški avatar
 milkec
#15713
Ja nekaj takega.... Samo jaz nimam nobenega dokumenta od prijave, sem le na štartni listi s svojo številko in nič drugega.

No ja, saj pravim, da bo treba iti kampirati kak dan prej gor...
Uporabniški avatar
 THOMAS
#16374
Pozdravljei...vidm, da se dogaja na forumu...
Mi smo ekipa treh tekačev, ki bi se udeležila tega teka....
Problem je tako kot pri ostalih prevzem številk.....
Če bo kdo šel dan prej iskat številke, se toplo priporočam, da bi jih dvignil tudi za nas....seveda se oddolžim s kakšnim pirčkom al pa dvema..

Lep pozdrav Mare

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA