Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#247241
grb napisal/-a:Tako sem uresnicil eno od idej, ki se mi je porodila pred casom. In sicer tek od doma na Smarno goro in nazaj (cca 38 km). Danes je bil kar pravi dan, da sem to zdruzil s tole temo in prispeval en vzpon v "skupno dobro" :)


Tudi jaz sem imela to idejo, ampak do sedaj nisem bila sposobna, da jo uresničim. Danes pa...mi je bilo žal, da zamujam ŠG, ker imam na programu dolgi tek, potem pa sem oboje združila, no, mojega teka od doma in nazaj je bilo za 26km plus en vzpon. Važno, da sem se lahko vsaj enkrat pofočkala, pozdravila junake, pa še na skupinsko sliko sem prišla :lol:
#247247
ROSI64 napisal/-a:
MatjazV napisal/-a:Tukaj pa si lahko ogledate kaj dogajalo na tekmi: FOTKE.

Matjaž

:lol: :lol: jaz sem pa spet izpadel iz fotografije :lol: :lol:
:lol: :lol: očitno me Matjažev aparat ne mara in to že tradicionalno :lol: :lol: :lol:


Rosi, nisem te zgrešil, samo fotka je malo stresena, pa je prvotno nisem objavil. No, kakor koli že, zdej je tudi tvoja fotka v galeriji: https://picasaweb.google.com/marathon85/12UrRekordaSmarneGore#5578056667208703026.

Lp, Matjaž
#247248
Naj še jaz na kratko napišem, bilo je super :lol: .

Eno malo kitico sem že oddemala, drugače sva jo pa s Sebi kar strumno mahali gor-dol. Klepeta in smeha ni manjkalo, želje kolikokrat greva gor sva uskladili a glejga zlomka z klepetom sva bili zelo hitri :oops: in štiri ure pred koncem sva ugutovili, da to ne bo kul, saj ne moreva na vrhu sedeti malo manj ko štiri ure in plane sva začele pilagajati najini hitrosti , nazadnje pa hitrost planu in skupek smeha, racanja gor-dol je bil 13 vzponov, kar matematično pomeni 4680 višince, 24km v eno smer.
Sebi hvala za prijetnih 12 ur, saj to je bilo to :laola

:wink:
#247251
Najprej čestitke vsem ki ste se vzpenjali na Šmarno!! :clap:

Po fotkah sodeč ste se imeli odlično. :) Glede na to da so bile prisotne same legende TF tudi ni bilo pričakovati kaj drugega... Vidim da ste imeli na koncu celo sončno vreme.
Pod vznožje sem sicer prišel pogledat, a le za kratek čas... ob prigovarjanju dveh sovaščanov me je pošteno zamikalo da bi se tudi sam povzpel na vrh! :roll: Tokrat sem jo raje hitro popihal (neustrezna obleka, obutev... izgovori pač :P )!
Morda pa prihodje leto... :D
#247253
miciM napisal/-a:Naj še jaz na kratko napišem, bilo je super :lol: .

Eno malo kitico sem že oddemala, drugače sva jo pa s Sebi kar strumno mahali gor-dol. Klepeta in smeha ni manjkalo, želje kolikokrat greva gor sva uskladili a glejga zlomka z klepetom sva bili zelo hitri :oops: in štiri ure pred koncem sva ugutovili, da to ne bo kul, saj ne moreva na vrhu sedeti malo manj ko štiri ure in plane sva začele pilagajati najini hitrosti , nazadnje pa hitrost planu in skupek smeha, racanja gor-dol je bil 13 vzponov, kar matematično pomeni 4680 višince, 24km v eno smer.
Sebi hvala za prijetnih 12 ur, saj to je bilo to :laola

:wink:


Bravo punce!

:laola

Kapo dol!

Lep pozdrav obema! Zvone
#247283
Nora, nora izkušnja! Noro! Avi in Andreja sta Šmarno goro izvedla profesionalno (številke, topli čaj, prigrizki, nagrade na vrhu, slastne miške, dobra volja na kubik, itd.) :clap: Odlično, pet plus in za prste polizat! Vreme super, proga krasna, družba odlična! Ni da ni! :laola

12 ur je minilo kot bi trenil. Najbrž zato, ker sva z MiciM cel čas govorile kot navite. Raje kot bi tekmovali katera bo hitrejša gor in dol, sva tekmovali katera bo povedala več. Tole je bil res bolj kot tekaški trening/tekma govorni trening. Kdo bi si mislil, da zmorem gobcati in poslušati celi 12 ur...
Ker sva si ga tokrat z MiciM res vzele preveč na izi (dol sva na primer tekli samo dva krat, pa ob 7 sva imeli dolg zajtrk v toplih dekicah, preveč dolgo in preveč glasno sva komentirali taktiko Zajca in PetraM, itd.) bova naslednje leto popravili vtis. Ima, da naslednje leto narediva 16 ponovitev :shock: In na koncu jo bom na zadnjem ovinku prehitela za mišjo dlako :wink:

Pe še tole:
Hvala Sebastjanu in Aniti za prevoz :cmok:!
Hvala Matjažu za slike!
In hvala vsem, ki ste navijali in se čudili!
#247285
Po prespanem večeru in noči sem čisto OK. Noge so presenetljivo neboleče, rahlo čutim le meča in mičice rok, kar kaže na pridno uporabo palic.

Presegla sem samo sebe, sploh nisem vedela koliko zmorem. Zares je bilo čudovito. Šmarno goro sem osvajala ob spremstvu Sebastijana, ni manjkalo klepeta, smeha,pogovorov z radovednimi domačini. Z lahkotno, vztrajno hojo sva uspela doseči vrh 12x, vmes sva si privoščila tudi krajše pavzice.

Hvala organizatorjema in vsem udeležencem.
Čestitke vsem!
#247307
:D

Nepozabno jutro, ki se je potegnilo do sobotnega kosila. Ocvrte miške, zakon hrana za tekače :lol:, že med vzponi sem si jih privoščil in si do dveh popoldan pri prijazni prodajalki izprosil kredit.
Ničkolikokrat sem si obljubil, da utrujen ne bom hodil tekat naokrog, ampak si bom privoščil počitek.Vendar bi bila tokrat to velika napaka. Šmarna gora je žarela v pozitivni energiji, tako da teme niti ni bilo opazit. Duša je počivala včeraj, telo počijem pa ta teden, saj se je včeraj že precej upiralo.
David in Andreja, vajinemu vabilu se bo odslej še težje upreti.Hvala. Vsem udeležencem in navijačem pa :clap: :clap: :clap:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA