Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#38268
Včeraj sem dobil pošto za 23. tek po mejah krajevne skupnosti Drenov grič - Lesno brdo. Teče se na 7 km in 21 km ob 14 uri. Startnina je 1000 tolarjev. Informacije: Nina Cerkovnik (041-387-764) in Janez Jelovšek (031-340-455). Podroben razpis in ostale informacije pa dobite na strani: www.sd-dren.com.
Nazadnje spremenil Filipid, dne 01 Maj 2005, 18:07, skupaj popravljeno 1 krat.
 dragons
#38271
Stvar je zelo zanimiva.Tek na 14km(2 kroga) , ki je imel največ udeležencev je zbrisan s programa.
Uporabniški avatar
 *Darja*
#38279
Hojla,
glede na to, da je Brezovica blizi Drenovega Griča, bi se že spodobilo udeležiti tega teka!! :lol: Verjetno pridem, kaj pa ostali. A bo kaj udeležbe TF :?:
 petrica
#38336
Eno vprašanje... je to cestni tek - po asfaltu ali ne? Glede na to da se se lani tam fajn meli, gotovo veste.. Hvala za odgovor, pa uziveljte vsi!!!

Papa
 dragons
#38356
petrica napisal/-a:Eno vprašanje... je to cestni tek - po asfaltu ali ne? Glede na to da se se lani tam fajn meli, gotovo veste.. Hvala za odgovor, pa uziveljte vsi!!!


cca 1,5- 2 km asfalta, kratek del po gozdu pretežno pa makadam.

Lp
Uporabniški avatar
 tmp
#38374
Tole je prav zaimiv tek, sem bila lansko leto in imam tudi letos v načrtu, da grem.
Lani je bilo veliko forumovcev, ali bo letos tudi tako?
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#38394
Ma kaj hocemo bomo tekli ali ne bomo tekli, to sedaj ni več vprašanje :lol: :lol: .Al bomo pa na škrge pihali :lol:
ČAO!
 dragons
#38656
ero napisal/-a:hm, v razpisu sta na 21 km le dve kategoriji - moška in ženska?

kaj pa ure startov. ogled proge A ob 14h in nekaj je zelo splošno povedano...


Lansko leto je bila udeležba na 21km zelo skromna cca 10 tekačev in verjetno vzrok tega razpis dveh kategorij.

Start članov naj bi bil cca 45min kasneje v tem primeru ob 14.45.

Je pa lep trening za trojke .
Sam se bom prijavil na 21km odtekel 14 km in mislim da bo to zadosti po prvomajskih praznikih.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#38692
dragons napisal/-a:Sam se bom prijavil na 21km odtekel 14 km in mislim da bo to zadosti po prvomajskih praznikih.


He, he - Drago - ni slaba tale tvoja ideja - idealna, da se zbudimo po prazničnem počitku :shock: ( ma smo se hecali - TV Poper ) :D

Velika verjetnost, da pridem tudi jaz
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#38701
lojzeP napisal/-a:
dragons napisal/-a:Sam se bom prijavil na 21km odtekel 14 km in mislim da bo to zadosti po prvomajskih praznikih.


He, he - Drago - ni slaba tale tvoja ideja - idealna, da se zbudimo po prazničnem počitku :shock: ( ma smo se hecali - TV Poper ) :D

Velika verjetnost, da pridem tudi jaz



Ma sam ne okol govort :lol: :wink: !
Ma bo ostala konkurenca hotela samo na 14km dijo, mijo :lol: .
Sej po eni strani imaš pa prav dragons.Bojo mislili, da je 21 km proga izredno zanimiva.Pol bojo pa naslednjo leto pripravili več kategorij.
ČAO!
 Ninocka
#38861
Pridem tudi jaz. :P Najbolj verjetno na eno lahkotno 21-ko. Bo pa vroče!
 Lučko
#38862
Jst tud pridem na 7 uradno in 7 neuradno :roll:, se prav tko na softić varianto pridem :lol: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA