Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 jpotoc
#37310
Duatlon Jamnik, nedelja, 26.06.2005 s startom ob 10:15h na Njivici. Tekmovanje bo v vsakem vremenu.

Da bi privabil čim več tekmovalcev, smo se v letu 2005 odločili za določene novosti.
Duatlon za vsakogar, je namenjen prav vsem, ki bi radi dan preživeli aktivno in na kratki in razgibani progi prišli do cilja.
Nastop štafet (prvi tekmovalce kolesari, drugi teče)


Več informacij: http://www.agp-pro.si/duatlon_jamnik/
Uporabniški avatar
 davor123si
#37311
Interesting :)

sploh tale zadeva o štafeti :)

a bi kdo iz foruma teku :P jest se javim za bicikl :)

lp,
davor
Uporabniški avatar
 mare
#37366
A samo jaz ne vem kje je ta Jamnik. Tam sem videl en napis Besnica. Je to Besnica pri Ljubljani.
Uporabniški avatar
 Filipid
#37396
Če bo lepo vreme je na cilju krasen razgled po večjem delu gorenjske. Jaz sem se tukaj velikokrat ustavil ko sem tekel čez Jamnik v poletnem času; je neverjetno dobra klima. Edina napaka je da včasih malo zoprno piha, ampak to smo tekači že navajeni. Kdor se bo te prireditve udeležil mislim, da mu ne bo žal, čeprav meji malo na gorsko preizkušnjo.
 laufar
#37403
Tole bi se pa znov jest tud udeležit! Lani sm bil na kolesarski dirki Besnica - jamnik. pa je blo zlo fajn organiziran, zdej pa ne vem a bo kolesarska dirka letos tud?
Uporabniški avatar
 Veggie
#37410
slisi se zanimivo


Ampak niso nekam kratke razdalje?
Uporabniški avatar
 miro
#37415
veggie
Pri nas se ne prireja več olimpijskega duatlona , bil je samo na Brdu pri Kranju, pa so sedaj šli na krajšo varianto z gorskimi kolesi, ravno tako ni uradna dolžina, tako , da imamo samo sprint duatlone in take ljubiteljske s poljubnimi razdaljami.
lp
Miro
Uporabniški avatar
 lojzeP
#37420
tale prireditev pa seže v moje začetke dua/tria - tlonov :idea:

mirna lepa proga - precej strma

lansko leto nisem bil prisoten, bi bilo pa letos spet zanimivo se spopasti s klanci ( in ravninami ) 8)
Uporabniški avatar
 mare
#37442
ero napisal/-a:Besnica pri Kranju

Hvala Ero.
 BARBARA
#39340
To je res en super kraj za rekreacijo in tekmo. Nisem vedel da je na jamniku tako lepo. tega dneva se ne sme izpustiti. Če se že ne prijavite, da bi tekmovili pojdite vsaj uživat. znajo res dobro poskrbeti za vzdušje, pa še lep kraj imajo. Kaj pa ostali mislite? BB[/b]

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA