Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#325829
MojcaZ napisal/-a:Če kdo potrebuje suport na 21km v realnem času (tam max do 2.15) ali na 10km (max 1.15) sem mu na voljo kot sotekačica. Nekako mi ni do časa (beri osebnega rekorda) ker je bilo premalo treningov zato bi bila tudi meni ljubša družba, da lahko čvekam in tečem ;-)

Upam, da se kdo javi.

Lp, Mojca :wink:


Evo jaz imam podobne želje. Zate mi je povedal tvoj sotrojkaš Razi. Če si za se i oglasi in se zmeniva in dobiva na štartu v soboto. Lp, D.
#325841
dusan_p napisal/-a:
MojcaZ napisal/-a:Če kdo potrebuje suport na 21km v realnem času (tam max do 2.15) ali na 10km (max 1.15) sem mu na voljo kot sotekačica. Nekako mi ni do časa (beri osebnega rekorda) ker je bilo premalo treningov zato bi bila tudi meni ljubša družba, da lahko čvekam in tečem ;-)

Upam, da se kdo javi.

Lp, Mojca :wink:


Evo jaz imam podobne želje. Zate mi je povedal tvoj sotrojkaš Razi. Če si za se i oglasi in se zmeniva in dobiva na štartu v soboto. Lp, D.


Javljam se dusan_p :wink: 10 ali 21km?

Špela, z veseljem samo jaz pa res nebi šla dva kroga v Radencih - imam nek rešpekt teči dva kroga in safrat v Radencih :oops:
#325869
MojcaZ napisal/-a:
Špela, z veseljem samo jaz pa res nebi šla dva kroga v Radencih - imam nek rešpekt teči dva kroga in safrat v Radencih :oops:


Saj ti bi šla samo drugi krog. :D
 mp3
#325927
[quote="stari bor"]A kdo ve,če je možno spremeniti prijavo iz 21 na 10 ali 5,5(ni strah,ampak poškodbica mečne


Vceraj sem la po stevilko in ja da se spremenit prijavo... tudi sama sem jo spremenila brez problema
#325952
Žal sem danes izvedela,da ne morem na tek(služba) :( -zato prodajam startnino 10 km(ženska majčka S),imam pa svoj čip(verjetno se da 3 eur doplačati za enkratnega ).
Prodam za 15eur -možna dostava številke v Lj.
Pišite na ZS
Nazadnje spremenil Oliviya, dne 16 Maj 2014, 10:27, skupaj popravljeno 3 krat.
#325963
Oliviya napisal/-a:... prodajam startnino 10 km(vendar brez majčke-sem jo že dvignila),imam pa svoj čip(verjetno se da 3 eur doplačati za enkratnega ).
Prodam za 20 eur -možna dostava številke v Lj.

Samo razmišljam... a se ti zdi v redu, pa prodajaš za skoraj polno ceno štartnino brez majčke :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA