Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#372128
TONEK napisal/-a:Mala gora ni Ratitovec, in ne moreš zgrešit, zmagovalni oder ti je zagotovljen!


Ali še zdaj nisi ugotovil, da so letos na Primorskih gorskih tekih kategorije spremenjene? Najina kategorija je od 61 do 67 let in sva najstarejša v kategoriji. V tej konkurenci imava oba enako možnost za stopničke - nikakršno!
 TONEK
#372129
Ha, Mile, pa ne boš zaradi tega celo leto pavziral. :-? In ne govori, da sva na istem. Ti še vedno razturaš, ko se pojaviš.
Sicer pa nisi razumel mojo poanto. Na Malo goro ne moreš zgrešiti poti, kot sem jo jaz na Ratitovec, kjer so pozabili na zastavice. :mrgreen:
 milk
#372131
Tudi ti me nisi dobro razumel. Na tekme bom vseeno hodil, tudi če ne bom na stopničkah. Verjetno pa bom kakšno tudi izpustil. Tudi, če bo preslabo vreme, ne bom prišel.
Zadnje čase se moje težave stopnjujejo in še zdaleč nisem več tako hiter kot sem bil še kako leto ali več nazaj. Zadnji mesec sem večinoma kolesaril in zelo malo ali skoraj nič tekel, tako da mi tudi zato več ne gre.
Udeležil se bom bolj strmih tekem. Tam se bova lahko še srečala, na trailih ali položnih tekih s spusti, pa me ne pričakuj.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA