Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Staša
#39410
Hej hoj, včerajšnji tek me ni prav zelo utrudil, prej mal naspidiral, pridem tudi na morje. Štopam v Logatcu za kofi... :)
Uporabniški avatar
 runner
#39511
runner napisal/-a:runner and dedic prideta


runner & dedic NE prideta!

:-(
Uporabniški avatar
 klaudi
#39514
Jaz bi ful šla v Umag, tako, da Staša, če boš s kofetom v roki stala v Logatcu te zihr poberemo. Še dva stola v avtu sta potem frej, tko, da Ninočka, Žuža, a gremo?
Uporabniški avatar
 alan
#39519
Alan za zihr pride! Juhu, ze komaj cakam! Bomo malcek na soncku lezali, pa plavali... moja butterfly tehnika (ce me kdo vidi, ponavadi misli, da potrebujem pomoc :shock: ) je ze malce zakrnela, pa bo treba obnovit...

...aja, pa tekli bomo tudi :oops:

Mogoce se kaksno druzbo s sabo pripeljem, mogoce kaksno noc tudi prespimo, mogoce...

:D :D :D
 Nataša
#39523
Klaudi, Staša....a je še kej placa za mene? :roll:
Uporabniški avatar
 klaudi
#39533
Kr naenkrat je huda gužva v avtu, ampak glede na to, da ste same palčice, bi nas šlo lahko tudi pet v avto. Torej; Barb, Staša, Nataša, Ninočka (še ni potrdila) in šoferka. Odhod - sobota zjutraj. Nazaj - se je treba še zment.
 Nataša
#39535
Tenks :wink: Bom do sobote jedla samo suho skorjico, da bo več placa. :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#39536
kava v logatcu bo pa BREZ :)


PS: A bi kdo tut spal na morju in prelevimo petek dan za metek v soboto, dan za joto?
 Lučko
#39832
Upam, da vreme bo vsaj približno tako, kot je napovedano in da me na morju končno ne bo zebl :roll: :oops:
Se vidjamo :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#39836
Nikoli ni tako prepozno, da se ne bi moglo še malce počakati, zato sem se že danes prijavil tudi jaz :roll: ( 10 kun bonusa - Gorenjska PRESS )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA