Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Nataša
#11897
opa, čaki mal cyc, tek je pa sveta stvar. čez tek kogarkoli pa nič!!!! kaj nej pol Tini mene zeza ker ne zmorem maratona????? vsak zmore tok kot zmore in v teku se pa samo vzpodbujamo in nič drugega. tko da kar pridi.

Ero, mene tud zanima dolžina krajše proge!
Uporabniški avatar
 cyc
#11898
Zdej samo še čakam najavo "9-10km" :lol: ;)
Uporabniški avatar
 bojanu
#11903
Krajša proga je že po definiciji krajša od ta dolge, ki jo pa spet lahko malo podaljšaš ali skrajšaš :lol: Glavno, da začneš teči in prideš na analizo preden zaprejo oštarijo, za kar imaš več ur časa :twisted: Družbo v svojem tempu boš pa tudi našel, ker je ponudba res pestra :wink:
Pravjo "Nč bat"
Uporabniški avatar
 bigfrik
#11938
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ,ravno v petek ne morem :evil: :evil: :evil: :evil: ,bom pa v mislih z vami :D :wink: :evil: :evil: :evil: :!:
Uporabniški avatar
 simi
#11948
Mene pa predvsem zanima, če se nismo zmotili v letnem času? Gre res za poletni tek :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 cyc
#11997
ero napisal/-a:proga bo dolga toliko, kot se bomo zmenili. če izberemo bele oznake, je to uradno 3.2 km. za cyca je to malo premalo, ne?

Sicer ne vem po kakšnem terenu se to gre (klanci?) ... vsekakor bistveno boljši približek kot dvakratnik te razdalje. Pri prejšnjem teku (20min jog) je bilo slabe ~4km.
Če upoštevam ta tempo bi to pomenilo za petek 5km jogginga. Lahko pa seveda za hec poskusim dva kroga, da vidim, kdaj me zmanjka :lol: ;)
 dpop
#12000
cyc napisal/-a:Če upoštevam ta tempo bi to pomenilo za petek 5km jogginga. Lahko pa seveda za hec poskusim dva kroga, da vidim, kdaj me zmanjka :lol: ;)


No, jaz se pa javim da tečem 2m za teboj (tempo mi bo verjetno ustrezal)
in če te zmanjka... te nekako privlečem do cilja. :lol:

LP Darko

P.S. bom imel s seboj svojo SportBilly torbico in notri vse potrebne
stvari za pomoč in reševanje!
Uporabniški avatar
 miro
#12020
Če bom lahko zamenjal " šiht" se vidimo.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Manika
#12053
Najbrž pridem tudi jaz in pripeljem s sabo še 2. Se moram končno razkrinkrat, če sem že prišla v Poletovo ekipo, a ne :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#12307
Taša in jaz tudi prideva danes ... :lol:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#12321
Jst tud priiiiiiiideeeeeeeem!!!!!!!!!!
končno!
eden pač mora bit še počasnejši od cyc -a, kenede :twisted: Čeprou se po mojem sam dela...
Če bo do ušpičene prekle padale, bom pršla pa z marelo, se sprehodila, se usedla v oštarijo in spila en pir. Pa magar sama. Tko, iz žlehtnobe.
Čeprou se po mojem ni za bat, da bi edina pršla...

m
Uporabniški avatar
 runner
#12328
runner & dedic prideta v pozdrav poletju

:-) aaaaaaaapchiha (rabil bi smily-ja ki mu se smrklji cedijo iz nosa)

LP runner
Uporabniški avatar
 GaGa
#12329
Tudi jaz pridem... ceprav mi obcasno zmanjka poguma :?

Mojcej77, čeprav se se nisva spoznali ... upam, da tudi jaz ne bom prevec osamljena tam zadaj. Pa tudi tras okoli Rožnika ne poznam. Tako, da ce bos zelela druzbo ves kje me najdes ... verjetno bolj na koncu :D :D :D
 Warp
#12332
Jst tut pridm!!!

LP URoS

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA