Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#356669
Se enkrat vabljeni na sobotno ogledno turo Teka treh vrhov. Start iz Kajak centra v Solkanu ob 9.00. Dve skupini, ena s predvidenim časom okrog 4 ure, druga pa 6 ur.
Vremenska napoved je fantastična zaenkrat, do 20 stopinj, malo vetriča, kar pa ne pomeni, da zjutraj ob Soči ne bo hladno. Moja telefonska, 068 187 250 ali mihamrr@gmail.com.

Pa še en video z grebena Sabotina.
https://youtu.be/TJrZ45WxXN4
#356709
Po današnji ogledni turi sem tako navdušena, da ker ne morem ničesar počet, ampak samo posedam po hiši in obujam spomine.
Že res, da je trasa tehnično kar zahtevna, ma je tudi tako zelo lepa!
Fantastični razgledi od Julijcev do Jadrana, gozdne potke, topli sončni žarki, žareči ruj, kraški pojavi na kamnih (da ne govorimo o kamnih, hinavsko skritih v travi), popestritev s potjo skozi tunel pod Sveto Goro (edinstveno doživetje)... da ne pozabim; so poskrbeli tudi za vodno postajo v tunelu ;), grebenska pot po Sabotinu in še in še (vsega pa ne smemo razkriti, ne?) ...
V imenitni družbi je čas mineval kar prehitro, tiktak smo bili na cilju ;)
Stkala so se nova prijateljstva in ostali bodo topli spomini!
Se vidimo novembra!

Miha in Renato, hvala za organizacijo in vodstvo, za pouk o zgodovini in geografiji okolice... in za :drink
Vsem udeležencem lep pozdrav od Tomaža, Dee, Ace-a in Mojce ...
#356720
Nekaj preko 30 se nas je včeraj zbralo in podalo na traso. Mojca hvala za lep zapis in pohvale :D .
Res je bilo enkratno. Čudovito vreme, razglabljanje o trasi, pogledih in vsem kar priteče zraven, nam je 6 uric kar skrajšalo in po pizzi in pivi je kar naenkrat bila ura skoraj 6. :D
Držim pesti za ponovitev vremena Novembra!
#356925
Se nekaj pojasnil, za vprašanja, ki se redno ponavljajo. Časovne zapore (uradne) bodo na sedlu Prevala po povratku s Svete gore ob 13.00, ter v cilju ob 15.30. Nikogar ne bomo odstranili s proge in vse seveda tudi pričakali v cilju. Uradne zapore cest imajo svoj točno določen čas in posledično tudi tekma.

V cilju bosta na voljo dva tuša za ženske in dva za moške s toplo vodo, ter garderobe.

Naj vse, ki se jim mogoče zdi 28 km izziv prezahteven naj se udeležijo 12 km, ki poteka preko Škabrijela, po identični trasi kot daljši tek. Ravno tako pohvaljen na oglednih turah, kot celotna trasa.

Pa še poudarek na pozornost pri spustih, še posebej v primeru mokrega terena.
#357065
zz topka napisal/-a:Mikha, sej, .... de ne boš mislu, da jast ne gledam tja proti tebi.... Jast gledam vsak dan tja z vrha mojga... :D

Takole od daleč so pa prav fletno nežni videti vsi trije. Sploh zraven tiste rame od Nanosa. Komaj čakam, pa upam, da bo lepo vreme. (Saj vem, Majchka bo rekla, da je vreme vedno lepo :roll: , ampak sonček vseeno da piko na i) :D
#357071
Zdaj sem se pa moral prav potrudit pa na zemljevid pogledat, kaj bi to bilo. Odkar sem imel v mlajših letih simpatijo z Ubeljskega, je zame Nanos na zahod do Gorice, na sever do Idrije, na JV se pa itak spusti v Veliko Ubeljsko. :P
Ta vipavska dolina je čudovita, ampak še nisem imel veliko priložnosti jo počasi pa z andahtjo pogledat. Razen enkrat, ko sem bil v Vitovljah, kjer sva se tedaj začela s sedaj mojo ženo malo bolj družit. :wink:

Se opravičavam pa upam, da nisem kakšnega Ajdovca ali pa Goričana užalil.
:clap:
#357356
TONEK napisal/-a:V nedeljo pa na triglav-e. Prijavljenih že 200 tekačev. http://trail3v.eu/proga/
Močno upam, da so moji vremenarji prvič v zelo veliki zmoti. https://www.yr.no/sted/Slovenia/Nova_Go ... arsel.html

Saj ne igra velike vloge. Dež šele popoldne. Če bo zdržalo, bo kar fino. Sam se še odločam ali tole ali Rašico. V bistvu mi bolj diši Rašica, je pa daljša tekma. Bo treba z gospo predebatirat, kam me bo spustila (za 3 vrhove sem sicer že zmenjen, ampak mi Rašica res bolj diši).:)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA