Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#251638
Ekipa Never give up se veseli vsakega posebej, ki se bo udeležil katerega od 10 maraton in z nami odtekel kakšen kilometer in prispeval donacijo. :D
:laola

Z donacijo 10 EUR (otroci 5 EUR), ki predstavlja le en košček v veliki sestavljanki, boste pomagali sestaviti celotno sliko, katero predstavlja deset otroških nasmehov. V zameno za izkazano srčnost boste prejeli silikonsko zapestnico z vgraviranim rekom NEVER GIVE UP, ki vas bo na vsakem koraku spomnila na to, da ste storili nekaj velikega in nekaj plemenitega.

Človek ima nešteto možnosti v življenju,
da dela dobro. Vsak dan ima priliko,
da naredi nekaj za drugega, da ga osreči,
da mu reče: rad te imam in to tudi čuti.
Vsak dan je potrebno delovati dobro, prijazno,
ljubeče do sebe in seveda do bližnjega.
#251646
Ooooo, kak maratonček pa tudi jaz odtečem in prispevam majhen delček našim otročkom..

Če bi se večina vsaj malce ozrla okoli sebe in bila bolj občutljiva do soljudi, bi se zares zavedali, koliko slovenskih otrok živi v neznosnih okoliščinah. In ker je ta specifika dela tudi moje profesionalno področje v Zdravstvenem domu (kjer poskušam socialnodelavski odnos prenesti v zdravstvo in ga ovrednotiti), me take aktivistične ideje zares osrečijo :clap:

Torej, prispevajmo, kolikor lahko..vsak ve zase najbolje :D
#251680
Poleg teka se bo na stadionu odvijala pestra zabava in ponudba:
- predstavitev različnih športnih proizvajalcev
- predstavitev vseh, ki so kakorkoli povezani z zdravim načinom življenja
- predstavitev ostalih humanitarnih in športnih društev
- pijača in prigrizki (slovenski taborniki in skavti)
- prodaja majic in zapestnic NEVER GIVE UP
- predavanja o zdravem načinu življenja
- zbiranje plastičnih zamaškov, oblačil, igrač in ostalih otroških potrebščin
- otroške delavnice
- in še mnogo drugega

Prireditev bodo povezovali znani slovenski moderatorji!

Torej možnosti, kako lepo preživet dan z nami na stadionu bo veliko. :D
#251690
ROSI64 napisal/-a:
spela* napisal/-a:Saj mogoče je z mano kaj narobe ... a jaz razpisa ne razumem.
A se teče 10-krat 10 krogov na stadionu (kar sledi iz odgovora Mušnice, ne iz razpisa) ali se teče 10-krat maraton? In če je to drugo, kje bodo trase? Na stadionu? Kdo bo pa kroge štel?

Vse ti bom razložil:
:arrow: teče se 10 maratonov na 10 stadionih v 10 krajih
:arrow: trasa bo stadion in temu sledi 105 krogov
:arrow: krogov se uradno ne bo štelo (meni bo beležil garmin), pa tudi če bomo kakšnega več naredili ne bo nič narobe
:arrow: res maraton bomo pretekli, Matej vsak dan, ostali po seznamu, zadnjo nedeljo vsi skupaj
vsi, ki se pa bodo akcije udeležili in prispevali donacijo, bodo odtekli poljubno dolžino; 1 krog, 5 krogov, 10 krogov,...
:arrow: tudi ura starta je poljubna od 16h dalje, v Vipavi pa od 14h dalje.


Še vedno ni dovolj jasno. V Ljubljani so vsaj trije delujoči 400-metrski stadioni ... :roll:
(Sem pa za to prireditev že naredila reklamo na Twitterju. :D )
#251697
spela* napisal/-a:
Še vedno ni dovolj jasno. V Ljubljani so vsaj trije delujoči 400-metrski stadioni ... :roll:
(Sem pa za to prireditev že naredila reklamo na Twitterju. :D )

Do 12.6. bo znano in objavljeno na katerem stadionu se bo laufalo. :wink:
spela* vse pa ne more bit jasno že prvi dan objave, saj tudi vreme ne vemo, če bo jasno :lol: :lol: :lol:
#251700
Wega napisal/-a:Pridem, na Dolenjsko seveda!
A se je potrebno prijavit ali samo doniraš na vaši spletni strani, pa je?

Prijav ne bomo zbirali.
Doniraš pa lahko prek spleta, če pa prideš laufat je še bolj enostavno donirat na licu mesta, v zameno za izkazano srčnost boš prejel silikonsko zapestnico z vgraviranim rekom NEVER GIVE UP. :D
#251740
zanima me, ali bodo kakšne postojanke s pijačo na stadionu? ali si pijačo kar sam pripravim in shranim nekje na stadionu?
#251743
damjan10 napisal/-a:zanima me, ali bodo kakšne postojanke s pijačo na stadionu? ali si pijačo kar sam pripravim in shranim nekje na stadionu?

Organizirane postojanke verjetno ne bo. Bodo pa mogoče posamezne blagovne znamke propagirale svoje izdelke.
Jaz osebno si bom v hladilni torbi pripravil vse za mojih 105 krogov. :drink To pa zato, ker sam najbolj vem kaj lahko jem in pijem v času maratona. :drink Hladilno torbo bom pa imel ob progi. Verjetno bo pa prišla najbolj prav navadna voda za hladit - polivat, vsaj pri teku v Vipavi, ki začne 2h prej od ostalih (ob 14h) in junija zna biti že zelo vroče. :oops:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA