Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 nana
#336819
Nekaj prijav sem še prejela.

Kot rečeno, vam bom navodila za plačilo posredovala na ZS, zato jih prosim spremljajte. Prijave in plačila bom sprejemala do petka, 17. 4., v ponedeljek pa izvršim plačilo.
 nana
#336845
Do danes prejete prijave sem vnesla na spletno stran. Prosim, če preverite letnice rojstva in razdalje. Seveda so prijave še "neplačane".

Sem pa medtem pri organizatorju preverila glede majčk - številke ni potrebno napisati v naprej, ker se bomo odločili pri prevzemu štartnih številk, katero bomo vzeli.
 nana
#336964
Skupinska prijava je supela... nas je že več kot 10.

Še jutri sprejemam prijave in plačila, zvečer pa napišem seznam vplačil. Do sobote bom vnesla tudi vse prijave (katere še nisem) in prosim, da preverite, kar je pač vidno.
 nana
#337114
Danes bom plačala štartnino za naslednje tekače:
- bojanm
- Crimaldi - 2x
- Miran
- urošm
- radozbrado
- RoKo
- ugor
- ales77 - 3x
- TomazP
- Tekačiča - 11x

Verjetno bo trajalo nekaj časa, da bodo plačila vidna.
 nana
#337144
Iz moje skupinske prijave je enemu izmed tekačev na dan maratona služba organizirala seminar, ki ga ni mogoče prestaviti.

Če je kdo zainteresiran za nakup štartnine (po ceni 20 EUR), naj sporoči na ZS.
 borc
#337834
Zdravo.
Če kak -a tekač -ica rabi prevoz do Radencev iz Ljubljane (ob 6:00) in nazaj (po dogovoru ... ma najkasneje tam do 17ih) naj me SMSne na:
031 84pet 964 Borut
Uporabniški avatar
 MatjazV
#337910
Objavljam še v tejle temi.

V sklopu 35. Maratona Treh src v Radencih bo potekalo tudi odprto Državno prvenstvo za veterane v malem maratonu za leto 2015.

Objava rezultatov:
Po tekmovanju, najkasneje ob 12.30 uri bodo na oglasni tabli posebej izobešeni tudi rezultati in uvrstitve po vseh moških in ženskih veteranskih kategorijah.

Podelitev medalj po veteranskih kategorijah:
Podelitev medalj bo na posebej označenem mestu pred vhodom v hotel Radin ob 13.00 uri opravil Štefan ROBIČ.

Prosimo, da pred podelitvijo preverite svoje rezultate in uvrstitve ter se ob 13. uri udeležite podelitve medalj.

Naknadna podelitev in prevzem medalj:
Tisti, ki se podelitve ne boste mogli udeležiti, boste svoje medalje prejeli naknadno po pošti. Poslal vam jih bo Božo Himelrajh, zato mu na elektronski naslov: bozo.himelrajh@vip-tehnika.si pošljite vaš poštni naslov.

Želimo, da bi čim več medalj najhitrejšim veterankam in veteranom podelili že v Radencih in se s tem izognili stroškom pošiljanja po pošti.


Srečno in veliko tekaških užitkov na maratonu v Radencih,

MatjažV
Nazadnje spremenil MatjazV, dne 15 Maj 2015, 21:46, skupaj popravljeno 1 krat.
 urošm
#337948
Če primerjam število prijavljenih tekačev s tistimi, ki so v neuradnih rezultatih, je TIMING na 21 km izgubil cca 500-600 tekačev. Med njimi sem tudi jaz, pa še kdo, ki ga slučajno poznam.
Moj čas pa naj bi bil po SMS-u, ki so mi ga poslali :99:99 .. čestitamo. :(
Uporabniški avatar
 gut
#337953
here we go again, res čudno, da na maratonih v tujini s časomerilci nisem imel nikoli težav, vmesni časi on-line... timing, žalostna zgodba. :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA