Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 mrzli
#350295
jorgamesh napisal/-a:Ni bosa. Štartnina je bila že včeraj popoldne podarjena meni. Verjetno sem bil prvi, ki se je javil. Uporabnica foruma pialek, se bo na isti dan nenadejano udeležila druge prireditve, zato je štartnino podarila naprej. Še enkrat najlepša hvala.


Vso srečo v soboto na trailu jorgamesh... sploh ni problem ker je bila štartnina podarjena tebi, si bil pač prvi... Lahko bi bila uporabnica foruma pialek toliko fer ali pa ti, da bi napisala oddano... aje tako težko eno besedo napisat... Ne pa da nas je še cel kup pisalo v zasebca in na Forum in čakalo odgovor... Se strinjaš a ne... :wink: :wink: :)
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#350296
Se strinjam, vendar v opravičilo povem, da sem bil praktično cel dan brez dostopa do spleta - odsoten. Uporabnica pialek pa je, kolikor sem jo včeraj ponoči razumel, tudi na celodnevni tekaški dogodivščini. Včasih pride tako, nimaš kaj... :roll: Se opravičujem.
 TONEK
#350297
Žorž, dobiš za pir. Kjer se najprej srečava (Lenčkov špik, SLO 100, Storžič vertikal...)
Pa dobro laufaj v soboto!
Uporabniški avatar
 mrzli
#350298
Opravičilo sprejeto... V soboto želim vsem en lep in uspešen tek... Vreme bo, razgledi bodo fantastični... Uživajte... :) :lauf: :toast:
 pialek
#350299
tudi sama sem bila cel dan brez racunalnika in interneta...
mrzli, si bil pa edini, ni bilo nekega hudega povprasevanja....
Uporabniški avatar
 mrzli
#350307
pialek napisal/-a:tudi sama sem bila cel dan brez racunalnika in interneta...
mrzli, si bil pa edini, ni bilo nekega hudega povprasevanja....


Ja škoda da nisem prej videl, sem komaj naslednji dan zjutraj in ti takoj poslal v zasebca... in pol sem cel dan čakal in spremljal... sem upal da mi rata... Še nisem bil na Učki pa sem si mal video pogledal... Vau kako lepo... No sem pač zamudil, sam kriv... enkrat ti rata drugič ne... Kdor prej pride prej mejle pravijo... Še vikend bo lep tako da se bodo imeli fantastično... :) :lauf: :toast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA