Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 lojzeP
#36847
Lučko napisal/-a:
Toooooooooooooo mi delita :clap: fnt ga bomo žgal :twisted: :wink:




A to je vse, kar znaš povedat Lučko :?:

A te nič ne zanima, zakaj sem se tako odločil, pa s kom sem(smo) se menil, pa ....
A že vse veš ??? :?
 Lučko
#36854
Lojze, ne moreš verjet :arrow: to je vse kar imam za povedat :idea: sem danes tako redkobeseden :--
1. Zakaj si se odločil, da greš na Reko ?
2. Ali boš tekel ?
3. S kom prideš na Reko ?
4. S kom si se menil ?
5. Zakaj si se menil, pa jaz nič ne vem o tem ?
6. ?
7. ?
8. ?
. ?
. ?
. ?
n ??????

EJGA, VEJŽDA ME VSE ZANIMA, TI GORENJC TI :mrgreen: :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#36864
Lučko napisal/-a:Lojze,
1. Zakaj si se odločil, da greš na Reko ?
....

Lučko, odgovor se skriva pod isto temo, samo nekaj postov nazaj:
rimaraton napisal/-a:... obaviještavamo Vas da smo uveli nagradu za strane trkace i trkacice - pobjednik prema hendikepu za veteranske kategorije dobiva nagradu - Vikend u Lovranu za dvije osobe!. ...

:D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#36884
primus napisal/-a:
Lučko napisal/-a:Lojze,
1. Zakaj si se odločil, da greš na Reko ?
....

Lučko, odgovor se skriva pod isto temo, samo nekaj postov nazaj:
rimaraton napisal/-a:... obaviještavamo Vas da smo uveli nagradu za strane trkace i trkacice - pobjednik prema hendikepu za veteranske kategorije dobiva nagradu - Vikend u Lovranu za dvije osobe!. ...

:D :D :D :D :D



Uroš - prosim, da čimbolj povežeš tvoja usta in božja ušesa :D

Menda, da se Karlovačko tudi v aprilu zelo dobro prileže po 21-ki 8)
 rimaraton
#36983
Obavjest za sve koji dolaze ili razmišljaju da li da dođu na rijecki polumaraton.
Na dan utrke, u Lovranu se održava finale Festivala šparoga u sklopu kojeg će u vremenu od 18 do 20 sati biti pripravljena najveća "fritaja" (omlet) od šparoga (sadrži 1.000 jaja i 30 kg šparoga).
Uporabniški avatar
 Barb
#36991
rimaraton napisal/-a:... dobiva nagradu - Vikend u Lovranu za dvije osobe!. ...

Fantje od tega se pa kar lepo poslovte :P :arrow: to je že nagrada od Ministrstva :juhuhu:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#36993
rimaraton napisal/-a: pobjednik prema hendikepu za > veteranske < kategorije dobiva nagradu - [b]Vikend u Lovranu za dvije osobe!



Hmmmm, ministrstvo se oćitno zelo stara .... :shock:
Uporabniški avatar
 Barb
#36998
lojzeP napisal/-a:
rimaraton napisal/-a: pobjednik prema hendikepu za > veteranske < kategorije dobiva nagradu - [b]Vikend u Lovranu za dvije osobe!

Hmmmm, ministrstvo se oćitno zelo stara .... :shock:

Ministrstvo ravno že ustreza kriterijem :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#37062
Družba,

vidm, da ste se dobr organiziral in bo tale pot v Rijeko zlo pestra in uspešna. Boste poročal, kdo si je prislužil ktero od nagrad. Jz grem malo južnije, kjer glede na konurenco in trenutno formo nimam šans, da poberem kkšen pleh al pa skuter. Si bomo pa po tekmi prvoščl nikšičko pivce, pa kej z roštilja (ohne holesterol press).

Velik uspehov na tekmi.

MatjazV
Uporabniški avatar
 Arapc
#37134
Ja ce bo sreca z mojo poskodbo pa to, pol se tut js tm naslikam!!!
aja u Reki ne kr tm nekje. Ka me res ze firbec matra, da spoznam u zivo tte forumase ka so skor na usaki tekmi usak vikend. pismo usaka cast vam.
lp
 bine
#37385
Ojla, oh, :D , kako ste luštni v klepetanju na to temo. Da pristavim svoj lonček, sporočam odločitev: pravkar sem se prijavil za maraton, Lovran-Rijeka. Računam na dobro druženje TF. Če bo pa kakšen plac v prevozu, se z veseljem pridružim. Pritisnil sem spremljanje te teme.

L.P.
Uporabniški avatar
 mirc
#37713
Tudi midva s TanjoO sva se prijavila. Zelo verjetno bova šla s svojim
avtom. Glede prostih mest bom še sporočil.

Lp Mirč
Uporabniški avatar
 Barb
#37858
Včeraj je tekla nekaj debata o tem, da bi si nekje poiskal namestitev za par dni :idea: :arrow: najem apartmaja :arrow:

A se da komu, mal počekirat, če najde kaj ugodnega :?: :arrow:
Uporabniški avatar
 marathon95
#37877
Barb napisal/-a:Včeraj je tekla nekaj debata o tem, da bi si nekje poiskal namestitev za par dni :idea: :arrow: najem apartmaja :arrow:

Pitaj organizatora (rimaraton) možda on nekaj zna ili može pomoći :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA