Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#345307
rainbow napisal/-a:Kakšne in kaj pa so spremembe v kategorijah?


Po mojih težkih izračunih Slikasmo bile prej bejbe v kategoriji vsakih 10 let, zdaj smo na 8, L pa na 10.

Moški pa so bili prej od C naprej menjani vsakih 8 let, le B je trajala 10 let, zdaj so dodali še eno kategorijo in je menjava kategorije na 7 let, G pa na 8?
Niht fršten :shock:
Tabela :
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Nazadnje spremenil zz topka, dne 02 Feb 2016, 18:22, skupaj popravljeno 2 krat.
 edo-brko
#345311
Lp!

Ma meni je vseeno (samo drugo pakovanje),ker se mi nič ne pozna- samo z dežja pod kap!
Bom moral še malčk počakat za ta "zadnjo furo", pa tudi ne bom kaj veliko profitiral.

Mi pa je interesantna udeležba za tek na Kokoš, kjer je organizator v svojem razpisu poskrbel, da je "izločil" iz konkurence letnik 1951 ( kar nekaj mojih večno boljših konkurentov). Kaj velja v tem primeru? Kategorije razpisane v PGT ali tiste v razpisu organizatorja! Se tekma izpelje po razpisu organizatorja, za PGT pa se točkuje po njihovem?
Ali sme letnik 1951 sodelovati? To je vprašanje - ja ali ne.
Uporabniški avatar
 zz topka
#345314
Jejhata, Edo, ti pa prav vse prečitaš... :D
Po mojem jim je letnik 1951 ušel ( no, saj si že ti napisal, da so večno boljši-hitri :P ) ....
No, zdaj pa resno,.... sem jim zdaj pisala na mail, pa bojo jutri, ko pridejo ob 9.00 delat, najverjetneje zadevo popravili...
Jej, ma se moram izjasnit, da jast nimam pri nobeni organizaciji nič, jast samo na TF kaj posredujem... :D Z napakami ali brez. :roll:
 edo-brko
#345323
Lp!

Ma, moral bi biti tiho tako pa jih bo spet en "kup" pred mano! Lepo, da se je to (seveda na posredovanje vplivne persone) hitro uredilo in bodo tudi "izbrisani" uradno lahko sodelovali.
Žal mene ne bo zraven, ker bom takrat plezal po nekih hribih zraven Samobora v HR, kjer se udeležujem lige (temu po novem pravijo trail), ki se prav tako imenuje po nekem pernatem bitju (Šojka).
Vsem, ki boste tam želim veliko uspeha in prijetnega druženja.Upam, da mi bo v tem letu uspelo priti tudi kaj v vaše kraje, da vas vidim v živo.
Uporabniški avatar
 majcka
#345597
Ok. Nova....a mi lahko kdo zaupa, kako se gre s Kokoši nazaj v dolino? Mogoče je celo kje napisano, ampak ne najdem.

Hvala, Maja
Uporabniški avatar
 jozeg
#345602
Takole je v razpisu.
13:00 - topla malica v startni areni, tekaški after z žrebanjem številk, in razglasitev rezultatov v vseh kategorijah
 mikha
#345730
Pozdravljeni,
si vzamem tukaj malo prostora :D , da vas lepo povabim na Tek na Sabotin. Letos bo v soboto, 27. februarja, s štartom ob 13.00.
Prijave odprte od 11h naprej, prtljaga odide ob 12.45, za vegetarijance bo tudi poskrbljeno.
Prvih 100 prijavljenih dobi Icebug rutko (buff, bandana, ne vem pravilnega SI izraza :) ).
V sodelovanju s trgovino Amfibija, bo mozno na tekmi preizkusit Icebug copate. :D

prireditve/1133

Slika

Slika
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA