Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 bojanm
#36796
Živjo,dve vprašanji,se bo dalo sodelovati-teči v obeh tekih(tek med enim in drugim zvonenjem in tek med zvonenjem),bo za tek okoli Tartinijevega trga (18 sek) kakšna omejitev glede števila tekačev.Lp
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#36867
Kunec napisal/-a:Glede kroga me zanima, če potem drži to kar smo dodili v Sežani (dolžina 146 m in zvonenje traja 19 s).
Morda pridem mal na oglede, lahko bi se dobili katero izmed nedelj in odlavfal dobro urco po ulicah Pirana.



Tudi sam sem zato, da bi se dobili in kakšno urco tekali po Piranu.
 Mojmir Kovač
#36876
Pozdravljeni!

Lahko se dogovorimo za kakšno soboto ali pa nedeljo, da naredimo turistično rekreativno dopoldne v Piranu.
Na primer sobota, 16.4. ali pa sobota, 23.4. popoldan imamo še pohod po piranskem "visokogorju" in za konec se udeležimo še solinarskega praznika.

Za hitrostne rekorde bo bolj primerna sobota, 16.4. za "pouličarje" pa ni nobenih ovir.

Z veseljem vam bom razkazal skrivnosti piranskih ulic!

Lep dan

Mojmir
Uporabniški avatar
 Kunec
#36880
Ko malo gledam na koledar, bilo bi še najbolje to nedeljo dopoldne, potem bom vsak vikend na tekaških prireditvah. Ne vem pa kako bo z vremenom. Zanima pa me tudi točna dolžina in čas (146 m in 19 s). Pa ko je ravno nedelja me zanima ob katerih urah so svete maše, da se jo udeležim. Če kdo želi, imam še prosto v avtu.
 Mojmir Kovač
#36896
Ej, kunec ti rabiš toliko podatkov, da bi mi morali imeti PRja! :wink:

Obseg ploščadi:
1. z notranje strani (kjer pa je nemogoče teči) je 131 m
2. celoten obseg (po cesti) je 158m
3. tekmovališče (varnejša varjanta) je 146 m

Zvonenje:
zvon odbija 12 uro med 18 in 19 sec. Saj veš, da se teh stvari na roko ne da točno zmeriti. :oops:

O maši pa nimam pojma! Se bom poskušal pozanimati a ti nič ne obljubim.

V nedeljo sem jaz v Gorici na teku.

Mojmir
Uporabniški avatar
 Kunec
#37009
Vreme bo bolj slabo (burja in dež), tako da bom kar doma.
 Mojmir Kovač
#37111
:)
Pozdravljeni!

V soboto, 16.4.2005 bom merili progo. Za to "težavno nalogo" potrebujemo dobre tekače. Dobili se bomo ob 14.30 na parkirišču pod stadionom Piran.

Kdor si želi v soboto narediti dobro delo, naj pride na tek, po piranskih ulicah. :wink:

Mojmir
 Mojmir Kovač
#38965
Živ!

15. maj se neusmiljeno približuje!!! :oops:

Res je! Ta dan se bo dogajalo veliko stvari v Piranu (na www.skid.si).

Vsi tisti, ki si želite adrenalinske hitrostne preizkušnje se lahko poizkusite na Teku med zvonenjem 1 in 2 :
Tek med zvonenjem:
1.štart ob 12.00, v 19 sekundah (toliko časa piranski zvon odbija 12 uro) je potrebno preteči okoli elipse na Tartinijevem trgu
2.štart ob 12.15, v petnajstih minutah (do 12.30) je potrebno preteči določeno razdaljo gor in dol po ulicah Pirana.

Mlajši se lahko poizkusijo v teku:
Tek Ivo Lazar 2005:
1.skupina učenci (M,Ž) letnik 1992, 1993 štart ob 10.30 dolžina proge 1000 m
2.skupina učenci (M, Ž) letnik 1990,1991 štart ob 10.45 dolžina proge 1000 m

Čisto na koncu pa bomo naredili še netekmovalni rekreativni tek:
tek odprtega tipa primeren za vse starosti štart 12.40 dolžina proge 6 - 8 km.

Se vidimo v Piranu

Mojmir
 Mojmir Kovač
#38966
Če si kdo želi raziskovati zgodovino Pirana se lahko poizkusi v Lovu na zaklade po piranskih ulicah, ki ga bomo pripravili skupaj z učitelji O.Š. Ciril Kosmač Piran.

Lov na zaklad, štart ob 9.00, tekmovale bodo ekipe, ki naj bi bile družinske (mati, oče in otroki, lahko tudi dedki in babice)

Prijave do 9.5.2005

Mojmir

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA