Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 mitsch
#39719
Verjetno bi se dala Tema VABILA NA PRIREDITVE urediti bolj ažurno.

Na vrhu so nekateri teki iz avgusta in septembra, aktualni teki za ta vikend, pa so šele na drugi strani.

Recimo, da človek hoče hitro pogledat kam nja gre ta konec tedna...

Lp
 Altruist
#39766
Zdej ste me pa malo sprovocirali. Časomerilci Gorenjskega pokala res nimamo diplome iz statistike, jo mamo pa zato iz štroma in fizike, v prostem času pa se še malo ukvarjamo z računalništvom, aja pa včasih tudi s športom :D . V glavnem, če hočete vam zračunamo mediano, navadno povprečje, uteženo povprečje, po žeji pa lahko čez udarimo še kakšen integral...

Sicer se mi pa zdi, da vam je za Sušo jhabjan povprečje že definiral, lahko pa vam obljubim, da vam v naši 'bazi' v Poljanah nad Škofjo Loko (Visoški tek, 12. junij) povprečje zračunamo po vaših željah, če se boste do takrat uspeli zediniti, kaj vam najbolj ustreza.
 jhabjan
#39771
Da pa vsem vašim navijačem pa tudi vam, ta dan, ne bo dolgčas smo k sodelovanju povabili tudi Slovensko vojsko, da bo na prireditvi predstavila nekaj sodobne vojaške opreme, opremo vojaka 21. stoletja ter oddelek za pridobivanje kadrov.

Glede povprečja: Stvar odločitve vsakega posameznega organizatorja. Mi se bomo s fanti s Poljan že pravilno odločili in naredili kot je bila stalnica....Video omara čaka in en jo bo sigurno dobil...
Časomerilcem pa za dva opravljena "kroga" gorenjskega pokala vse čestitke.

Lep pozdrav,
Janez
Uporabniški avatar
 Filipid
#40363
A gre kdo na ta tek, ki šteje tudi za Slovenski pokal ? Jaz se malo ogrevam, da bi šel in se malo reporterja špilal :wink: , čeprav sem sprva mislil iti na Županov tek, pa se mi zdi, da bo tukaj bolj zanimivo.
Uporabniški avatar
 GaGa
#40379
Tud jaz mam tale tek že označen na koledarčku :wink: ... PRIDEM :D , pa mihaperme tud... pa še nekateri forumovci so se tud oglašali na to temo :?: .

Se vidimo :wink:
Uporabniški avatar
 GaGa
#40721
A mi lahko kdo PROSIM :D razloži kako se najhitreje pride na kraj dogodka iz Lj?!

A sploh še kdo gre, al je zanimanje čist upadlo :lol: :?:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#40724
GaGa napisal/-a:.... A mi lahko kdo PROSIM :D razloži kako se najhitreje pride na kraj dogodka iz Lj?!....

Evo, Tina, ti pomagam obrniti en list nazaj. :D
Vse skupaj je pa okoli 45 km iz Ljubljane. Cesta od Železnikov do Zalega loga (prfoksa slove Angelca - nč nis vidla :oops: ) je pa ozka in malo slabša. :wink:
Uporabniški avatar
 Filipid
#40744
Če bi peljal avtobus, bi bila na njem tabla:
LJUBLJANA - MEDVODE - ŠKOFJA LOKA - ŽELEZNIKI - ZALI LOG :wink: .

Kar se pa tiče ceste pa drži kar je napisal Vlajko. Pa skozi Škofjo Loko so trije semaforji, kar ti še malo časa pobere.
Uporabniški avatar
 GaGa
#40755
Vlajko napisal/-a:...ti pomagam obrniti en list nazaj


:oops: :oops: :oops: se opravičujem, sem spregledala :oops:

Hvala obema za informacijo, pa upam, da se vidimo tam... :wink: :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#40776
Lobiranje se začne :D Glede na to, da rabm ravninsko progo :D
 Nataša
#40966
Lobiranje je spodletelo :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA