Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#29985
Tek med zvonenjem

Vsak, ki si želi s tekom postati nesmrten, se tega MORA udeležiti!!!

Kaj je tek med zvonenjem?

Ena različica je za dirkače. V času ko piranski zvonik odbije 12 uro (18 sec) je potrebno preteči okoli Tartinijevega trga cca. 150m.
Tistemu, ki uspe zagotavljamo bogate nagrade in vpis v zgodovino.

Druga različica pa je za hitre in vzdržljive. Teče se gor in dol po piranskih ulicah v času med enim in drugim zvonenjem zvonika. To je 15 min teka skozi zgodovino, umetnost in kulturo.

Mojmir
Uporabniški avatar
 zulu
#29987
Za tek ne rabim zvonenja, če sem nesmrten pa bom tako ali tako nekega dne ugotovil. Turistična bedarija (beri upad turistov po praznikih). Zvonik ne bo nikamor tekel.
 Mojmir Kovač
#30541
:oops: Zulu! Vsi mi smo nesmrtni le, da nekateri umrejo prej!
Tek med zvonenjem - turistična bedarija? Kaj pa je potem ljubljanski maraton pa tisti v Radencih??? Vsaka stvar je za nekaj in za nekoga dobra! Nekdo si želi sodelovati in je vesel, če pride do cilja (taki smo si izmislili slogan Važno je sodelovati), nekateri pa so zares dobri in hitri in je prav, da si postavljajo nove in nove (temu se danes reče) izive.
Pista je taka, da jo ne more prav vsak preteči v za to predvidenem času in prav zato bo zanimiva tistim, ki radi postavljajo rekorde. In ker smo Slovenci narod extremnih športov in tek po piranskih ulicah to je (pasji kakci, neraven tlak, nesimetrične stopnice, zgodovina in kultura...), bo Tek med zvonenjem za marsikoga zelo zanimiv. Pa še nagrade bodo privlačne, da o TV in časopisih sploh ne govorimo.

Zulu upam, da se bova srečala na kašni naši prireditvi v Piranu.

26.3.2005 organiziramo pohod in tek med solinami Sečovlje - Strunjan.

Da pa bo stvar še bolj zanimiva tudi za tiste, ki radi zbirate kolajne in pokale smo si izmislili tudi Obalni tekaški pokal!

Lep pozdrav
Mojmir
Uporabniški avatar
 lojzeP
#30544
Lahko bi se nas napokalo kak avto :driver: , in bi skočili po tiste rekorde - se govori, da imajo na obali dobro pivo - preizkušeno :toast:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#30555
Alora LojzP za dobro primorsko vino ali kakor si omenil pivo se splaca napokati tudi avtobus, ne samo avto :lol: :wink: .
Malce bom videl po datumu kaj imam ta datum pa bomo potem videli, če se bo dalo kaj zmučkati in da odtečemo v novo zgodovino jipiiiiiiii.
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#30556
Alora LojzP za dobro primorsko vino ali kakor si omenil pivo se splaca napokati tudi avtobus, ne samo avto :lol: :wink: .
Malce bom videl po datumu kaj imam ta datum pa bomo potem videli, če se bo dalo kaj zmučkati in da odtečemo v novo zgodovino jipiiiiiiii.
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30559
Sicer točnega datuma ne vem, mislim pa, da je tam nekje okrog tega datuma tudi tekaška prireditev v Sežani :? Help plis.
 Mojmir Kovač
#30563
Živ!

Tek med zvonenjem je 15.5.2005

26.3.05 je Povežimo soline
27.5.05 pa je Mali kraški maraton



Potrebno pa je vedeti, da v vinu plavajo ribe ...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30564
Mojmir Kovač napisal/-a:....27.5.05 pa je Mali kraški maraton...


Hvala za informacijo, mislim pa, da ne bo držalo. Mali kraški maraton je bil zadnja leta vedno bolj proti koncu marca.... :? :?
 Mojmir Kovač
#30565
Vlajko napisal/-a:
Mojmir Kovač napisal/-a:....27.5.05 pa je Mali kraški maraton...


Hvala za informacijo, mislim pa, da ne bo držalo. Mali kraški maraton je bil zadnja leta vedno bolj proti koncu marca.... :? :?



:oops: Lapsus Mali kraški marato je 27. marca (3) 2005
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30566
Mojmir :wink: ,
hvala za odgovore :D .... Škoda, da sta Tek med solinami (26.3.2005) in Mali kraški maraton (27.3.2005) tako skupaj.
Po mojem je tek med Sečovljami in Strunjanom ena zelo luštna zadeva. Pa kakšno drugo leto, kajti letos pojdem prvič v Sežano. :!:
 Mojmir Kovač
#30921
8)
Z velikimi pričakovanji sestavljamo progo po piranskih ulicah, ki jo bo potrebno preteči v 15 minutah. Vendar za postavitev prijetne, razgibane in "tekmovalne" proge potrebujem par dobrih tekačev, da jo premerijo in izprobajo.

V veliko veselje mi bo v počasnem krogu preteči razdaljo (da pokažem progo) s tistim, ki nam želi pomagati in sodelovati pri pripravi proge. Zakaj pa ne sobotni trening v Piranu?

Mojmir
 Mojmir Kovač
#35316
Pomlad je tu! Obala se kopa v soncu. Tu pri nas je prav prijetno. :D
Vse dirkače, ki razmišljajo o nagradi 8) za uspešen pretek proge naj povabim na ogled piranskih ulic. :wink: Kdor želi "poskusiti" progo naj samo sporoči.

Mojmir
Uporabniški avatar
 Kunec
#35915
Glede kroga me zanima, če potem drži to kar smo dodili v Sežani (dolžina 146 m in zvonenje traja 19 s).
Morda pridem mal na oglede, lahko bi se dobili katero izmed nedelj in odlavfal dobro urco po ulicah Pirana.
Uporabniški avatar
 Staša
#36790
Tamy, boš šla?

(sem govorila danes s tvojim managerjem fotrPRESS, pa pravi, da je za)

:) :) :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA