Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#352094
mirko1 napisal/-a:naključno sem opazil ta tek :shock: , namen sem imel it na zvoh....pa me zanima, kako je s prevozom opreme na cilj :?


V navodilih za ligo ( https://drive.google.com/file/d/0B2Icq4 ... BzZW8/view ) v zadnjem odstavku piše, da je prevoz minimalne opreme običajno organiziran za drugo in četrto tekmo (Jošt in Mohor), sicer pa vsak udeleženec sam poskrbi za svojo "logistiko".
#352103
ogled jutrišnje proge pokaže,da je vse pod kontrolo :D malo blata(takoj nad davovcem)markirana pot na krvavec in oznake K nas pripeljejo do zg. postaje,oz.servisnih objektov,kjer zavijemo LEVO okrog garaž na široko cesto,ki nas Brez bližnjic! pripelje do hotela na plaži.nekaj garderobe bo možno oddati do 8.40 majdi v avto.kako bo s prevozom-žičnico navzdol,še ne vemo(odvisno od vremena)sicer pa +10 in 9.00 na sp.postaji žičnice lp
#352105
Od zadnjega teka na Jošt se je na ligo prijavilo še nekaj novih in zvenečih imen, kar pomeni, da bo konkurenca še bolj pestra :clap: .
Spisek ligašev se vztrajno približuje številki 500, povprečna udeležba na tekih pa je zaenkrat krepko čez 100 :laola

Spisek štartnih številk do tega trenutka
#352128
Tokratna udeležba je prav tako krepko presegla stotico. V moški konkurenci je bil prvi Timotej Bečan, pri ženskah pa je bila to Karmen Klančnik. Razmere na progi niso bile idealne, pa kljub temu zelo lepi časi. Blata je bilo ponekod za izvoz, na vrhu pa se je skozi oblake tja pa sem pokazalo celo sonce.
Predhodni rezultati so tokrat v novi podobi, saj smo gostili Timing Poljane, ki je opravil demonstracijsko merjenje časa. V naslednji sezoni, če ne že prej bomo prešli na ta sistem.
:laola
Rezultati 3.tekme KZTL 2016/2017 - Krvavec
#352244
jutri nas čaka hribček na sliki-mohor.prvi del je isti kot jošt,vendar na javorniku naravnost do čepulj,kjer zavijemo DESNO,po klančku navzdol(100m)na parkirišču pa desno po asfaltu v klanec,nato pa široka makadam cesta mimo edine kmetije,kjer pri kozolcu zavijemo desno v kanal.sledite markacijam,oz.oznakam M in trakovom.ko pridete v vas,med hišami levo v breg,vidi pa se tudi cerkvica,pred njo pa vesna :D :D
#352258
Neuradni rezultati 4. teka KZTL - Mohor. Nekaj je nejasnosti. Številka 430 se pojavlja 2x, ostalim pa je verjetno treba prišteti +10. Prosim, če to sporočijo.

Neuradni rezultati - Mohor

Sicer pa zelo lepe vremenske razmere, nekaj pod nulo na štartu, kasneje pa se je ogrelo, če ne drugače pa v telesih nastopajočih :lol:

Sledi pa še obsezna fotogalerija, saj je bilo tokrat ob progi precej fotografov.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA