Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#35830
Ero :wink: , oprosti, ker posegam v tvoje pristojnosti, vendar menim, da čas kar hitro teče, zato ta link.

PS: Elektronska prijava je že možna in preizkušeno deluje. Vsaj za tek na 10 km.:D
#35864
Lučko napisal/-a:
Vlajko napisal/-a:PS: Elektronska prijava je že možna in preizkušeno deluje. Vsaj za tek na 10 km.:D

Za 42 km tudi preizkušeno deluje. :lol:
PS
Pa plačan je že tud 8)


I na 21 km isto :lol:
Uporabniški avatar
 GTA
#35866
A bojo Radenci s strani TF-ja tud grupni :D ?
Uporabniški avatar
 marathon95
#35867
GTA napisal/-a:A bojo Radenci s strani TF-ja tud grupni :D ?

Kaj mi tri (3) nismo grupa :?:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#35868
Vlajko ja sem tudi jaz pomislil na Radence pa sem si rekel, da bom še malce počakal.Ampak si pametno naredil Vlajko!
No jaz sem se elektronsko prijavil plačal še nisem moram pa najprej sploh zvedeti ali sem prijavljen.
Drugače bi se pa prijavil v skupini, katera pa mora šteti vsaj 15članov, da šteje za skupinsko prijavo.
No kdo je za skupinsko prijavo in pičimo v Radence.
Ja se bom prijavil na 42km tek ali je še kateri kandidat za čestitke potem ko prideš skozi cilj.
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#35871
tomaz.zupancic napisal/-a:Vlajko ...... plačal še nisem.....


Ha, ha, Tomaž. :wink:
A misliš, da sem jaz.... :roll: Brez, skrbi, položnica me bo že našla. :cry:

Drugače pa, klikni(te) na link, katerega sem priložil, tam dobiš vse potrebne informacije, z možnostjo rezervacije prenočišča, vred... :D (Tudi tisti "knof" sem preizkusil,... 8) )
 Lučko
#35878
Samo za info: kdor ima lastniški CC plača 1000 SIT manj. Upoštevajte to v primeru skupinskih prijav. :idea:
 sempja
#35903
Dejte vi men povedat kje se da kupit tale CC in koliko stane... ne bi rad vrgel jurja več vsakič, ko se udeležim tekme!

LP JD
Uporabniški avatar
 MatjazV
#35908
JD napisal/-a:Dejte vi men povedat kje se da kupit tale CC in koliko stane... ne bi rad vrgel jurja več vsakič, ko se udeležim tekme!

LP JD


Jaz sem ga kupil pred leti pri Timingu v Ljubljani. To sedaj baje ni več možno. Če je ta informacija pravilna, potem je še najhitrejša rešitev, da CC kupiš preko neta pri PENTEK, ki je uradni CC časomerilec v Avstriji. Cena je 25 EURO. Tule je naslov: http://www.pentek-timing.at/

L.P.

MatjazV
 bojanm
#35918
Jest sm tud prijavljen samo nisem še plačal,15 se nas bo najbrž nabralo,zdej ne vem a se da skupi plačat,da bo popust al kaj?
Uporabniški avatar
 lunca
#35940
bojanm napisal/-a:15 se nas bo najbrž nabralo


V Dolskem nas je bilo 73, v Sežani čez 100, v Radencih pa......ja mislim, da ene 15 jih bomo že vkup spravili... :roll: Če bo pa mama šefla spet tolk prijazna in če se ji bo dalo, nam bo pa spet organizirala skupinsko prijavo! :P
Uporabniški avatar
 Vlajko
#35944
Kot vse kaže, bom zopet "vaša konkurenca". Zopet bom branil barve svoje firme, za analizo pa....jasno, kje bom. :wink:

Imam pa eno res zanimivo idejo, če koga zanima, seveda. Pravzaprav jo bova midva s soprogo tudi uresničila ter v Radencih ostala do nedelje. :D

Koja bi to ana-liza v Radencih bila, če bi nas bilo še več takih! V nedeljo pa po bazenih ali jakuzijih. :D :roll: 8) :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#35946
lunca napisal/-a: Če bo pa mama šefla spet tolk prijazna in če se ji bo dalo, nam bo pa spet organizirala skupinsko prijavo! :P

kaj že :roll: ,a rekl ste kej :roll:
 bine
#35963
Hojla, vsem TF-jevcem, ki boste tekli v Radencih.

Z veseljem se že sedaj pridružujem na morebitni spisek skupne prijave. Če pa ne bo ratal, je še vedno dovolj časa za osebno prijavo.

Torej, mama šefla-barb, z veseljem se ti zaupam, če boš slučajno pri volji za bdenje nad spiskom in druge posle, ki si jih za naše počutje v Sežani, tako odlično opravila.

Upam na podporo ostalih kandidatov.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA