Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Dule
#13689
Barb napisal/-a:Kolk cca je pa od LJ.-do dolenje Vasi



cca 1urca vožnje, če pa imaš hitr avto pa verjetn še manj, samo pazi na policaje (pa tudi ostale udeležence prometa ) :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#13690
Dule napisal/-a:cca 1urca vožnje, če pa imaš hitr avto pa verjetn še manj, samo pazi na policaje (pa tudi ostale udeležence prometa ) :lol:

Hvala
opažam pa, da so tile modri angeli dol pogost pojav!
Tud to opozorilo mi bo zlo prav prišlo
 dpop
#13698
Dule napisal/-a:
Barb napisal/-a:Kolk cca je pa od LJ.-do dolenje Vasi



cca 1urca vožnje, če pa imaš hitr avto pa verjetn še manj, samo pazi na policaje (pa tudi ostale udeležence prometa ) :lol:


Pa tudi neudeležence prometa... čisto resno... na cesti LJ - Turjak- Ribnica
leze in "greje" po cesti vse živo... zajci, srne, lisice... tut kakšen
medved... tako da... ne bit preveč zaverovani v psiho pripravo pred
tekom ampak lepo oči na peclje pa eno nogo skos na "bremzi" :wink:

LP Darko

P.S. tisto o modrih angelih pa preverjeno... jih je po grmovjih
več kot zajcev... samo da imajo tiste nadležne "pištolce" v rokah...
za razliko od "neškodljivih zajčkov"
 fredy
#13701
Podatki o km razdalji med Ljubljano in Ribnico so točni - 50 km (ali manj kot ura normalne vožnje). Do Dolenje vasi se iz Ribnice pripeljete po regionalni cesti (4 km) v smeri proti Kočevju. Tam so kar trije odcepi. Smerokazi bodo urejeni, ravno tako označena parkirna mesta.
Če vas še kaj zanima - kar na dan z besedo!
Uporabniški avatar
 ero
#13766
hoj,

žal zaradi družinskih obveznosti s Pio ne bova prišla na tek v Dolenjo vas. tecite in uživajte še za naju.

punce, če boste vsaj tri - sestavite ekipo. lani so bile naše punce ekipno druge!
 dpop
#13785
ero napisal/-a:hoj,

žal zaradi družinskih obveznosti s Pio ne bova prišla na tek v Dolenjo vas. tecite in uživajte še za naju.

punce, če boste vsaj tri - sestavite ekipo. lani so bile naše punce ekipno druge!


ALORA... ste slišale šefa, punce ....
dejmo... 1 = Barb, 2 = tmp... še eno rabmo

LP Darko

P.S. btw... kaj pa moške ekipe?? sicer tam je konkurenca dosti hujša
Uporabniški avatar
 Staša
#13837
Hmm, sem že napisala Staša gre tudi na 2 km, počasi... pa vidim, da ta tek pa nima te opcije, sem prestara. 9 ali nič. Trojke pa... bi šla, ampak bom pokvarila rezultat, ker si ne upam hitro-zna bit, da bi mogla hodit, če bi me začelo bolet. :?

Smola. Danes mi je namreč dr. Maxim dovolil mal tekat, ampak čist mal, veliiiiko pa moram plavat...

No, verjetno pa vseeno pridem navijat, saj moj že tako odsoten sopodistostrehnik spet odhaja na en x konec. No, sej mi kr paše :wink:

Nameravam pa soboto čez dan preživet v Ljubljani - je festival Ana Desetnica, tako da me, Barb, sproti pobereš, ko greš, prav...

:clap:
Uporabniški avatar
 tmp
#13840
Staša napisal/-a:Nameravam pa soboto čez dan preživet v Ljubljani - je festival Ana Desetnica, tako da me, Barb, sproti pobereš, ko greš, prav...
:clap:


Hojla, lahko se pa obe peljeta z nama (dpop + tmp).
Da malo zmanjšamo onesnaževanje s izpušnimi plini.
Če sta zainteresirani nama sporočita, midva bova odšla
proti Dolenji vasi okrog 16:00.

LP
Uporabniški avatar
 Staša
#13841
Ja, jest bi šla z vama. Upam, da bo Barb zato - me je pa ona že dopoldne povabila, tako da... se mora ona odločiti. Men bi bilo ful luštn it v tej kombinaciji, si kar predstavljam dr. dpopa med samimi fejst damami, po moje bi bi celo pot tih. :wink:
 dpop
#13842
Staša napisal/-a:Ja, jest bi šla z vama. Upam, da bo Barb zato - me je pa ona že dopoldne povabila, tako da... se mora ona odločiti. Men bi bilo ful luštn it v tej kombinaciji, si kar predstavljam dr. dpopa med samimi fejst damami, po moje bi bi celo pot tih. :wink:


Sej se ne bi upal peljati v istem avtu... bi kar s svojim
zadaj peljal...

Bi bilo pa zanimivo enkrat se peljat s tremi damami...
Srčeva, pikova, križeva... in jaz... pikova dvojka
:wink:

LP Darko

P.S. Barb, evo... maš šanso se z "AVTOM" peljat v Dolenjo vas :twisted:
Uporabniški avatar
 Staša
#13846
Sicer pa... če bo še kdo tako neznansko previden /počasen/, ga vabim v ekipo TF 3 x boleča izkušnja
Uporabniški avatar
 Barb
#13867
Mislim, da se tako fletni družbi ne morem upret.
...no se bom pa enkrat še jst...tko kt' Jovanka vozila v "AVTU"
....dpop paz kako boš vozu :!: :!: :!:

...aja,če bi pa slučajno zjutraj mogla še enkam skočit in ne bi bla prav čas nazaj,bom pa še pravi čas javila in prdirkam za vami s svojim,prav?
...ampak načeloma pa velja-kje in kdaj(ob 16:00),pa štartamo?

...mr.vozač,kdaj pa predvidevaš potem povratek-bojda se neka huda žurka dol obeta :?:
Uporabniški avatar
 Dule
#13877
Ja je pa tole trikratno prečkanje startno ciljne črte in proga v obliki osmice(da ne delaš kroge po isti trasi) zelo originalna pogruntavščina, ki bi jo lahko posnemali tudi drugi organizatorji tekov :wink: :D .

Barb napisal/-a:...mr.vozač,kdaj pa predvidevaš potem povratek-bojda se neka huda žurka dol obeta



Barb nč bat, da ne bi kdo ostal do konca žurke in te z veseljem peljal do doma :P !
 dpop
#13878
Barb napisal/-a:Mislim, da se tako fletni družbi ne morem upret.
...no se bom pa enkrat še jst...tko kt' Jovanka vozila v "AVTU"
....dpop paz kako boš vozu :!: :!: :!:

...aja,če bi pa slučajno zjutraj mogla še enkam skočit in ne bi bla prav čas nazaj,bom pa še pravi čas javila in prdirkam za vami s svojim,prav?
...ampak načeloma pa velja-kje in kdaj(ob 16:00),pa štartamo?

...mr.vozač,kdaj pa predvidevaš potem povratek-bojda se neka huda žurka dol obeta :?:


Sam tolk da veš... tist avto za Jovanko je bil economy class v
primerjavi s tem v čemer se boš ti vozila...

Jaz vedno pazim ko vozim... imam eno roko vedno na volanu :wink:

Ti kar skači... štartamo pa ob 16:00... potem pa pobiramo
"po postajah" :wink:

Miss Putnica... povratak u kasne večernje sate... ili pak
u rane jutranje... odvisno kolk se bom(o) razživel(i) :wink:

LP Darko

P.S. "Pijane putnike neću da vozim" (Ko to tamo peva PRESS) :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA