Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Anžej
#360469
Podrobnosti razpisa

KRAJ: Lovrenc na Pohorju
START: Pri Jakopičevem mostu, Kovaška cesta, Lovrenc na Pohorju
KDAJ: nedelja, 19.08.2018, start ob 9.30 uri.
STARTNINA: predprijava10€, na dan prijave 12€; vključuje malico, majico 23. Jezernikovih dnevov in napitke na okrepčevalnicah.
PROGA: Proga poteka po markirani planinski poti do koče na Klopnem vrhu. Dolžina proge 5900m. Višinska razlika 840m.
OKREPČEVALNICE: na progi bo okrepčevalnica na Rothobi in v cilju.
OPREMA: Rezervno opremo oddate do 9:15 ure v označen kombi, katero vam organizator dostavi na cilj (Klopni vrh).
NAGRADE: Prva tri mesta v vseh kategorijah medalje. Ob dvigu štartnih številk prejmete majico, na cilju malica.
KATEGORIJE:
Moški: do 19 let, 20 do 39 let, nad 40 let
Ženske: do 29 let, nad 30 let

PRIJAVE, INFORMACIJE IN POJASNILA:
- Borut Cotič 031-622-430 bo.cotic@gmail.com

Utrinki prejšnjih let: 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Sočasno bo potekata tudi 15. pohodniški Horuk (planinci startajo ob 9. uri po isti trasi) ter kolesarski vzpon (start na Činžatu, cilj na Klopnem vrhu).

Tekmuje se na lastno odgovornost, dovoljena uporaba palic.
Podrobnosti o trasi najdete na razpisu 2013, letos pa je tek ponovno v organizaciji Planinskega društva po malenkost krajši trasi (odpade začetnih 1,3 km po asfaltu).

LEPO VABLJENI na aklimatizacijo pred Trail Maratonom Pohorje :P

http://planinci.lovrenc.net/horuk-na-klopni-vrh/
 TONEK
#360472
Samo tole KATEGORIJE:
Moški: do 19 let, 20 do 39 let, nad 40 let
Ženske: do 29 let, nad 30 let
in tole OKREPČEVALNICE: na progi bo okrepčevalnica na Rothobi in v cilju. sem prebral in hitro ugotovil, da me na sicer mikavni tek, ne bo.
Uporabniški avatar
 ouka81
#360473
Žalostno takšna dobra proga pravi gorski Lauf pa na štartu komaj do 20 tekmovalcev.Žal je gorski tek na Klopni vrh končan.Organizatorju je pač cilj ga izvesti v sklopu Jezernikovih dni, ni pa v interesu ga izvesti v pravo gorsko tekmo.Kot je včasih že bil.Še za vaški tek je premalo organiziran.
 TONEK
#360476
Iz prakse vem, da bi bila vsaka nadaljna debata na to temo brezplodna, večini tekačev pa se ne ljubi več razpravljati o že stokrat premletih tematikah. Zagotovo pa vem, da tekači na tekme ne hodimo zaradi denarnih nagrad.
 Rok531
#360511
Jaz sem bil na teku in kljub temu, da nas je bilo takrat kakih deset sem se imel lepo. Ne vem kaj bi od organizacije hotel več. Proga je bila dobro označena in tudi, če si bil prvič nisi imel kaj zgrešiti. Na progi je bila ena okrepčevalnica, kar je več kot dovolj. Štatnina ni bila predraga, dobil sem majico in jedel dobro s prijaznimi ljudmi. :clap:

Edini razlog, da me ni večkrat na tej tekmi je to, da sem iz Gorenjske in je zelo daleč. :wink:
 urošm
#360577
Tek se je od večje udeležbe tekačev poslovil, ko je izstopil iz "Štajersko - Koroškega pokala", drugače pa ni z njim verjetno nič drugega narobe. Zakaj pa v pokalu ŠIK več ne sodelujejo.....?
Uporabniški avatar
 tabonir
#360581
Sem bil nekajkrat na tej tekmi in je bila vedno dobro organizirana. Udeležba pa je bila res večja ko je štela za Š-K pokal, bile so pa včasih tudi kar dobre denarne nagrade.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA