Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#331102
Ponovno bi se rada udeležila maratona v Palmanovi,kajti bilo je prvič prekrasno.Zanima me če morda kdo ve za kakšen organiziran prevoz iz Maribora ali Celja.Iz lj vem da je,samo raje bi,da nas poberejo nekje v bližini Celja.Če pa je kdo pripravljen vzeti dva slepa potnika sabo,pa prosim če me kontaktira oziroma se javi.lep večer :clap: :clap: :clap:
#332658
Prodam štartnino za Palmanovo, 20 eur. Poleg tega imam rezervirana dva sedeža na avtobusu, ki pelje iz Ptuja v Palmanovo, potnike pa pobira tudi v Slov. Bistrici. Cena za sedež je 10eur, s tem, da se še na avtobusu dodatno doplača 9eur. Kontakt na 040 699 429, ali 040 796 866.
Nazadnje spremenil gregor.podlogar1, dne 08 Nov 2014, 20:54, skupaj popravljeno 1 krat.
#332751
Mene pa zanima, če kdo ve, kako je s tem zdravniškim potrdilom. Pri prijavi sem označila, da ga prinesem pred tekom, ker med drugače ni spustilo naprej. In če že prinesem, kakšno potrdilo naj bi ti bilo? Hvala za odgovor =)
#332753
jezo napisal/-a:drugo leto me pa mika da bi šou po osebni rekord v 21km v palmanovo. sm slišu da nei bi bla trasa zelo primerna za take podvige. upam da se ne motim

Sem tako slišal tudi jaz lani...pa na začetku še mal bolj pritisnil. No, na koncu ni bilo od rekorda nič, ko sem se zadnjih nekaj km vlekel proti cilju :oops:
#332762
Metit napisal/-a:Mene pa zanima, če kdo ve, kako je s tem zdravniškim potrdilom. Pri prijavi sem označila, da ga prinesem pred tekom, ker med drugače ni spustilo naprej. In če že prinesem, kakšno potrdilo naj bi ti bilo? Hvala za odgovor =)


Meni so po mejlu poslali obrazec, ki sem ga podpisala in poslala nazaj. Jaz sem se sicer prijavila tako, da sem jim skenirala izpolnjeno prijavnico (ter s tem prišparala 7 eur :D ), vendar so enak obrazec v podpis dobili tudi prijatelji, ki so se prijavili prek enternow.it . Čudno, da ga ti nisi dobila. No, lani tega ni bilo, pravila so bila napisana enako, pa na startu niso zahtevali nikakršnih zdravniških potrdil (enako tudi prejšnja leta, tako je vsaj šel glas, zato sem se tudi jaz odpravila na štart brez papirjev :D ).
#332861
Last minute ponudba :D ...sodelavec je poškodovan in bi rad prodal štartnino za 21ko v Palmanovi. Cena je 45 eur, vključuje pa štartnino, prevoz z busom izpred Tivolija in pozno kosilo v organizaciji AAKD Slovan.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA