Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 pelvis
#37940
Še nekaj informacij:

Pridobili smo nove zainteresirane skupine, tako ste na tek še posebej vabljeni vsi člani NŠK (notranjski klub študentov) in IPA (international police association). Prvi boste nagrajeni z nižjo štartnino, drugi pa z priznanji v svoji kategoriji.

ELvis
Uporabniški avatar
 Kunec
#38292
Teka sem se do zdaj udeležil dvakrat ( 2001 in 2002 ) in sta se mi oba vtisnila v spomin. Morda še lepše kot tek, je vse dogajanje na vrhu in prekrasen razgled nad jezerom, ponavadi se tam zadržim vsaj še 3 ure. Na vrhu je vedno ogromno ljudi in vzdušje je odlično, vendar zgleda da bomo letos samo pritekli gor in obrnili nazaj v dolino. No jaz bom kar na vrhu ostal in morda srečam kakšnega bivšega profesorja ali pa sošolca, no do zdaj sem jih vedno srečal, saj je za 1. maj na Slivnici veliko pohodnikov. Pa glede prijav me zanima, če se je možno prijavit in 1500 plačati pred štartom.
Uporabniški avatar
 žure
#38307
Ja, Kunec, lahko se prijaviš prej in sicer do 30. aprila. Prijavo dobiš tule
Le sprintaj jo, nakaži denar in oboje pošlji organizatorju po pošti.
Drugače pa lahko ostaneš tudi malo nižje od cilja proge, kjer je ena luštna lovska koča, kjer je vsako leto tradicionalna veselica za vse pohodnike in ostale turiste, ki pridejo gor motorizirani. Živa glasba in ples, ponavadi...
Upam, da bom zmogel v klanec :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#38311
Mene tud mika tale Slivnica.
Vlajko, a bova medva zaorala gor po klancu pa se vpisala med gorske tekače?
Dule bo lahko ponosen... Njegovo neutrudno agitiranje za gorski tek se končno obrestuje! ;)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#38345
Tega teka (hoje) sem se, sicer, zelo želel udeležiti, žal pa mi ne ustreza datum, kajti na predvečer 1.maja in tudi na sam 1. maj hodimo z družbo že leta na Jošta. :roll: :)
Ko sem pred tedni opazil razpis za ta tek, sem bil premalo pozoren na sam datum. :?
Vsekakor pa tudi Duletov seznam še pride na vrsto... :!: :wink:
Uporabniški avatar
 Binch
#38346
Ravno vceraj sem bila na Slivnici...sluzbeno. Morm rect, da je pogled na cerknisko jezero fenomenalen in sapo jemajoc. Sam...laufala pa ne bi gor tistih 8km ... tko da have fun pa enjoy the view! :D
Uporabniški avatar
 mirko1
#38561
binch,hvala za podporo in dano korajžo :wink: .nisem bil siguren ali bi šel ali ne.že pišem prijavnico :D :D :D
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Dule
#38590
Vlajko napisal/-a:Vsekakor pa tudi Duletov seznam še pride na vrsto... :!: :wink:


Vlajko tebe bom pa dal na lestvico takoj po tvoji prvi gorski tekmi, ki se je boš udeležil brez vprašanja ali želiš, saj preverjeno vem (sem te srečal) da si pravi gorski kaveljc in navdušenec planin :cast1: :cast1:


Jaz še malo oklevam ali na Slivnico ali na Lisco, ki je bila dosedaj vsakoletni prvomajski cilj :roll: .. Seveda se bom najbrž odločil iti tja kjer bo več naših :D :D Se vidmo :P (sedaj pa lobirajte zame :twisted: :wink: )
Uporabniški avatar
 žure
#38596
Dejmo, pofočkajmo se, da Duleta spravimo v naš konec:

1. Žure (če le ne bo dežja, kerv dežju ne znam teči :wink: )
Uporabniški avatar
 Kunec
#38602
2. Kunec ( upam da bo taki vrstni red tudi na cilju, pridem v vsakem vremenu )
Uporabniški avatar
 mirko1
#38605
3.mirko1.(torej,medalja bo) 8) :D :D :D
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Kunec
#38607
Zadnji moment si jo še ujel :D .
Uporabniški avatar
 mirko1
#38608
verjetno se bo treba na tekmi malo bolj potruditi zanjo :lol:
lp,mirko
Uporabniški avatar
 žure
#38618
Kunec napisal/-a:2. Kunec ( upam da bo taki vrstni red tudi na cilju, pridem v vsakem vremenu )

Kunec iz tvojih ust v božja ušesa :lol: :lol:
Sicer nas je za medalje že dovolj, ostali pa vseeno lahko pridete, tudi če ne bo medalje :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#38636
pegaz napisal/-a:Mene tud mika tale Slivnica.
Vlajko, a bova medva zaorala gor po klancu pa se vpisala med gorske tekače?
Dule bo lahko ponosen... Njegovo neutrudno agitiranje za gorski tek se končno obrestuje! ;)

LL, Pegaz :)


Tole bi skoraj spregledal.. Pegaz, ko enkrat zaorješ v klance potem te vedno znova vleče nazaj v klance tako, da raje dobro premisli preden narediš kaj usodnega.. :D :D :wink:

žure napisal/-a:Sicer nas je za medalje že dovolj, ostali pa vseeno lahko pridete, tudi če ne bo medalje


vidim da vas je za medalje že dovolj(ste že zmenjeni celo za sijaj le teh), nč bom moral kar na Lisco, kjer dobi na cilju vsak spominsko medaljo (vsaj lani smo jo), ali pa si še vedno prem... :roll: 8) :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA