Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 borut69
#38350
Hvala Kunec. Štrudel je tud ratal, sam ga nisem probal ker se bojim da ga nebi preveč " probal", jutri pa za kakšen grm na progi. Bom potrpel do jutri, po teku pa.....no ja bomo vidli
Ja za vse tri tedne nazaj.
zdaj pa spat.
Uporabniški avatar
 milkec
#38363
Imam eno vprašanje... A bomo jutri lahko laufali tudi tisti, ki pomotoma ne bomo seboj prinesli nobene sladice?
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#38383
Najprej en lep pozdrav vsem tistim, ki ste se udeležili tega teka :P , pa tudi tistim ki se ga niste :roll: . . .

Najprej se moram zahvalit organizatorju, da je vse skupaj kar dobro izpeljal, pa čeprav se je vsake toliko kaj zataknilo, pa saj hujšega ni bilo, pač se zgodi. Meni se je namreč zgodilo, da sem pogledal rezutate in videl, da sem ostal brez uvrstitve :shock: , pa tako sem se trudil :!: :evil: . Nimam se pa prav kaj pritoževati, saj so napako, ki se je zgodila meni (pa še kakšnemu . . .) hitro popravili z opravičilom, da je nekaj pomutil ta njihov računalnik. No po njihovih rezultatih s časom 55min in 36s sem se v moji kategoriji uvrstil na presenetljivo 11 mesto. Kaj takega nisem pričakoval, saj me je že moj rezultat kar presenetil,ker naj bi bila proga nekaj dalša od 12km. No pa da ne bom preveč na strani organizatorjev ali pa na kakšni drugi strani . . . , pač take občutke sem imel sam. Meni je bilo super, tako da se tega teka udeležim tudi drugo leto . . . :P , z upanjem da me bodo videli, ko bom priletel skozi cilj, kajti zdi se mi da sem šel danes prehitro pa ne niso videli . . . :juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA