Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#40555
Ja kakor je že LojP povedal je bil danes resnično vremensko dober dan, čeprav je v začetku kazalo na hladneje.A smo se kasneje lepo ogreli potem pa odteklo vsak svoj tempo dalje.
Analiza je minila v pomanjkanju še nekaterih članov okrogle mize v Brunarici :lol: :wink: .Debata pa kot vsaka taka seveda o športu, košarki.LojzP je vsaj meni natrosil nekaj stvari o košarki o katerih nisem prej toliko vedel.
Tako je bilo zopet lepo zvedeti nekaj novega.
Prijetno druženje, ki mi je dalo nove energije za v soboto v Radencih.
ČAO!
Uporabniški avatar
 gorazd
#40600
Kar bi dodal, je to, da je trasa res lepo urejena, za razliko od prejšnjih let je niso le posuli s peskom, ampak so ta pesek tudi pošteno utrdili. Glede na vremensko napoved bi zato moralo biti sobotno tekanje nadvse prijetno :D
Uporabniški avatar
 rainbow
#40701
Mi lahko mogoče kdo pove, kje točno je jutri štart županovega teka?
Brda ne poznam, pa da ne bi po nepotrebnem izgubljala preveč časa s kroženjem tam okrog :)

Hvala in pozdravček vsem!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#40707
rainbow napisal/-a:Mi lahko mogoče kdo pove, kje točno je jutri štart županovega teka?
Brda ne poznam, pa da ne bi po nepotrebnem izgubljala preveč časa s kroženjem tam okrog :)

Hvala in pozdravček vsem!


Najlažje boš tja prišla tako:

Iz Kranja se pelješ mimo Hipermarketa Mercator po obvoznici proti Jezerskem. Ko se pripelješ do vasi Britof (3 km), greš pri semaforju naravnosti čez križišče skoz vas Predoslje (se pravi, NE desno proti Jezerskemu, temveč naravnost čez križišče) še kakšna 2 km. Tu se začne ograjen kompleks Brdo. Prepričan sem, da bodo tam redarji, ki vas bodo ustrezno usmerjali na parkirna mesta ter dajali dodatne napotke. Aja, pa še nekaj, če boš na križiščih pozorna, je povsod poleg uradnih kažipotov tudi dodaten kažipot, ki usmerja proti Brdu..

PS: Drugače so proti Brdu še druge ceste, a menim, da bo "nepoznavalec" iz smeri LJ Brdo tako najlažje našel. :wink:
Uporabniški avatar
 rainbow
#40716
Vlajko, hvala za napotke!

Kranjski konec sicer kar dobro poznam, ampak prov na Brdu pa res še nisem bila, čeprov sem že parkrat obljubljala, da se pridružim skupnim treningom "gurencov" :roll: :)

V Radence se mi ne ljubi preveč, pa mogoče pridem na Brdo, ker je bližje, pa še štart je ob bolj normalni uri :) Ker pa sem bolj spremenljive pameti, pa lahko da se vseeno vidimo v Radencih. Za vsak slučaj bom vseeno dvignila številko že danes :!: :D
Uporabniški avatar
 tekačica
#40823
Živjo!
A mogoče kdo ve kakšni so bili rezultati županovega teka? :?: :?:
Sama nisem mogla počakati nanje, ker bi šla sicer sama peš domov, tko da niti zase ne vem kje sem bila uvrščena. :--( :--(
 Gay-L0rD
#40910
KVA JE TO????????????
Fucking zmenkarije? Ja jz sm tm teku a sm biv keri usec? Ce ja me poklic sluzba:090-4545 mobitel:031-465-666. GROZDJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Bedni ste vsi... res tema zupanov tek... ja fak... res vrhunec useh tekmovanj oz. druženj...
 Danco
#41144
tekačica napisal/-a:Živjo!
A mogoče kdo ve kakšni so bili rezultati županovega teka? :?: :?:
Sama nisem mogla počakati nanje, ker bi šla sicer sama peš domov, tko da niti zase ne vem kje sem bila uvrščena. :--( :--(


Hoj:)
Koncno objavljeni rezultati:
http://www.kranj.si/mok/docs/files/5zupanov-tek1.txt

Keri ste bli?;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA