Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#323250
RoKo napisal/-a:66 26 Roman Koprivc 1964 M SLO M50 ŠD KRAŠKI TEKAČI SEŽANA 6:48:12

E ROSI64, kako si mogu name pozabit. :--(

Na oglasni deski po tekmi te ni bilo napisanega (fotkal rezultate)
Od tam sem tudi prepisal.

Vseeno se ti opravičujem.
#323253
ROSI64 napisal/-a:
RoKo napisal/-a:66 26 Roman Koprivc 1964 M SLO M50 ŠD KRAŠKI TEKAČI SEŽANA 6:48:12

E ROSI64, kako si mogu name pozabit. :--(

Na oglasni deski po tekmi te ni bilo napisanega (fotkal rezultate)
Od tam sem tudi prepisal.

Vseeno se ti opravičujem.
Ni problema, prišel sem prepozno za prvi list, sem napisan na drugemu. :D
#323272
:D
ne bi ravno komentiru rezultatov, vendar se je po 24 urah od razglasitve našlo še pet tekmovalcev, ki so pred menoj. Rosi je prepisal rezultate z oglasne deske, sam imam na diplomi 33 mesto absolutno, po dveh dneh pa pristanem na 38 mestu. WTF? Ali ste vmes naredili še eno interno tekmo? :FO:
Saj ne rečem 5:51:23 je lep rezultat :laola samo v cilju niste mogli spregledat PET tekačev pred menoj, ali pač?
Vaša organizacija in trud je res hvale vreden, tole pa so sence, ki niso potrebne. Pa nasnidenje prihodnje leto :clap:
#323276
semjul napisal/-a::D
ne bi ravno komentiru rezultatov, vendar se je po 24 urah od razglasitve našlo še pet tekmovalcev, ki so pred menoj. Rosi je prepisal rezultate z oglasne deske, sam imam na diplomi 33 mesto absolutno, po dveh dneh pa pristanem na 38 mestu. WTF? Ali ste vmes naredili še eno interno tekmo? :FO:
Saj ne rečem 5:51:23 je lep rezultat :laola samo v cilju niste mogli spregledat PET tekačev pred menoj, ali pač?
Vaša organizacija in trud je res hvale vreden, tole pa so sence, ki niso potrebne. Pa nasnidenje prihodnje leto :clap:

33. mesto absolutno moški, 38. mesto absolutno moški in ženske :wink:
#323281
No, meni je koristlo to, da niso prišli vsi prijavljeni, ker se nisem pravočasno prijavila in so mi ob prihodu na prijavno službo rekli, da jim bo mogoče zmanjkalo štartnih številk in me poslali za dvajset minut 'na čakanje'. Sem se že videla, kako planinarim na Sljeme in se popoldne sprehajam okrog Jaruna … ;-) Vmes sem šla še na kaptol v katedralo, kjer je bila ravno pridiga o Samarijanki ob vodnjaku. In ob povratku na prijavno službo je bilo – ne vem, če na srečo ali na žalost – še dovolj štartnih številk tudi za zamudnike.

Za odhod na to tekmo se mi pa zdi da sem se odločila tik pred zdajci predvsem zato, ker je bila nedeljska vremenska napoved za Zagreb lepša od napovedi za Ljubljano. ;-)

Tekla sem … na čase lažje, na čase težje. Zdelo se mi je, da sem vmes jedla in pila mnogo več kot običajno na tekmah, ko na to pozabim. Pa nisem čisto prepričana, če mi je bilo zaradi tega kaj lažje. Nekje na sredi poti sem dohitela Marjeto in se mi je zazdelo, da jo lahko prehitim, pa me je potem ona kar zasledovala. ;-) Na naslednji okrepčevalnici sem si rekla, da bom raje tekla na varnostni razdalji jaz za njo, pa sem jo potem jaz nehote (nisem znala drugače) zasledovala. (Se opravičujem, če sem te živcirala! Ni bilo namenoma.) Po še naslednji okrepčevalnici sem pa res ostala precej odzadaj in mi je bilo tako fizično in psihično lažje teči. Na poti proti cilju sem potem pri okrepčevalnicah srečevala le še ene tri Zagrebčane.

Po prihodu v cilj smo se pa res predvsem spraševali, kaj je z Zajcom.

Si je ta tema na forumu na žalost zaradi črne kronike zaslužila precej pozornosti. ;-( A se je na koncu na srečo vse še kar dobro izšlo.
#323379
semjul napisal/-a::D
POROČILO :

http://knapovska.blogspot.com/p/porocil ... epanj.html

:laola

Ojajoj Leon
Ves strah je bil zaman, saj sem se odločil, da te pustim naprej,
čeprav bi z lahkoto potegnil :rol:
Res si me malce presenetil, saj sva toliko km naredila skupaj,
je pa to nek renome, če si nekomu merilo :-)
Se pa seveda strinjam s tvojim zapisom, da je to ultra ...
... zagotovo si zmagal :clap:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA