Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Nataša
#35960
Ministrstvo tud pride :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#35968
Nataša napisal/-a:Ministrstvo tud pride :wink:

ta drug del ministrstva :wink:

mogoč,ampak zaenkrat še sam mogoč, pa zrihtam prevzem startnih številk :arrow: sam rabim še mal časa :roll:
Nazadnje spremenil Barb, dne 30 Mar 2005, 14:48, skupaj popravljeno 1 krat.
 Nataša
#35970
Pa sej sem mislila celotno ministrstvo, kaj se zdej fočkaš posebi! :wink:
Bojo še kej mislili, da sva neusklajeni al pa kej :roll:
Uporabniški avatar
 Barb
#35971
Nataša napisal/-a:Pa sej sem mislila celotno ministrstvo, kaj se zdej fočkaš posebi! :wink:

Kje pa si kej vidla :shock: :P :wink:
 Nataša
#35973
Veš, kok jest dobr vidm. Tut če eno oko pokrijem pa s ta drugim v levo pogledam, še zmeri vidm, da si se neki duvala. Da ti od zdaj naprej na kraj pameti ne pade :wink:

Že grem, ne me zdej tepst... :(
 Lučko
#35983
Spoštovano ministrstvo za žurke :wc:
tokrat se bo vaše ministrstvo (MZŽ :toast: ) in seveda njeni ministrici podredili, ponavljam podredili :twisted: ministrstvu za tek, garanje in švic (TGŠ :lauf:), ki ga bom (na vso srečo) do cilja polmaratona v Reki upravljal in vodil (saj ne boste verjel) JZ imprsn. :--
Zato že zdej odrejam, da se razen o teku, garanju in švicu, na tej temi ne debatira čist nč druzga. :evil: A je clear, a je to cristal clear :mrgreen:
Zdej pa tih, ko vaju bom rabu, vaju bom že poklicu :idea:
Uporabniški avatar
 Barb
#35988
Ja pa kva še :-- :-- :-- :-- :--
Uporabniški avatar
 pelc
#36002
no jst tud grem na tale maratonček ker sem na žalost morala Sežano spustit... :--( pa tudi mene zanima, če bo slučajno kdo imel prevoz da bi se dal kam vrinit... :roll: no če se slučajno najde kakšen tak bom zelo vesela...
Uporabniški avatar
 MatjazV
#36393
Jaz sem lani tekel na PM v Rijeki in lahko potrdim, da gre za lepo organizirano tekmo, ki jo vsekakor PRIPOROČAM. Prijavili smo se že prej, po internetu, štartnino pa smo vplačali na štartu, kjer smo prevzeli tudi številke. Glede tega je bil organizator maksimalno uvideven in je tistim, ki smo bili že prijavljeni, upošteval nižjo štartnino.

In proga: prvi del poteka ob morju. Najzanimivejši je del od Lovrana do Opatije, kjer pa je tudi nekaj manjših vsponov. Zadnji del poteka po mestnih cestah in ulicah v Rijeki. Zame je bilo najtežje v industrijskem delu, ko smo tekli skozi ladjedelnico oz. luko, po tlakovcih, kjer je zaradi dežja močno drselo.

Kategorije so, tako kot je to na Hrvaškem že običajno, razdeljene na vsakih 10 let, pri veteranih pa na 5 let. Splača se potruditi za uvrstitev med prve tri v kategoriji, saj organizator poleg medalj podeljuje tudi denarne nagrade.

Lani sem se jaz pridružil primorski navezi. Zborno mesto smo imeli v Postojni, od koder smo krenili približno ob 5.30 uri. Predlagam, da ste v Rijeki nekaj pred 8 uro, tako da bo dovolj časa za pripravo na tekmo in prevoz z avtobusom na štart. Najbolj praktično je, da se že v Rijeki oblečete v tekmovalne drese in copate, na avtobus pa vzamete le kakšen toplejši kos oblačila. Pozor, ne pozabite na ČIPE, še posebej tisti, ki imate svojega.

Vsem, ki se boste udeležili letošnjega Riješkega PM želim veliko športnih užitkov in dobre rezultate. Jaz bom en dan prej nastopil na Beograjskem maratonu.

L.P.

MatjazV
 Lučko
#36395
Matjaž, hvala ti za tvoj opis in priporočila. :lol: Ful mi je v redu, če mi je znan kakšen dober podatek ali namig. 8) :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36413
Pokaži nam ti BONAPARTE LUČKO, kako mi švicamo tu u Sloveniji.In da bojo videli iz kakšnega tekaškega testa smo tu na sončni strani Alp :P .
Samo da vi ne boste skrenuli v morje, ki je tako blizu.Da vas ne bo premamila morska milina, ali kaka morska deklica :lol: :P .
Skratka odšibajte kolikor vam bojo noge dale.
ČAO!
 rimaraton
#36836
Pozdrav iz Rijeke!
U ime organizatora 4. rijeckog polumaratona obaviještavamo Vas da smo uveli nagradu za strane trkace i trkacice - pobjednik prema hendikepu za veteranske kategorije dobiva nagradu - Vikend u Lovranu za dvije osobe!. Osim te nagrade svi natjecatelji koji završe utrku ulaze u bubanj za nagradu - skuter Yamaha Jog, a za najbolje trkace po kategorijama i u overall poretku osigurali smo bogate novcane nagrade i reebok sportsku opremu. Za više informacija posjetite http://www.rimaraton.hr
Uporabniški avatar
 pegaz
#36839
Dragi moji,

Sporočam vam radostno vest, da namesto na BG maraton pujsnem lih malo bližje, na reškega. Kocka je padla.
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#36840
pegaz napisal/-a:Dragi moji,

Sporočam vam radostno vest, da namesto na BG maraton pujsnem lih malo bližje, na reškega. Kocka je padla.
LL, Pegaz :)



nisi edini, ki se je tako odločil ..... :D
 Lučko
#36844
lojzeP napisal/-a:
pegaz napisal/-a:Dragi moji,

Sporočam vam radostno vest, da namesto na BG maraton pujsnem lih malo bližje, na reškega. Kocka je padla.
LL, Pegaz :)



nisi edini, ki se je tako odločil ..... :D


Toooooooooooooo mi delita :clap: fnt ga bomo žgal :twisted: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA